Na Zanzibaru budeme od 12.12-28.12 s tím že bychom pravděpodobně první týden věnovali safari v Tanzanii(nabízejí se NP-Serengeti,Ngorongoro,Arusha,Kilimanjaro,Mkomazi nebo Selous Game Reserve)Jsme 4 a do SAFARI TOYOTA LAND-CRUISERU se vejde 6 lidí. Touto cestou hledáme(max.2 spolucestující)na sdílení(sharing)auta,zkušeností,zážitků atd. Ps:máme bohaté cestovatelské zkušenosti m.j. i v Keni,Tanzánii,Zanzibaru-2X livingston07@seznam.cz .

Zanzibar,Tanzánie

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

6 reakcí

Na Zanzibaru budeme od 12.12-28.12 s tím že bychom pravděpodobně první týden věnovali safari v Tanzanii(nabízejí se NP-Serengeti,Ngorongoro,Arusha,Kilimanjaro,Mkomazi nebo Selous Game Reserve)Jsme 4 a do SAFARI TOYOTA LAND-CRUISERU se vejde 6 lidí.
Touto cestou hledáme(max.2 spolucestující)na sdílení(sharing)auta,zkušeností,zážitků atd.
Ps:máme bohaté cestovatelské zkušenosti m.j. i v Keni,Tanzánii,Zanzibaru-2X
livingston07@seznam.cz

0

pre tych co by si chceli doviezt suveniry zo Zanzibaru:)
https://www.financnasprava.sk/sk/pre-me ... atozine-na

0 Citovat

Ahoj,
já také hledám spolucestující, ale na termín 4.-18. 7. Nenašel by se někdo? Uvažuji o výletu na sever Tanzanie, případně o výstupu na Mt. Meru. Na rozdíl od kolegů zkušenosti s cestováním ve Východní Africe nemám.

(Autorům původního dotazu: omlouvám, že jsem se vecpal do vaší diskuze, ale nechtěl jsem zakládat novou.)

0 Citovat

Jen upozornim na to že se při odletu ze Zanzibaru/Tanzánie platí odletová daň(Airport departure tax)ve výši 50 US $/30 US $.
http://www.zanzibartourism.net/traveltozanzibar.php
http://www.tanzania-gov.de/tanzania/useful-information

0 Citovat

Nebude někdo v době 24.5.-3-6. v Tanzánii?
Chtěli bysme s kamarádem navštívit safari (cca 3 dny), kdyby nás bylo 4-5, cena na osobu je pak nižší. Salaam-Kilimandžáro jsou zpáteční letenky za 1800 czk.
Případně pak Mikumi, protože 20k+ za Ngorongoro/Serengeti je fakt dost..

0 Citovat

Ahoj, budu mít stručný dotaz - čekám na zítřejší akci od flydubai (možná bude opět levná Tanzanie a Zanzibar) - a rád bych věděl, na kolik vychází pro single cestovatele safari v Tanzanii. Dává to nějaký ekonomický smysl?

0 Citovat

Ahoj, Byl na Zanzibaru někdo na konci Května? Jaké je tam počasí apod, Díky za info.

0
6 reakcí