Ahojte pridal by sa niekto ku mne do Kyrgystanu. Cestujem od 4 marca do 20 marca. V pripade zaujmu piste na email: tominko111 (at) gmail.com Pa .

Kyrgystan spolucestujuci

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

7 reakcí

Ahojte pridal by sa niekto ku mne do Kyrgystanu. Cestujem od 4 marca do 20 marca.
V pripade zaujmu piste na email: tominko111 (at) gmail.com

Pa

0

Ahoj, letí někdo do Biškeku 26. 5. nebo se vrací zpět 4. 6.? Rád bych podnikl nějaký výlet. 

Je lanovka v Karakolu otevřená i v tomto termínu?

0 Citovat

Taky se přidám. Bral bych nějakou pěknou mladou spolucestující. Řekněme 16-35 let. Aby mi nebylo smutno a taky zima. Kdo ví , jak je to tam s vytápěním. Zkušenosti mám bohaté, včetně cestování. Nebráním se ani spaní ve spacáku. Přece jen jsou si tam lidé  tak nějak blíž, obzvláště když si vystačí jen s jedním velkým.  Jen takové nedělní zamyšlení, aby to tu trošku žilo. Nabídky do sz :-). Jo termín konec května. Padrino ty ne :-)))). 

1 Citovat

Já jen abys něco nechytil...

0 Citovat

Tebe bych Sue samozřejmě vzal 😉. 

0 Citovat

Myslím, že Denisa by o to mohla stát.

0 Citovat

Ta však nesplňuje niemandosovo věkový interval (shora). Sultánovo možná. 

Obecně však nikoho shánět netřeba. V těhle zadelích světa se bledý tváře poznají hned a ani nevím moc, proč bych zrovna tam vyhledával někoho z Evropy. 

0 Citovat

Sultan Mahagon bin Bordo napsal(a):

Ahoj, letí někdo do Biškeku 26. 5. nebo se vrací zpět 4. 6.? Rád bych podnikl nějaký výlet. 

Je lanovka v Karakolu otevřená i v tomto termínu?

 

31.03 zaviraji

pozor na vjezd do parku, je zpoplatněn, auto 50, turista 300, počita se každý v autě, da se ale i domluvit.

1
7 reakcí