Letel uz nekdo s nimi  ? nekde jsem narazil na zpravu, ze Ryanair dokoupil dalsich  25 %  a uz vlastni  75 %  , myslim . ze to ale podleha jeste   schvaleni Predpokladam,  ze  zatim litaji pujcenymi letadly Ryanairu  , stranky maji shodne  s Ryanairem jen  misto modre  je cervena Zaujal me tam  Kypr z Vidne za  29 euro  OW  na zacatku cervna , sice jsme uz na Kypru byli ale  cena je zajimava nejen pro samotnou cenu ale i pro dobre odletove misto  .

Laudamotion

Založil ve fóru Letecké společnosti

vlastne ano..oproti minulym rokom 

0 Citovat

eremi napsal(a):

A rozesazují ala Ryanair nebo ne, někdo říká, že jo, někdo, že ne....

Online check-in děláš přes Ryanair web, takže tam je rozsazení na 100%. 

toncek napsal(a):

OT: Oni ty letenky na Mallorcu rozdávali zdarma, že tam snad jede úplně každý? :-)

5 EUR one way je v podstatě zadarmo. Ale bylo mi jasné, že všichni poletí na Mallorcu, proto jsem volil Kos.
0 Citovat

Rozsazení tam imho není... pri checkinu na let tam bylo volných pár solo sedadel po celym letadle a posledni dve rady... dalo nam to 36E+F, pri checkinu zpet byla zabrana cca pulka letadla a dalo nam to 16D+E

0 Citovat

Co jsem to sledoval, tak mi prislo, ze pouzivaj jinej algoritmus nahodnyho pridelovani mist

0 Citovat

[citace="Lukáš"]

Online check-in děláš přes Ryanair web, takže tam je rozsazení na 100%. 

Tak vzhledem k tomu,ze tu uz driv lidi psali,ze je nerozesadili,tak to tak jasny nebylo,jak se ostatne potvrdilo i dalsimi z odpovedi... 

0 Citovat

eremi napsal(a):

A rozesazují ala Ryanair nebo ne, někdo říká, že jo, někdo, že ne....


snad nejedeš taky na Mallorcu :D
0 Citovat

norbic napsal(a):


snad nejedeš taky na Mallorcu :D

Ne, zatím ne, ani na Kos :)
0 Citovat

eremi napsal(a):

Ne, zatím ne, ani na Kos :)


Jsem si říkal, že by tě taky zlákal Nikki Lauda ;)
0 Citovat

15-19.6 LNZ - PMI - LNZ  letadlo i posádka v barvách LDM, při check-inu bez rozsazení 

0 Citovat

Tak já nevím, možná jsem měl na těch check-inech smůlu, ale obě cesty nás to nejen rozsadilo, ale navíc dalo na prostřední místa mezi dvě volná sedadla. Jednou jsem dělal check-in přes web Ryanair, podruhé přes mobilní aplikaci Ryanair. 


Možná se to opět týká toho, kdo tu linku reálně provozuje - otázka na lidi, které to nerozsadilo - letěli jste letadlem Ryanu s posádkou Ryanu, nebo jste letěli s letadlem v barvách Laudamotion (příp. ještě nepřebarvená letadla Air Berlin)? Patrik Černý výše píše, že s barvami LDM bez rozsazení - možná to je ten klíč.

0 Citovat

14.06. PMI-VIE, lietadlo vo farbách Laudamotion, nerozsadzovali (okno+stred)

0 Citovat

17.6. VIE-PMI i 18.6. PMI-VIE barvy i posádka LDM, checkin bez rozsazení a na gatu nikdo neresil nic krom BP...

0 Citovat

Petr napsal(a):

Rozsazení tam imho není... pri checkinu na let tam bylo volných pár solo sedadel po celym letadle a posledni dve rady... dalo nam to 36E+F, pri checkinu zpet byla zabrana cca pulka letadla a dalo nam to 16D+E


Pokud jste dostali 36EF, tak jste asi letěli A321. Možná tam teda bude i souvislost se strojem, kdy rozesazování může být v B737/A320, ale pro RYR nestandardní A321 ne. Ovšem to samozřejmě pouze spekuluju.
0 Citovat

My tiez obidva lety bez rozsdzovania :) akurat teda druhy let bol zruseny..


