Ahoj, dostal jsem kopacky od holky, se kterou jsem mel letet v tomhle terminu s WIZZem do tel avivu. Nabizim letenku za cenu zmeny jmena + castku kterou bych dostal za storno, tzn. cca 1800 Kc. Pokud by někdo chtěl obe letenky (nechtel letet se mnou), je to taky moznost. Samotnému se mi tam nechce. Rok narozeni viz muj nic. Chtel jsem hlavne pobyt v Jeruzaleme a okoli, mrtve more atd. S Jordanskem a petrou nevim jak by to vyslo casove, ale vse zalezi na domluve. Nejsem typ, který musí nutne vse obehat. Pokud by někdo mel zajem, at napise a muzeme se třeba nekde potkat, okouknout se a domluvit. Když nad tim tak premyslim, tak pokud by preskocila jiskra, nechal bych letenku treba jen za tu zmenu a to je 1235,-. Israel jak jsem pochopil je pomerne draha destinace, tak cena letenky není v konecnem dusledku tak dulezita. edit: Letenka je Praha - Tel aviv .

Israel 13. - 20. listopad 2015

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

0 reakcí

Ahoj, dostal jsem kopacky od holky, se kterou jsem mel letet v tomhle terminu s WIZZem do tel avivu. Nabizim letenku za cenu zmeny jmena + castku kterou bych dostal za storno, tzn. cca 1800 Kc. Pokud by někdo chtěl obe letenky (nechtel letet se mnou), je to taky moznost. Samotnému se mi tam nechce. Rok narozeni viz muj nic. Chtel jsem hlavne pobyt v Jeruzaleme a okoli, mrtve more atd. S Jordanskem a petrou nevim jak by to vyslo casove, ale vse zalezi na domluve. Nejsem typ, který musí nutne vse obehat. Pokud by někdo mel zajem, at napise a muzeme se třeba nekde potkat, okouknout se a domluvit. Když nad tim tak premyslim, tak pokud by preskocila jiskra, nechal bych letenku treba jen za tu zmenu a to je 1235,-. Israel jak jsem pochopil je pomerne draha destinace, tak cena letenky není v konecnem dusledku tak dulezita.

edit: Letenka je Praha - Tel aviv

0
0 reakcí