Zdravím, jsem nováček, sama jsem si nikdy ještě nekoupila ani letenku. :D Prosím jak nejlépe najít letenky pro jednodenní výlety po evropě? Př. ráno do Říma a večer zpět? Našla jsem pár článků, které na toto odkazovali vč. tras jak toho stihnout co nejvíce, ovšem byly třeba z roku 2012 :-( Díky za rady a typy .

letenky na jednodenní tripy

Založila ve fóru Hledám letenku

14 reakcí

Zdravím, jsem nováček, sama jsem si nikdy ještě nekoupila ani letenku. :D Prosím jak nejlépe najít letenky pro jednodenní výlety po evropě? Př. ráno do Říma a večer zpět? Našla jsem pár článků, které na toto odkazovali vč. tras jak toho stihnout co nejvíce, ovšem byly třeba z roku 2012 :-( Díky za rady a typy

0

nejak takto

https://bit.ly/2Kff2y9

ked si kliknes na New Search, zjavia sa ti vsetky mozne nastavenia a la casy odletov, kluby, prestupy ... hraj sa :)

0 Citovat

Kam konkrétně byste chtěla? Zkusil bych se podívat. 

0 Citovat

Zkuste v neděli trasu Praha - Charleroi s Ryanairem. Tehdy létají dva spoje. Jeden ráno a druhý večer. Když je štěstí, dají se sehnat pod 1100 Kč. Jen si na zvolené datum ještě předem ověřte dostupnost levnějších jízdenek do Bruselu u společnosti flibco. Jinak se mohou vyšplhat až na 28€ za zpáteční jízdu. 

0 Citovat

Michal napsal(a):

Zkuste v neděli trasu Praha - Charleroi s Ryanairem. Tehdy létají dva spoje. Jeden ráno a druhý večer. Když je štěstí, dají se sehnat pod 1100 Kč. Jen si na zvolené datum ještě předem ověřte dostupnost levnějších jízdenek do Bruselu u společnosti flibco. Jinak se mohou vyšplhat až na 28€ za zpáteční jízdu. 


nebo případně opustit letiště bránou pro autobusy a taxi a pak využít linkové autobusy do Charleroi a  vlak

0 Citovat

Dá se to dát i vlakem. Jen to kombo autobus na nádraží + vlak nebo pouze vlak stojí 15 € jedna cesta, aspoň podle toho, jak jsem letos na jaře hledal. 

0 Citovat

Teď ve čtvrtek budeme toto podnikat PRG-CRL a ze všech variant mi jako poměr cena/výkon vyšel nejlépe flibco- i když je to docela raketa 14,20,- eur /cesta  (vím, že se dá při brzké rezervaci sehnat i levněji, ale koupě na místě 17 eur), ale i tak. Pokud by vás jelo více, pak bych ale nejvíc doporučila objednat minivan pro 8 osob a cena je za cestu celkem 88 eur....

0 Citovat

Nechápu ty vaše počty u toho Bruselu, proč kupujete letenku s Ryanairem za 550 Kč na Charleroi a k tomu jízdenku na bus za 14 euro, což je cca 800 Kč, když za 910 Kč můžete letět s ČSA přímo na Zaventem, zpátečka na jednodenní otočku za 1730 Kč přes lucky2go. Autobus z letiště Zaventem do centra Bruselu za 3 €. A to nemluvím o času, který ušetříte přejížděním z Charleroi do Bruselu. 

0 Citovat

Možná proto, že to nevyjede jako výsledek hledání v AZairu? Nebo že je to ČSA? Nebo že se dá jet už za 10 €?

0 Citovat

Možná, ono už dávno neplatí, že LC aerolinky jsou vždycky levnější než legacy carriers. Azair sice spojení PRG-BRU najde, ale s neaktuální cenou http://azair.me/!3AzJ

0 Citovat

v našem případě bylo rozhodující datum=cena a taky časy odletů/příletů, tak proto :-) jinak souhlas, lepší letět do BRU než CRL...

0 Citovat

Tak ísť na jednodňový trip do predraženého Bruselu a ešte strácať čas a peniaze s dopravou z CRL, tak to nič moc

0 Citovat

Michal napsal(a):

Dá se to dát i vlakem. Jen to kombo autobus na nádraží + vlak nebo pouze vlak stojí 15 € jedna cesta, aspoň podle toho, jak jsem letos na jaře hledal. 


Je to pravda, v Bruselu jsem byl už před dvěma lety přesně takto s Ryanair, a combo lístek MHD bus + vlak vyšel už tehdy na 15,70 Eur/1 směr. Navíc počítejte vzhledem k četnosti spojů na cestu do centra tak 1,5 hodiny minimálně...
0 Citovat

tonic napsal(a):

Tak ísť na jednodňový trip do predraženého Bruselu a ešte strácať čas a peniaze s dopravou z CRL, tak to nič moc


asi tak, to radši s UIA otočím z Prahy Kiev....


i když se to musí koupit hodně dopředu


to tonic, už se těším na trip report z Arménie

0 Citovat

Tak zrovna ted v tydnu jsem resil tenhle presun , nepodarilo se mi najit pri navratu z Jamajky dobrou cenu do Prahy ani do Dublinu ,vlastne Zaventem nenabizelo nic rozumneho odpolede nebo vecer nikam do Evropy ,kde by pak bylo treba dalsi den pokracovani , vetsina letu je dopoledne ,ani prenocovani v Bruselu to neresilo , navic jsme tam jiz spali pri ceste tam , Brusel je opravdu predrazeny a plny turistu Bohuzel navaznost za slusnou cenu ( do 20 euro ) nebyla ani z Charleroi , nakonec jsem to vyresil 20 eurovou letenkou do Manchesteru a nasledny den 15 eurovou do Dublinu Fibco je asi skutecne nejlepsi varianta na ten presun mezi Bruselem a Charleroi , kup na miste vychazi 17 euro , z letiste jsme si vzali celodennni jizdenku na vlak za 9 euro , uschovna zavazadel na Brusel central vyjde na 5 euro ,fibco jede z Brusel Midi /Zuid ( je treba pocitat asi hodinu a pul ) Osobne si myslim , ze jednodenni trip do Bruselu je blbost a je plno jinych mist v Evrope , kde i s jednim noclehem vyjdou v pomeru cena /vykon lepe

0
14 reakcí