Víc fotek  .

Thajsko a Laos křížem krážem

Založil ve fóru Cestopisy

9 reakcí

Víc fotek smiley

0

Moc hezký cestovní deník, mám stejný sen jako vy, taky bych se chtělo letos vydat do Asie. Myslíte si ovšem, že 14 000,- je za letenku hodně? Dá se sehnat i levněji?

0 Citovat

Z Prahy se určitě dopravíš s ČSA / Aeroflotem za 12,5k

Chce to jen vychytat akci na tvé období a hlavně nečekat a neříkat si co kdyby smiley Jinak z jiných koutů Evropy vč. přípojů to půjde pod 10 jak píše Ondra

0 Citovat

To by bylo super! No já bych určitě neváhala, jediný problém pro mě je, že jako student potřebuju něco cirka od konce června, a takové nabídky zatím ještě v akci nebyly :/.... jinak když říkáte "z jiných měst vč. přípojů okolo 10 000,-", tím myslíte která? Bdapešť, například?

Jinak já už jsem plně natěšená, letos to prosět bude jihovýchodní Asie a basta smiley

0 Citovat

To opravdu záleží na dané akci. Naposledy do byla Varšava. Předtím třeba Katovice / Berlín nebo Sofie / Mnichov.. Kouzlo tohoto cestování spočívá v tom, že neznáš limity smiley

Student SŠ nebo VŠ? Užívej dokud můžeš, chápu, že každá škola není jak ta moje, ale jen kvůli tomu, že jsem student mohu cestovat smiley s pevnou prací to bude složitější.

0 Citovat

Ahoj,

nějak tady nevidím odkaz na ten cestopis. Bylo by možné ho znovu přihodit?

0 Citovat

Ahoj,
Dave můžeš sem dát zase odkaz na cestopis?

0 Citovat

Dobrý hint.. smiley já vlákno nezakládal, někdo kdo to napsal text dodatečně smazal... :/

0 Citovat

Toto by mohlo být ono, ne? smiley

http://www.mahalo.cz/tema/thajsko-a-laos-krizem-krazem

0 Citovat

díky za link... sorry Dave, netušila jsem se nejsi autor smiley

0
9 reakcí