Uz dlhsie som sa pohraval s myslienkou napisat nejaky report z dovolenky, no a myslienka sa stala realitou a tak som na skusku  .

Portugalske Prekvapenie - cestopis

Založil ve fóru Cestopisy

3 reakce

Uz dlhsie som sa pohraval s myslienkou napisat nejaky report z dovolenky, no a myslienka sa stala realitou a tak som na skusku smiley spisal tusim este tu nespisane Portugalsko. http://castielosk.tumblr.com/post/14936 ... rekvapenie

0

super, Portugalsko asi ako jedina krajina zapadnej Europy ma este ako tak laka smiley Dufam, ze sa Wizz pochlapi aj na sezonu 2017 smiley

0 Citovat

Mraky kebabu a piva, až mě překvapilo, že sis nedal v Portu zase kebab smiley Je to celkem čtivé, jen chybí trošku místopisu, ale jen tak dál...

0 Citovat

Zapad tiez nemusim, preto bolo minuleho roku Portugalsko plan F smiley ale teraz si myslim, ze Portugalsko a asi aj Spanielsko su kdesi uplne inde ako sever EU, UK, Nemecko, Francuzsko a Taliansko. Narozdiel od tychto statov je Portugalsko citelne chudobnejsie, a tak sa aspon netvaria, ze im je nejaky slovan z vychodu uplne ukradnuty. Portugalsko ide k Izraelu a Gruzinsku, miesta kam sa raz jedneho dna planujem vratit smiley Sleduj letenky hned od zaciatku predaja, na niektore trasy zvyknu nahodit hned super ceny

0
3 reakce