Zdravim:) 10 euro do Sarajeva a do euro z Tuzly naspat ma presvedcilo, ze vikend v Bosne nemusi byt zly napad. A ani nebol :DBalkan nesklamal.http://tonicove.sk/letny-vikend-v-bosne/Neviem ci sa to len mne zda, ale oproti Srbsku a Macedonsku je to tam drahsie. Pivo kludne 2-2,50 euro v centre, jedlo lacne, ale 90 centov za MHD v Sarajeve dost. taxi 75 centov nastup a 50 centov kilometer, takze nie je o com. Busy celkom drahe, Doboj-Tuzla co je 60 km za 4 eura. Ale zase po vikende na Ukrajine mam velmi nizko polozenu cneovu hladinu :D .

Letný víkend v Bosne

Založil ve fóru Cestopisy

9 reakcí

Zdravim:) 10 euro do Sarajeva a do euro z Tuzly naspat ma presvedcilo, ze vikend v Bosne nemusi byt zly napad. A ani nebol :D

Balkan nesklamal.

http://tonicove.sk/letny-vikend-v-bosne/

Neviem ci sa to len mne zda, ale oproti Srbsku a Macedonsku je to tam drahsie. Pivo kludne 2-2,50 euro v centre, jedlo lacne, ale 90 centov za MHD v Sarajeve dost. taxi 75 centov nastup a 50 centov kilometer, takze nie je o com. Busy celkom drahe, Doboj-Tuzla co je 60 km za 4 eura. Ale zase po vikende na Ukrajine mam velmi nizko polozenu cneovu hladinu :D

0

pridany aj videoklip, sice nie balkansky, ale hudbicka sa niesla celym vyletom s bluetooth repraku :D

0 Citovat

Standardně kvalitní cestopis od Tebe, s chutí jsem si přečet, díky za něj, ta hudba je ale příšerná :)

0 Citovat

musis si ju vypocut pri lacnom vine z Mostaru v ozvene bobovej drahy...transcendentalny zazitok :D

0 Citovat

Divím se těm vyšším cenám.

0 Citovat

Ubytko v pohode, aj jedlo a taxi. Skôr teda alkohol, MHD. Ale stále je to ok, aj keď Niš to nie je.

0 Citovat

Ok, myslím, že takhle mi to stačilo :) Jinak s těma cenama máš pravdu, je to jedna z těch trošku paradoxních zemí - velmi chudá i ve srovnání s okolními státy, kde ale ceny jsou vyšší.

0 Citovat

Pěkný :-) Jak je to vůbec s komunikací? Nemá člověk problém domluvit se anglicky nebo je potřeba improvizovat? :-D

0 Citovat

Angličtina bez problémov a nejak sa dá aj mixom slovanských jazykov :)

0 Citovat

mixom jazykov to ide vsade ;)

0
9 reakcí