[CRL] The Lounge

Napsal David Eiselt 2015-11-16T21:43:21+01:00 ve fóru Trip reporty z letu
2 odpovědí

Testoval někdo salónek The Lounge na Charleroi (Brusel)? Nově je dostupný i v Priority Pasu.

Tak si odpovím sám smiley

Jedná se o malou místnost, asi 12x20m s 16 místy k sezení. K dispozici nealko (kola, voda a nějaké limonády), káva, čaj a zákusky. Internet je v ceně.

Co jsem tak vyzjistil, tak je lepší koupit vstup online, stojí 15€ s tím, že dostanete kód pro přístup do salónku po celý den. Jinak mě sem nechtěli pustit dřív jak 4 hodiny před odletem, nakonec jsem tu a letím za 6 hodin.

Doporučuji určitě využít, zejména pokud jste byli v té vesničce Charleroi. Náklady jsou na vaší straně. smiley
http://www.charleroi-airport.com/en/bef ... no_cache=1

Dobrý den,

dovolím si připojit svoji, čerstvou, asi 14 dní starou zkušenost. Vstup jsem koupil na informační přepážce v odletové hale a i zde stál 15 Euro. Co se týče pobytu, bylo mi řečeno, že tam můžu být v rámci daného dne, nicméně na bezplatné wifi lze být max. 4 hodiny (jinak wi-fi je na CRL draze placená). Součástí vstupu bylo možno projít i přes fast line security, jež je zcela mimo klasickou security (pozor, neplést s ryanovskou priority lane).
Dále je součástí voucheru vstupní kód do salónku (ten nemá žádné stále přítomné pracovníky, jen tu a tam se v salónku objevují pracovníci úklidu, v případě potřeby je lze zavolat i služebním telefonem) a heslo na wifi.
Určitou nevýhodou je, že WC není součástí salónku a musí se vyjít ven (proto doporučují nezapomenout vstupní kód). V době mé návštěvy bylo k dispozici i bílé a červené víno, ve formě malých lahviček, bylo jich tam ale spousta.
A pozor, ale to je spíš taková kuriozita, salónek je monitorován kamerou a záběry jsou promítány na obrazovku, jež vidí lidé na informační přepážce, takže neblbnout.
Celkově mohu salónek asi doporučit, obzvláště pokud máte v CRL delší čas na přestup a nechce se Vám do města.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!