Řecko - Thessaloniki

Napsal michaela-k 2013-01-05T13:58:38+01:00 ve fóru Hledám spolucestujícího
6 odpovědí

Necestujete či nejedete někdo v nejbližší době do Řecka kamkoliv? Svezla bych se s Vámi a podílela na benzínu.

Chalkidiki květen 2014 - cestovatelská seznamka
díky tipu na airbn
začínám v současné době plánovat jarní dovolenou. Tentokráte autem, ale třeba se někdo z AL bude mít zájem přidat. Aktuální itinerář na :
http://www.brnolowcost.estranky.cz/clan ... namka.html
děkuji za jakékoli tipy, co zajímavého v této oblasti navštívit. Jde mě především o přírodní zajímavosti.

Super link Brnaku.. smiley Planuju letos v lete neco podobneho - akorat o neco pozdejc (zacatek cervence) - poletime s easyjetem na Corfu a tam ubytko pres airbnb v nejakem penzionu - rozpocet mame podobny - vychazi nam to zatim na 4.5 za 7 dnu - ale neni v tom jeden nocleh v Milane..

Ahoj,
v červenci mě na jižní státy Evropy už přijde moc horko a sucho. Byli jsme takto jednou na Makarské a celý týden 38 C. To ani nikam nevylezeš. V červenci je krásně i u nás nebo na Slovensku. Ale třeba sestra potřebuje teplotu moře nad 26 a tak jí to v tu dobu vyhovuje.
tak ať Vám to vyjde.Třeba dáme něco společně někdy příště

Koukal sem na to Dave (a dost intenzivne o tom premyslel) ale spousta lidi na tu oblast okolo Solune strasne nadava - ze spinavy more a nic moc, takze sem si rikal ze si dam klasicky ostrovy (uz sem toho projel docela dost a musim rict ze Recke ostrovy zatim nic neprekonalo - co se tyce klasickych vyletu k mori).. A nejlevnejc mi vyslo prave Corfu pres Milan..

Nicmene vcera vecer sem koukal este na nejaky recenze a par lidi psalo ze je celkem hezka ta oblast Neptunova trojzubce - je to z letiste Thessa asi 70km a pry se tam daji najit hezke plaze..

Teď koukám co jsi psal. Myslel jsem, že to byly letenky za 4,5k do Soluně smiley ... tak beru svůj příspěvek zpět.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!