OK Plus prodej mil

Napsal Honza Mlad 2018-04-22T08:06:55+02:00 ve fóru Frequent flyer programy

Prodejní cena mil u aerolinky je naprosto irelevantní. Ty máš míle ve FF programu, který je prakticky k ničemu, v množství, který je směšný, tedy prakticky taky k ničemu a prodáváš ho za cenu, která je cca trojnásobně nadsazená, co na tom nechápeš? Ať se podívaš na kterýkoliv s dalších českých fór k letenkám, tak najdeš nabídky lidí, kteří prodávají desítky tisíc mil většinou za 0,1 Kč/míle...

A zatím se teda nezdá, že by ti kupující zrovna chtěli utrhnout ruce...

Napadá mě hláška: "Kdyby blbost nadnášela, tak ....."

cali napsal(a):

David měl naprostou pravdu:-)

Daniel. Promijim

Errare humanum est. Promiň:-)

Další věc, jak padrino správně poznamenal, je převod. 0,1 Kč za připsanou míli je 0,05 Kč za odepsanou míli. To už je lepší zkusit štěstí vedle v booking topicu :)

Jakým nejjednodušším způsobem získat necelých 200 mílí do OK Plus programu tak, abych si mohl vzít jeden salonek a s konečnou platností nechat OK uspat? Koukal jsem na web programu a zatím mě nic chytrého nenapadá. Let s OK/partnery v nedohlednu, udané značky hotelů ani náhodou nevyužívám, snad možná jen ta půjčovna. Časopis, co nebudu číst, se mi kupovat nechce.

Tak sis odpověděl sám, koupit takový malý množství nejde.

Ještě udávají možnost získat míle za ubytování přes booking.com, v poměru zaplaceno za ubytování 1EUR=1míle.

Tak to by šlo nějak nahnat. To mi na jejich webu nějak uniklo.

Prodej ty vouchery na salonek, jinak nebudeš mít vůbec nic. Už jen proto, že minimální počet mil pro převod je 15 000 :-)


pavelp napsal(a):

Ještě udávají možnost získat míle za ubytování přes booking.com, v poměru zaplaceno za ubytování 1EUR=1míle.

Teď jsem se znovu díval na web programu OK Plus a nic o Booking.com tam nemůžu najít. Můžeš prosím upřesnit, jak toho dosáhnout? Díky.

Si z tebe dělají prču... To víš, že už to dlouho neplatí.

Na www.okplus.cz vidím odkaz, který se proklikem dostane sem: http://hotels.csa.cz/?label=airc...er&lang=cs

Pokud se někdo chce zbavit přebytečných mil, koupil bych vstup do salonku (ideálně 2 ks) , odlet tento týden.

Ahoj.

Zbavuji se mil, které mi jsou  v tom malém množství naproto k ničemu, takže snad poslouží někomu jinému. Můžu nabídnout jeden voucher buď do MasterCard Lounge na T1 nebo do Erste Premier Lounge na T2. Cena 250,- Kč.

Mám za to, že moje drahá polovička je na tom s mílemi podobně, tak pokud by byly třeba  vouchery dva, asi to zvládneme nějak poslepovat.

V případě zájmu piště prosím na hruzic(at)email.cz (tady na CL se nějak zapomínám dívat na soukromé zprávy, takže email je jistější).

Daruji 88000 Mil, zadarmo :)

Já bych potřeboval příští týden pro dětičky 2 vouchery do Erste... Pokud by někdo mohl vystavit.

Ahoj, sháním 2 vouchery do jakéhokoliv salonku na terminál T2 Praha. Odlétáme 23.7. cena do 300 Kč za osobu, vše vyřídím okamžitě :) 

martin.saidl napsal(a):

Ahoj, sháním 2 vouchery do jakéhokoliv salonku na terminál T2 Praha. Odlétáme 23.7. cena do 300 Kč za osobu, vše vyřídím okamžitě :) 

Psal jsem ti SZ. Na dva vouchery mám.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!