Zdravim, hladam letenku z Prahy do Seoul, idealne na 7.3. tam a 23.3. naspat. Chcel som vyuzit akciu Aeroflotu a vychadzalo to na 12tis. Kc, objednal som to, ale prislo mi to potom ako neskora uhrada, takze som to tesne prepasol  .

Letenka Jizni Korea

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Zdravim,

hladam letenku z Prahy do Seoul, idealne na 7.3. tam a 23.3. naspat.
Chcel som vyuzit akciu Aeroflotu a vychadzalo to na 12tis. Kc, objednal som to, ale prislo mi to potom ako neskora uhrada, takze som to tesne prepasol smiley

Dajte vediet, dakujem pekne.

Vlado

0

Pokud nic levnějšího nenajdeš, koukni se taky na Emirates, přímo na jejich webu je Praha - Soul za 15.709 Kč smiley

0 Citovat

Dobrý den, hledám na srpen-zaří letenku do Seolu- odlet nejlépe PRG,MUC, zatím cena kolem 14 tis s katarcema, lze podle zkušeností očekávat akce ?

0 Citovat

14 tisíc s Qatarem na léto je dobrá cena. Níže se dá dostat s čínskými dopravci, případně z Budapešti. Ale i tak se pod 10 tisíc nedostaneš, spíše tak na 11-12 tisíc by se dalo.

0 Citovat

A taky bude ta cesta s Qatarem zbytečně dlouhá. Ale 14 tisíc o prázdninách je rozumná cena. 

0 Citovat

ja hledam letenku na duben..nyni me nejvhodnejsi vychazi z Muc do Busanu za 9800...jeden dlouhy layover v Pekingu kde se aspon podivam do mesta:)ale cekam porad jeste na nejakou akci z Bud:)

0 Citovat

O kolik to vychází levněji s QR než přímo z PRG? 

0 Citovat

Ahoj historicky vidím, (2018), že byli letenky i ex PRG  pod 10 litrů

To by se mi líbilo

0
7 reakcí