Ahoj, hledám (zkušenější) spolucestovatele k podniknutí cesty na 14 dní někam do tepla, ale nerada bych někde seděla vylepená na pláži - tam se raději vrátím navečer s vínkem a dobrou večeří. Pro všechny kolem je to momentálně buď časově nebo finančně příliš náročné, takže hledám parťáka či parťáky, Sama jet nechci. Destinaci zatím nemám zvolenou. Ani mi nezáleží přímo na nějakém termínu (po novém roce by to snad šlo i na 3 týdny volna). .

prosinec leden - exotika 14 dní/3 týdny

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

14 reakcí

Ahoj,
hledám (zkušenější) spolucestovatele k podniknutí cesty na 14 dní někam do tepla, ale nerada bych někde seděla vylepená na pláži - tam se raději vrátím navečer s vínkem a dobrou večeří.

Pro všechny kolem je to momentálně buď časově nebo finančně příliš náročné, takže hledám parťáka či parťáky, Sama jet nechci.

Destinaci zatím nemám zvolenou. Ani mi nezáleží přímo na nějakém termínu (po novém roce by to snad šlo i na 3 týdny volna).

0

Mas "SZ" smiley

0 Citovat

Jsem nová SZ mi asi nebude chodit....

0 Citovat

Myslim si, ze by chodit mela, kdyz jsi zde zaregistrovana - koukni nahore na strance na uzivatelsky panel, je tam bud 0 novych zprav a nebo 1 nova zprava atd. Tam klikni a jsi ve svych soukromych zpravach.

0 Citovat

Je tam prostě 0..... Taky se divím....

0 Citovat

Tak to je otazka na Davida - ja to totiz nemam ani v odeslanych smiley

Takze jeste jednou. Jsme zatim 3 ja a dve holky), letime na Sri Lanku - 23.11. z PRG do CMB s Emiraty. Navrat je rozhazeny - ja 9.12. nazpet, dalsi az 14.12.. Jsme nizkonakladovi cestovatele (levna ubytka, levna jidla na ulici, levna preprava), itinerar zaciname teprve ladit. Letenky na nas odlet jsou dnes jeste volne - je to odlet v 15.50 z PRG a v 9.05 z DXB smer CMB, prilet ve 14.50.

0 Citovat

Ja si to overoval v "odeslanych" a taky "odeslanych (neprectenych)" a nic jsem tam po svem odeslani nikde nemel....tim padem ani prijemce nic nedostal zrejme. Co se tyce SZ jinym (napr. Tobe), je vse O.K.

0 Citovat

S Davem SZ v pohodě..... Moje SZ doraziĺa Bear?

0 Citovat

Uz by to melo chodit, jednu od Tebe mam a ma odpoved je nyni jiz v "odeslanych" (zatim neprectenych). Tak nekde byla asi nejaka chybka smiley

0 Citovat

Nechce se někdo přidat v termínu od 23.11. - 9.12 (já se vracím dříve) a14.12. na Srí Lanku? Jsme 3 (dvě ženské a chlap) ideální počet by byl 4 smiley
Letenky na tento termín z PRG a zpět zatím jsou (14300 Kč), cena sice není libová jako byla tady http://cestujlevne.com/sri-lanka-letenk ... a-8-725-kc , ale zase se nemusí "přiskakovat" - pokud by ale někdo letěl přes "přískoky", dali bychom sraz tam.

0 Citovat

Letěl bych hned :-/ Jenže letos už nemám dovolenou. Ale příští rok (prosinec), chceme s přítelkyni tak na 14-20dní vycestovat na Srí Lanku. Tak uvidíme smiley

0 Citovat

Ahoj, měl bych zájem, ale musel bych se vrátit také toho 9.12. smiley Máte ještě místo?
p.s. na netu budu zase zítra odpoledne, dohodneme podrobnosti smiley

0 Citovat

My misto mame, otazkou je, jestli jej maji Emirates 23.11. z Prahy. Samozrejme se vratit muzes dle libosti. 9.12. se vracim ja (do PRG), dalsi spolucestujici tentyz den jinym letem do Londyna a treti ma navrat az 14.12.2013.
Tak kdyz tak vice pres SZ, az se pripadne ozves smiley

0 Citovat

Dave, neco tady nefunguje jak ma. Po prihlaseni mam v "Uzivatelskem panelu" 0 zprav, nahodou jsem na to presto kliknul a vidim, ze tam tam zpravu mam smiley takze to musime poresit "online" protoze to min. u novacku na foru chodi ke mne nejak blbe smiley viz SZ :

edit: Dalsi SZ jiz chodi.

0 Citovat

ahoj, sháním spolucestujícího někam za exotikou v termínu konec listopadu do zhruba půlky prosince, destinaci nemám vybranou, ale láká mě něco v Karibiku, Srí Lanka ... prostě pláže, palmy, koktejly a nějaké do dobrodružství smiley jsem registrovaná chvilku tak přikládám e-mail R.jestrabova@seznam.cz děkujííí Radka

0
14 reakcí