Zdravím, chtěl bych se v létě podívat do JV Asie (25.7-11.8). Jsem bohužel omezen přesným datumem a i odletovým místem a tou je Praha, chtěl bych např do Saigonu, Denpasaru, Kota Kinabalu atd. a zajímá mě zda s druhou linkou do Prahy os Emirates můžeme čekat levnější letenky?Jsem překvapen, že letenky do daných měst se pohybují okolo 20 - 23 tisíc. Jde mi o to jestli se během Dubna, Května dá očekávat snížení ceny letenek. Díky. .

Letenka z Prahy v cervenci

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

2 reakce

Zdravím, chtěl bych se v létě podívat do JV Asie (25.7-11.8). Jsem bohužel omezen přesným datumem a i odletovým místem a tou je Praha, chtěl bych např do Saigonu, Denpasaru, Kota Kinabalu atd. a zajímá mě zda s druhou linkou do Prahy os Emirates můžeme čekat levnější letenky?Jsem překvapen, že letenky do daných měst se pohybují okolo 20 - 23 tisíc. Jde mi o to jestli se během Dubna, Května dá očekávat snížení ceny letenek. Díky.

0

Odpověď je stejná jako u všech předchozích 450 dotazů tohoto typu, tj.: To ti nikdo neřekne. 

U letenek uprostřed léta je to málo pravděpodobné. 

0 Citovat

Zkuste místo JV Asie Východní Asii - letenky na Sibiř seženete s Aeroflotem už kolem 40.000 rublů i v sezóně.

 Příroda je nádherná, prostředí autentické a není to tak turisticky profláklé jako Thajsko, nebo Indonésie.
0
2 reakce