Pre nás bol Myanmar zatiaľ tou najväčšou exotikou plnou bizarností a táto krajina nás prekvapovala a šokovala na každom krokuBarma je úplne iná, ako všetky ostatné krajiny, ktoré som doteraz navštívila. Má jedinečnú atmosféru, krásnu prírodu, asi najusmievavejších ľudí na svete (možno za to môže aj kamarát betel ☺) a fascinujúcu architektúru. Je to Slovákmi a Čechmi ešte stále málo navštevované miesto, čo je veľká škoda, pretože táto krajina v sebe ukrýva skutočné poklady. Práve som dokončila svoj prvý cestopis z mesta Mandalay, v ktorom sa snažím priblížiť atmosféru tohto rušného veľkomesta.Prikladám link na článok, možno sa niekomu zíde pri plánovaní cesty:http://www.traveliv.sk/cestopis-...-krajinou/ .

Myanmar - cestopis z tejto jedinečnej krajiny

Založila ve fóru Cestopisy

9 reakcí

Pre nás bol Myanmar zatiaľ tou najväčšou exotikou plnou bizarností a táto krajina nás prekvapovala a šokovala na každom kroku

Barma je úplne iná, ako všetky ostatné krajiny, ktoré som doteraz navštívila. Má jedinečnú atmosféru, krásnu prírodu, asi najusmievavejších ľudí na svete (možno za to môže aj kamarát betel ☺) a fascinujúcu architektúru. Je to Slovákmi a Čechmi ešte stále málo navštevované miesto, čo je veľká škoda, pretože táto krajina v sebe ukrýva skutočné poklady. Práve som dokončila svoj prvý cestopis z mesta Mandalay, v ktorom sa snažím priblížiť atmosféru tohto rušného veľkomesta.


Prikladám link na článok, možno sa niekomu zíde pri plánovaní cesty:

http://www.traveliv.sk/cestopis-...-krajinou/

0

pekne, rad se tam vratim. jen 2 technicke, ten zvon neni nejvetsi na svete, byt je giganticky. v rusku (car kolokol) aj cine (od roku 2000) maj vetsi. ten sutr na kyakhtio ci jak se to pise se jmenuje golden rock. jak vas 2 vidim na fotkach, nebyli jste pred par tydny v trinidadu na kube? dost podobny par jsem tam videl

0 Citovat

Ďakujem :-) . Nie je najväčší, ale je najväčší funkčný zvon na svete... tak nám povedali, pretože ten v Rusku sa pred 2 rokmi nejak poškodil a už nie je plne funkčný. O tom zvone v Číne som nevedela, díky za info :-) . Myanmar bol naozaj kúzelný, aj my sa tam ešte niekedy určite vrátime. Nie, nie, neboli, ale dobre vedieť že niekde po svete behajú naše dvojičky :-) .

0 Citovat

Ahoj, mam dotaz , koupil jsme si letenky u Easyjet a potřebuji udělat Check-in . Letenky se sedadlem už mam , ale nikde jsem nezadaval číslo  občanky nebo pasu? tak jak je to možné že už mám letenky s místem sezení ale nikde jsem nedával číslo občanky, co stim ? nevítě někdo ? Děkuji za každou reakci :)

0 Citovat

Ahoj :) . Nám sa už párkrát stalo pri kúpe leteniek cez nízkonákladovú spoločnosť, že priamo pri kúpe letenky nevyžadovali číslo pasu či občianskeho. Tieto údaje sme zadávali až neskôr, pri online check in-e, takže reálne je to možné... aj keď, pravdupovediac mi to príde trošku nelogické :-/ .

0 Citovat

Lívia napsal(a):

Ahoj :) . Nám sa už párkrát stalo pri kúpe leteniek cez nízkonákladovú spoločnosť, že priamo pri kúpe letenky nevyžadovali číslo pasu či občianskeho. Tieto údaje sme zadávali až neskôr, pri online check in-e, takže reálne je to možné... aj keď, pravdupovediac mi to príde trošku nelogické :-/ .

Taky mi to přijde nelogické když jsme nezadával čislo občanky a automoaticky mi vygenerovali letenku s místem :/ nevím co ted

0 Citovat

Pokud cestuješ v rámci Schengenu, tak nezadáváš číslo vůbec, kontroluje se jen shoda jména na boarding passu a dokladu, toť vše!

Ideálně pokud admin přesune tuhle naprosto nesouvisející diskusi tam, kam patří....

0 Citovat

eremi napsal(a):

Pokud cestuješ v rámci Schengenu, tak nezadáváš číslo vůbec, kontroluje se jen shoda jména na boarding passu a dokladu, toť vše!

Ideálně pokud admin přesune tuhle naprosto nesouvisející diskusi tam, kam patří....

Dik moc ! omlouvám se za spam :)

0 Citovat

tvl, jako už tlačím čtvrtý škopek, jsem si chvilku říkal jestli mně šibe, jestli je Barma v Schengenu a lítá tam EZY. to mi nedělejte!

0 Citovat

Daniel napsal(a):

tvl, jako už tlačím čtvrtý škopek, jsem si chvilku říkal jestli mně šibe, jestli je Barma v Schengenu a lítá tam EZY. to mi nedělejte!

já si musel otevřít druhej, abych slušně odpověděl :))))
0
9 reakcí