Ahoj, hledáme někoho kdo bude v období 20.června-13.července 2016 na západě USA (San Francisko, Los Angles. Las Vegas, národní parky). Hledáme někoho pro společné cestování. Jsme dva a hledáme ještě někoho dalšího. Odlétáme už 21.června Vídeň-San Francisko. Jestli někdo budete v tomto období v okolí tak se mi prosím ozvěte na meil: juracka93@gmail.com .

Trip po USA

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

4 reakce

Ahoj, hledáme někoho kdo bude v období 20.června-13.července 2016 na západě USA (San Francisko, Los Angles. Las Vegas, národní parky). Hledáme někoho pro společné cestování. Jsme dva a hledáme ještě někoho dalšího. Odlétáme už 21.června Vídeň-San Francisko. Jestli někdo budete v tomto období v okolí tak se mi prosím ozvěte na meil: juracka93@gmail.com

0

Dva jako dva kluci, nebo dva jako pár? smiley

Pač bych tam v tu dobu měl být taky. smiley Už tam mám letět podruhé, protože poprvé to bylo super! smiley

1 Citovat

Ahoj jedem dva kluci smiley
A do USA letíme poprvé

0 Citovat

Ahoj, neplánuje někdo trip po západu USA v září/říjnu? Jsme normální pár smiley (27let)

0 Citovat

prix:
My plánujeme cestovat v říjnu po USA (národní parky, West Coast, na závěr NY) a taky sháníme někoho. Taky jsme normální pár smiley (24)

0
4 reakce