Ahoj, s kamarádkou chceme v druhé polovině září na západ USA - národní parky, SF, LA a Las Vegas... většinou po kempech (takže stan, karimatka, spacák a medvědi Katka .

Západ USA - NP, LA, SF a LV

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

5 reakcí

Ahoj, s kamarádkou chceme v druhé polovině září na západ USA - národní parky, SF, LA a Las Vegas... většinou po kempech (takže stan, karimatka, spacák a medvědi smiley). Bohužel jsme jen dvě, a tak hledáme touto cestou minimálně další dva spolucestující, kteří by se s námi podíleli na nákladech na auto a PH. Cestu plánujeme v termínu od 14.09 do 6.10.2013 (Jak dlouho tam budeme, to je samozřejmě na domluvě, tohle je jen přibližný termín, do kterého se chceme vejít).
Pokud by měl někdo zájem, napište co nejdříve, protože ceny letenek budou už jen horší. smiley
Katka

0

Ahoj,jsme také dve kamarádky. A rády bychom také jeli, prosím ozvěte se mi do mailu pavlacechakova@gmail.com díky

0 Citovat

ahoj, já jsem sám, jsem kluk a taky bych jel smiley, tak jestli chcete můžem to dát dohromady nějak smiley.Tom

0 Citovat

V termínu 1.10 - 14.12. nás tam jede 5 lézt, boulderovat a chodit highlajny, yosemity, joshua tree, sequoia, canyonlands, zion.

Taky možnost se nějak střetnout : )

0 Citovat

Ahojte, jsme dva pohodáři, od 8.5.-3.6. 2019 jedeme trip západ USA. Pokud by se chtěl někdo přidat a podělit se o náklady na auto a benzín bylo by to super. Bylo by fajn se potkat před cestou a dát si třeba víkend, přeci jen měsíc je dlouhá doba.

0 Citovat

Já bych se ráda přidala - jsem také pohodářka...

0
5 reakcí