Kdo by měl zájem o pořádnou fotku v té "díře na konci světa", tak ať se přidá..  .

Ohňová země: první týden v únoru

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

Právě jsem od EXPEDIA.it dostal elektronickou letenku na termín 4.2.-15.2. Cena 294 EUR. Těším se jak to vše dopadne a na viděnou!

0 Citovat

Väčšia skupinka ľudí letíme 4.2.-14.2. do El Calafate (kúsok nad Ushuaiou, bližšie k Torres del Paine a k Perito Moreno), etixi na mailoch, po tom ako som to zverejnil u seba na Facebooku tak som sa cítil ako cestovka smiley smiley
Kupované cez edreams a Expediu, ceny od 220 do 300, ako sa komu podarilo. Celý deň v Sao Paulo ako bonus smiley

Ak by ste sa vybrali tým smerom (čo predpokladám), tak vás tiež rád uvidím smiley

0 Citovat

Opodo se uz oficialne vyjadrilo i u me

"Dear Customer,

We regret to inform you about the reservation code in question lacompagnia aerial took back the places you've selected and the rate is no longer available.
Therefore the reservation is canceled by ritinersi."

0 Citovat

Ahoj, sorry za blbou otázku, ale s tímhle nemám zkušenosti.

Peníze na účtu mám stále zablkované a hned po zaplacení mi přišel mail:


Píše se tam:
your reservation is confirmed
ID Reservation (Booking ID)
Number of electronic ticket (e-tkt)

Mně to připadá jako normální letenka, ale po těch zrušeních, co tady čtu, tomu moc nevěřím smiley

Moc díky za pomoc!

0 Citovat

Máš PNR (etix) budeš v pohodě.. Letenky nikdo nezrušil ani neruší, jen někteří z nás ty letenky nedostaly jako ty smiley

0 Citovat

Peníze právě edreams.it strhla,po dvoudenní blokaci, tak ještě není třeba to vzdávat.

0 Citovat

Peníze od Edreams.it dnes strženy, na TAM webu a Checkmytrip vše confirmed, tak se asi letí smiley

0 Citovat

Tak přes lastminute dneska stržené peníze, tak asi letím .. sakra .. termín 2.2. - 9.2. Nakoupil jsem jen proto abych se k někomu přida, tak doufám, že neletím sám a že se s někým spojím (domluvím) a poletíme spolu a nenecháte mě v tom smiley)

0 Citovat

Taky mám 2.2. - 9.2., etix mám (pokud je to to co je o pár příspěvků výše), prachy strženy. Ještě někdo stejný termín? smiley

0 Citovat

Jj peníze už taky strženy.

Letím 2.2.-12.2.

0 Citovat

Nám to taky klaplo. Letíme 3.2.-11.2.

0 Citovat

Pro ty, co nakupovali přes edreams.it. Co vám prosím přesně přišlo na mail? Dvě podobné zprávy, jedna z "no-reply.it@edreams.com" a druhá z "no-reply@edreams.com" s předmětem "Conferma prenotazione: [kód rezervace]"? A to je vše? Pořád čekám na něco oficiálnějšího s titulkou elektronické letenky a pokyny pro tisk smiley Díky za rady. Jinak oba maily přišly hned po rezervaci a peníze už jsou taky dávno stržené...

0 Citovat

skontroluj na checkmytrip.com ci je tam e-ticket a ked ano, tak vsetko ok.

0 Citovat

Ahoj Dave

Mame koupeny letenky tam a zpet do ohnove zeme s mezipristanim pres lastminute.com v sao paulo a buenos aires. Myslis, ze kdyz zustaneme a odletime ze sao paula a nenastoupime do letadla smerem do buenos aires. Je to mozny, nebo budeme muset doletet az do te ohnove zeme ??? smiley smiley

0 Citovat

Zrušíte si tím na 99% všechny další lety. Nebudete tedy už mít zpateční letenky.

0 Citovat

Máte někdo zkušenosti s pozemní cestou z El Calafate přes Punta Arenas do Ushuaii, jak to vychází cenově, časově, kde se po cestě zastavit atp.? smiley
V návaznosti na akci letenek MIL-USH plánuji dokoupení jednosměrné letenky z Ushuaii do El Calafate u Aerolinas Argentinas za cca 2,5 tis. Kč.

0 Citovat

som pozeral ceny pozicania auta v USH...velmi smutne ceny smiley

0 Citovat

Kde jsi zjistil linky a ceny autobusů?
Díky

0 Citovat

toto tiez moze pomoct
http://www.turismoushuaia.com/en/servic ... transporte

0 Citovat

Řešíme stejnou otázku. Je případně nějaká dvojice, která by měla zájem podělit se o půjčovné auta a otočit Ushuaia-El Calafate v přibližném termínu 5.2.-11.2.?

0 Citovat

Taky jedem 3.-10.2. Urcite se radi pridame ke spolecne foto! smiley Mate uz nejakou predstavu jak co videt za ten tyden? Diky moc za inspiraci. Jinak El calafate bychom taky radi, takze bychom se teoreticky mohli domluvit na tom aute. Planujete cestou nejakou zastavku nebo jet primo tech cca 10 hodin?

0 Citovat

Ja jedu v lednu a auto budem půjčovat asi určitě. Zatím jsem sehnal nej cenu za cca 2200Kč/den, mate někdo lepší cenu?

0 Citovat

Někdo v týdnu 2.2. - 9.2. ke komu bych se přidal? Autem ve více lidech by vyšlo levněji a i by se dalo jen nonstop ..

0 Citovat

Jak jste na tom s rezervacemi do USH, mám MXP-GRU-MXP Cancelled/Unconfirmed, ostatní lety stále potvrzené smiley

0 Citovat

tiez mam segmenty z/do MXP v stave Unconfirmed smiley

odlety z Milana - 11.2.2016: MXP-GRU-SCL a 26.2.2016: MXP-GRU-SSA

0