Ahoj, nechystáte se někdo do Říma, že bych se přidal k vám s nákupem letenek, abych si nemusel členství kupovat sám (další využití pro něj nevidím). Termínem je mi to jedno, ideálně tak 3-4 dny v červnu ... takové lety jsou tam z prahy zpáteční za 1058 kč na osobu pro členy .

Hledám někoho s Wizzair discount clubem do Říma

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

5 reakcí

Ahoj,

nechystáte se někdo do Říma, že bych se přidal k vám s nákupem letenek, abych si nemusel členství kupovat sám (další využití pro něj nevidím).
Termínem je mi to jedno, ideálně tak 3-4 dny v červnu ... takové lety jsou tam z prahy zpáteční za 1058 kč na osobu pro členy

0

Trochu mi to připomíná jednu paní, která když jela do Loun dostavníkem, místo jízdenky chtěla si nechat koleno vrtat, a co k tomu nedošlo jenom proto, že když kočímu to koleno ukázala, raději ji nechal jet zadarmo, než by zneuctil nebozez.

0 Citovat

smiley smiley smiley

0 Citovat

já teda moc nechápu, co je na tom dotazu tak hrozně směšného nebo hodného takového komentáře..

0 Citovat

jen ať se smějí ... u volotea členství koupené mám (tam to tehdy udělalo slevu z asi 200 euro na 90 při těch mega akcích) a již jsem taky kupoval cizím lidem (koupená ta eurová letenka moje + 2 cizí lidi ... mojí nechám propadnout a ti dva lidé letí za pár korun bez nutnosti kupovat vlastní členství)

tady u wizz air je rozdíl s členství a bez členství 120 kč úspora ve prospěch členství, klubová cena se mi líbí, takže pokud by nějaký člen wizz air klubu chtěl letět do říma a bylo by dostatek levných míst, tak budu rád, když mi ty letenky koupí (cestovat pak budu samostatně, nehledám doprovod na cestách), ale nutně letět nepotřebuju, takže svoje členství si kupovat v tuto chvíli nechci

0 Citovat

Já myslím, že zelig vyhrává stokurunačku v pořadu "Vtipnější vyhrává", pamětníci znají, mladší ať googlí. Jako dobrý, pobavilo, hladové větve mezi námi. Tlemil jsem se 10 minut smiley smiley smiley

0
5 reakcí