Ahojte, minulý víkend som  znovu navštívil srbský Niš, ale tentokrát sme už šli aj do hôr k hraniciam s Bulharskom. Tu je cestopis z nášho síce cenovo lowcost výletu (komplet pod 100 euro na osobu), ale inak veľmi obohacujúcim (a asi som znovu pribral, ako sa mi pravidelne deje po návšteve Balkánu)CESTOPIS TU :)Orientačné náklady:Letenka 10-20 euro Auto na 2 dni 37 euro , benzín na 350 km cca 30 euroUbytko Nis 50 euro noc 4 osoby Chata 50 euro 2 noci pre 4 osoby poriadna vecera v peknom podniku aj s vinom- 30-40 euro/ 4 osoby pljeskavica - 0,8-1 euro  .

Víkend na chate v južnom Srbsku

Založil ve fóru Cestopisy

5 reakcí

Ahojte, minulý víkend som  znovu navštívil srbský Niš, ale tentokrát sme už šli aj do hôr k hraniciam s Bulharskom. Tu je cestopis z nášho síce cenovo lowcost výletu (komplet pod 100 euro na osobu), ale inak veľmi obohacujúcim (a asi som znovu pribral, ako sa mi pravidelne deje po návšteve Balkánu)

CESTOPIS TU :)

Orientačné náklady:

  • Letenka 10-20 euro 
  • Auto na 2 dni 37 euro , benzín na 350 km cca 30 euro
  • Ubytko Nis 50 euro noc 4 osoby 
  • Chata 50 euro 2 noci pre 4 osoby 
  • poriadna vecera v peknom podniku aj s vinom- 30-40 euro/ 4 osoby 
  • pljeskavica - 0,8-1 euro 


0

Opět příjemné čtenářské osvěžení, které mi pomohlo překonat páteční pracovní burn out syndrom :)

0 Citovat

tonic: Tvé cestopisy má rád. Jen mi pod tvým tumblrem pravidelně padá na PC prohlížeč (Firefox, Chrome) a mobil na pár minut zatuhne celý (Chrome, Snapdragon 400)...

0 Citovat

hej hej to viem... uz sa musim dokopat k vlastnemu webu... tumblr je strasne jednoduchy, ani nevyzera zle, ale fakt to je narocne na vypoctovy vykon

0 Citovat

Eeej tie teplaky sa mi pacia, asi sa poponahlam s vodicakom na velku moto a pojdem si ich kupit :D

0 Citovat

podporit treba miestnu ekonomiku :)

0
5 reakcí