V Barceloně sice už asi každý byl, ale třeba najdete v mém cestopise něco zajímavého. Dal jsem si trasu Sagrada Familia, Park Güell a Temple Expiatori del Sagrat Cor na kopci Tibidabo.https://www.literak.cz/2018/03/s...agrat-cor/ .

Barcelona - cestopis

Založil ve fóru Cestopisy

10 reakcí

V Barceloně sice už asi každý byl, ale třeba najdete v mém cestopise něco zajímavého. Dal jsem si trasu Sagrada Familia, Park Güell a Temple Expiatori del Sagrat Cor na kopci Tibidabo.


https://www.literak.cz/2018/03/s...agrat-cor/

0

Dobrý den, pěkný článek. Takže vstup do parku Guell kolem staveb je zdarma?

0 Citovat

Díky. Ano, pak Guell je něco jako Petřín v Praze, přičemž ve spodní části je placený "Disneyland" - ten jsem viděl jen přes plot, takže hodnotit nemůžu. Ale i ty volně přístupné mosty byly úchvatné.

0 Citovat

Pěkný cestopis, do Barcy se určitě pojedeme podívat tak se inspiruju

0 Citovat

Můj postřeh - Barcelona a Sydney největší zklamání v životě - Barcelona je to nejhorší co jsem na cestách poznal.

0 Citovat

Kdybys to alespoň opřel o nějaké argumenty. Takhle je to naprosto o ničem nevypovídající sdělení, že někomu, o kom víme houby, se tam nelíbilo. 

0 Citovat

V Barceloně jsem nebyl, ale s ohledem na hodnocení Sydney bych řekl, že na ten příspěvek pastromana nikdo trochu soudný nemusí brát ohled.

0 Citovat

Nemusí, to máš pravdu....

0 Citovat

2 Leoš Literák - velice pěkný a příjemný cestopis byl jsem před také poprvé před pár dny, týdny

-  Ještě se dá navštívit Nou Camp a vedle něho byl pro mě zajimavý 6 tipatrový hřbitov 

- Aquarium - nic moc

- Byčí arená a uvnitř v potravinách si vyrobít luxusní 100 % pomerančový džus, litr snad 3 eura

- Cosmocaixa - vstupné skoro zadarmo

0 Citovat

hodnocení Sydney - dobry vtip - az neco procestujes tak hodnot

0 Citovat

Na cestách jsem strávil celkem přes 5 let po celém světě (bez práce a dlouhých zastávek na jednom místě) a v Sydney jsem byl 5x (vždy když jsem to měl cestou, jinak jezdím hlavně do přírody). Když nevylezeš kousek dál z hotelu na Kings Cross, tak to hodnocení chápu. Nebo se ti tam muselo stát něco hrozného.

0
10 reakcí