Vcera som zistil ze snubenica ide 23-25. jun na rozlucku so slobodou (nie jej) a tak sa mi zrazu objavil volny vikend :DNajprv som chcel Balkan (budpest-pristina/bratislava-nis - skopje - domov, da sa to otocit za 20 euro), ale kedze o 2 tyzdne idem do tych koncin a v juli do Sarajeva, chcelo to zmenu. Tak mi dnes preplo v palici a bookol som nasledovne: v piatok 23/6 19:19 Zilina-Kosice-Mukacevo s Leo Expres a 26/6 o 13tej z Kluzu do Budapesti Wizzair. Spolu to vyslo asi 17 euro... mam v plane sa motat elektropojezadami/marsrutkami medzi Mukacevom a Solotvynom a potom presun pesi do Sighetu Marmatei odkial nejak v nedelu poobede, vecer do Kluzu. Ak Boh da, tak by sa teoreticky mohla podarit borzavska uzkokolajka, ale to este len zistujem. Ak nie, tak sa pomotat v okoli Chustu. Samozrejme, ze nikto so mnou nechce z okolia ist, ale keby niekto nemal co robit, kludne sa pridajte :D Planujem to ako velmi lowcost vylet.  .

Rychle Zakarpatie a Romania

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

0 reakcí

Vcera som zistil ze snubenica ide 23-25. jun na rozlucku so slobodou (nie jej) a tak sa mi zrazu objavil volny vikend :D

Najprv som chcel Balkan (budpest-pristina/bratislava-nis - skopje - domov, da sa to otocit za 20 euro), ale kedze o 2 tyzdne idem do tych koncin a v juli do Sarajeva, chcelo to zmenu. 

Tak mi dnes preplo v palici a bookol som nasledovne: v piatok 23/6 19:19 Zilina-Kosice-Mukacevo s Leo Expres a 26/6 o 13tej z Kluzu do Budapesti Wizzair. Spolu to vyslo asi 17 euro... mam v plane sa motat elektropojezadami/marsrutkami medzi Mukacevom a Solotvynom a potom presun pesi do Sighetu Marmatei odkial nejak v nedelu poobede, vecer do Kluzu. Ak Boh da, tak by sa teoreticky mohla podarit borzavska uzkokolajka, ale to este len zistujem. Ak nie, tak sa pomotat v okoli Chustu. 

Samozrejme, ze nikto so mnou nechce z okolia ist, ale keby niekto nemal co robit, kludne sa pridajte :D Planujem to ako velmi lowcost vylet. 
0
0 reakcí