Milí cestovatelé, jestli vás nebaví zima, vyražte do Maroka. Strávil jsem tam tři týdny v lednu a bylo to skvělé. S kamarády jsme navštívili Anti-Atlas, Saharu, Vysoký Atlas a na posledních pár dní Marrakech. Deník s fotkami najdete na mém cestovatelském blogu Johnny na cestách - Maroko Den 0 - Středověká města, chladný Atlas a písečná Sahara Den 1 - První den v zemi tajinů Den 2 - Tafraout a jeho hašiš Den 3 - Na létajícím koberci do palmové oázy Den 4 - Domácí tajine a přistání na Měsíci Den 5 - Město duchů Den 6 - Veselý striptér Den 7 - Tajemství temné truhly (další odkazy kvůli omezení 10 URL v příspěvku níže) Den 8 - Na velbloudech na Saharu Den 9 - Písečná bouře Den 10 - Na písečných dunách Erg Chigagy Den 11 - Poslední inšaláh a gurmánský orgasmus Den 12 - Mapa od doktora z Londýna Den 13 - V mačkách po sněhu až do amfiteátru Den 14 - Středověk a krize Den 15 - Osm nás v taxi a berberská šarvátka Den 16 - Jak se mi Marrakéš nelíbil Den 17 až 20 - 16 postřehů z Marrakéše Den 21 - Návrat domů a nabídka pro vás Zdarma e-book Maroko pro vaše e-čtečky (Mobi, ePub) - stahujte zde. Pokud máte k cestě jakékoliv dotazy, určitě neváhejte a pište  .

Maroko - hory, poušť a města

Založil(a) ve fóru Cestopisy

6 reakcí

Milí cestovatelé, jestli vás nebaví zima, vyražte do Maroka. Strávil jsem tam tři týdny v lednu a bylo to skvělé. S kamarády jsme navštívili Anti-Atlas, Saharu, Vysoký Atlas a na posledních pár dní Marrakech.

Deník s fotkami najdete na mém cestovatelském blogu Johnny na cestách - Maroko



Den 0 - Středověká města, chladný Atlas a písečná Sahara
Den 1 - První den v zemi tajinů
Den 2 - Tafraout a jeho hašiš
Den 3 - Na létajícím koberci do palmové oázy
Den 4 - Domácí tajine a přistání na Měsíci
Den 5 - Město duchů
Den 6 - Veselý striptér
Den 7 - Tajemství temné truhly

(další odkazy kvůli omezení 10 URL v příspěvku níže)

Den 8 - Na velbloudech na Saharu
Den 9 - Písečná bouře
Den 10 - Na písečných dunách Erg Chigagy
Den 11 - Poslední inšaláh a gurmánský orgasmus
Den 12 - Mapa od doktora z Londýna
Den 13 - V mačkách po sněhu až do amfiteátru
Den 14 - Středověk a krize
Den 15 - Osm nás v taxi a berberská šarvátka
Den 16 - Jak se mi Marrakéš nelíbil
Den 17 až 20 - 16 postřehů z Marrakéše
Den 21 - Návrat domů a nabídka pro vás

Zdarma e-book Maroko pro vaše e-čtečky (Mobi, ePub) - stahujte zde.


Pokud máte k cestě jakékoliv dotazy, určitě neváhejte a pište smiley

0

Přibyly další tři dny z cestopisu. Ukončili jsme trek v Anti-Atlasu a začínáme se přesouvat do pouště.

Den 5 - Město duchů

Den 6 - Veselý striptér

Den 7 - Tajemství temné truhly

0 Citovat

Přibyly další čtyři dny z cestopisu. O několika dnech strávených na Sahaře s nomády a putování na písečné duny Erg Chigagy. Najdete zde i několik krátkých videí, např. jak se hraje saharská muzika nebo jak to vypadá při menší písečné bouři.

Den 8 - Na velbloudech na Saharu

Den 9 - Písečná bouře

Den 10 - Na písečných dunách Erg Chigagy

Den 11 - Poslední inšaláh a gurmánský orgasmus

0 Citovat

Přidávám dovršení celého cestopisu z Maroka. Dočtete se o našem trekování ve Vysokém Atlasu a několika dnech strávených v kouzelném Marrakéši.

Den 12 - Mapa od doktora z Londýna
Den 13 - V mačkách po sněhu až do amfiteátru
Den 14 - Středověk a krize
Den 15 - Osm nás v taxi a berberská šarvátka
Den 16 - Jak se mi Marrakéš nelíbil
Den 17 až 20 - 16 postřehů z Marrakéše
Den 21 - Návrat domů a nabídka pro vás

Pokud máte ohledně naší cesty po Maroku jakékoliv otázky, určitě se ptejte. Pokud budu vědět, rád odpovím smiley

0 Citovat

eBook je zajímavý nápad smiley !

0 Citovat

zase další neaktuální vlákno :/ Web neexistuje.

0 Citovat

tak ked vyhrabes 5 rocny prispevok, niet sa comu cudovat.

0
6 reakcí