caute decka, hledam partaka/partacku na tridenni(2noci) vylet do pece, rad bych velezl na snezku a vubec to tam prozkoumal. Nikdy jsem tam nebyl. Pravdepodobne bych chtel jet ted ve ctvrtek do soboty, ale na terminu se muzeme domluvit, zalezi jak bude volno na hotelu. Mam tam predplacene dve noci pro dve osoby s polopenzi - www.boudamila.eu ! Spolucestujicimu pobyt daruji s podminkou, ze on zajisti dopravu(nejlepe autem) a treba naky pivko vecer  .

Pec pod Snezkou

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

0 reakcí

caute decka,
hledam partaka/partacku na tridenni(2noci) vylet do pece, rad bych velezl na snezku a vubec to tam prozkoumal. Nikdy jsem tam nebyl. Pravdepodobne bych chtel jet ted ve ctvrtek do soboty, ale na terminu se muzeme domluvit, zalezi jak bude volno na hotelu.
Mam tam predplacene dve noci pro dve osoby s polopenzi - www.boudamila.eu ! Spolucestujicimu pobyt daruji s podminkou, ze on zajisti dopravu(nejlepe autem) a treba naky pivko vecer smiley Jak pisi ubytko, i strava jde kompletne na me.Jsem z Prahy.
Snad najdu nekoho sympatickyho a konecne tam vyrazim, samotnymu se mi samozrejme nechce.
Pokud by mel nekdo zajem, klidne piste sem do odpovedi, treba najdem vzajemne sympatie a vyrazime, byl bych moc rad.
Jinak je mi 26,hodne se venuju cetovani, jako prace marketing a management, jsem chytrej, krasnej a vubec je se mnou fajn smiley

0
0 reakcí