Ahojte, Našiel som, že okrem Viedne a Prahy sa Mastercard Lounge nachádza aj v Budapešti - našiel som však rôzne protichodné info, tak ak máte niekto skúsenosť, tak prosím dajte vedieť ktorá možnosť je správna: - Voľný vstup pre držiteľov MC (Gold, Platinum, World) vydaných na území Maďarska - Voľný vstup pre držiteľov MC (Gold, Platinum, World) vydaných na území Maďarska, držitelia MC z iných krajín musia doplatiť 10€ - Voľný vstup pre držiteľov MC (Gold, Platinum, World) .

Budapešť - MasterCard Lounge

Založil ve fóru Trip reporty z letu

6 reakcí

Ahojte,

Našiel som, že okrem Viedne a Prahy sa Mastercard Lounge nachádza aj v Budapešti - našiel som však rôzne protichodné info, tak ak máte niekto skúsenosť, tak prosím dajte vedieť ktorá možnosť je správna:

- Voľný vstup pre držiteľov MC (Gold, Platinum, World) vydaných na území Maďarska
- Voľný vstup pre držiteľov MC (Gold, Platinum, World) vydaných na území Maďarska, držitelia MC z iných krajín musia doplatiť 10€
- Voľný vstup pre držiteľov MC (Gold, Platinum, World)

0

z officialnich stranek mastercard:
Passengers with a Foreign Card may use the services of the MasterCard Airport Lounge for an entrance fee of HUF 3000 per person. Passengers with a Foreign Card are not entitled to bring guests into the MasterCard Airport Lounge.

Tudiz b) je spravne

0 Citovat

Ďakujem. Aj tak to nie je zlý deal smiley

0 Citovat

Jaký je prosím aktuální stav? Jestli jsem to dobře přečetl, pak s českou World Elite mám vstup zdarma, ale jen sám. Cenu pro rodinu jsem nenašel. Díky

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Jaký je prosím aktuální stav? Jestli jsem to dobře přečetl, pak s českou World Elite mám vstup zdarma, ale jen sám. Cenu pro rodinu jsem nenašel. Díky

Na příslušném blogu zde se píše, že i s rodinou. Někde jinde zase, že vstupy zdarma už jsou jen na maďarské karty, ale teď nemůžu najít, kde to kdo psal a kterých přesně se to týká. Zeptat se přímo MC CZ třeba na FB je z mé zkušenosti zbytečné, jsou rádi, že umí zapnout počítač. Možná by mohli vědět v MC HU, ale vzhledem k tomu, jak jsou (ne)schopní udržovat vlastní web...

https://www.bud.hu/en/passengers...ard_lounge

https://www.bud.hu/en/passengers...unge 

A tohle je docela zábavné, alespoň anglický překlad. Kdyby se tu vyskytl někdo maďarštiny znalý, mohl by nám prozradit, jestli si ty 2 věty protiřečí nebo ne. Aneb "zahraniční návštěvníci s Black a World Elite mají vstup zdarma - zahraniční návštěvníci nemají vstup povolen". 😁

A külföldi Mastercard Black vagy Mastercard World Elite kártyás utasok térítésmentesen vehetik igénybe a Mastercard Airport Lounge szolgáltatásait. A külföldi kártyás utas nem jogosult vendégeket a Mastercard Airport Lounge területére bevinni.


0 Citovat

Oprášil jsem staré vlákno.... zajímají mě zdejší (BUD) Lounges....navštívit tedy SkyCourt Lounge nebo Platinum Lounge v rámci Schangenu? Děkuji

0 Citovat

Vo februári sme dali obe, SkyCourt úplne plný a bolo tam menej jedla, Platinum naopak úplne prázdny a boli tam nejaké miniburgre atď. Zamňa určite Platinum.

Roman ma na blogu nejaké fotky z toho Platinum Lounge

https://romanherda.com/den-1-z-b...-120-2023/

1
6 reakcí