Edit: Slovakov a Cechov tento rok dovolenkuje viac na Mallorce ako na Makarskej

0 Citovat

toncek napsal(a):

OT: Oni ty letenky na Mallorcu rozdávali zdarma, že tam snad jede úplně každý? :-) 


skoro :D


0 Citovat

14-16.6. VIE-PMI v barvách Laudamotion. Sedeli jsme vedle sebe. Posádka nic neřešila.

0 Citovat

Já se fakt bavím. Tady soudruzi z ČSSR se rozhodli protestovat proti tomu, že nemůžu chuděrky sedět spolu, že jim báglíky dají dolu, že jim někdo zkontroluje zavazadýlko na rozměry... To snad není možné! Kdyby jste lidi nepodváděli s rozměrem zavazadel, tak by je nikdo nemusel kontrolovat... Ono když se někdo snaží vydávat loďák za palubák, tak je to těžké. A ano, pravidlo je pravidlo, takže i cenťák je prostě špatně... Ono díky tomu se létá za těch vašich vysněných 5 EURo... Pokud chcete kufr, neřešit nástup, mít krásná místečka vedle sebe leťte něčím jiným... ale asi to nebude za 5 éček co? Ono je to na ten hodinový let tak tragické, když spolu nemůžete komentovat ten úžasný výhled z okýnka, co? Vadí vám někomu losy? Kupte si sluchátka. Vadí vám voňavky? Chápu, už jste se přeci navoněli zadáčo v duty free, co? A tady by se to potlouklo... :-D ale jak jsem napsal na začátku: bavím se... Jen tak dál.. LOVE YOU! :-D

0 Citovat

Michal K. napsal(a):

Já se fakt bavím. Tady soudruzi z ČSSR se rozhodli protestovat proti tomu, že nemůžu chuděrky sedět spolu, že jim báglíky dají dolu, že jim někdo zkontroluje zavazadýlko na rozměry... To snad není možné! Kdyby jste lidi nepodváděli s rozměrem zavazadel, tak by je nikdo nemusel kontrolovat... Ono když se někdo snaží vydávat loďák za palubák, tak je to těžké. A ano, pravidlo je pravidlo, takže i cenťák je prostě špatně... Ono díky tomu se létá za těch vašich vysněných 5 EURo... Pokud chcete kufr, neřešit nástup, mít krásná místečka vedle sebe leťte něčím jiným... ale asi to nebude za 5 éček co? Ono je to na ten hodinový let tak tragické, když spolu nemůžete komentovat ten úžasný výhled z okýnka, co? Vadí vám někomu losy? Kupte si sluchátka. Vadí vám voňavky? Chápu, už jste se přeci navoněli zadáčo v duty free, co? A tady by se to potlouklo... :-D ale jak jsem napsal na začátku: bavím se... Jen tak dál.. LOVE YOU! :-D


no teď  jsi nám to vysvětlil, díky 

0 Citovat

norbic napsal(a):


no teď  jsi nám to vysvětlil, díky 


Tady asi došlo k tragickému omylu... já nic nevysvětloval :-)  To co jsem napsal je komentář prostý... tečka! BE NICE!

0 Citovat

Já si myslím, že tak tragický nebyl, pokud Ti někdo nerozuměl o moc nepřišel. I když s mnohým co jsi napsal souhlasím, tak by bylo mnohem lepší to napsat normálně a ne jako afektovaná hysterka. A ty anglické výkřiky, to bylo "COOL" možná roky zpátky, teď už je to spíš trapný a k smíchu.

0 Citovat

eremi napsal(a):

Já si myslím, že tak tragický nebyl, pokud Ti někdo nerozuměl o moc nepřišel. I když s mnohým co jsi napsal souhlasím, tak by bylo mnohem lepší to napsat normálně a ne jako afektovaná hysterka. A ty anglické výkřiky, to bylo "COOL" možná roky zpátky, teď už je to spíš trapný a k smíchu.


Ironie.. :-) Právě proto tam jsou tyto výkřiky na konci... aby to i slabší jedinci pochopili.. Ale nepochopili.. :-)

0 Citovat

Tak si po sobě ten svůj canc přečti, asi to chápou jen takoví defíni (copyright Petr76) jako ty. A jestli si myslíš, že ironie se od standardního textu odliší vykřičníkem za větou, tak jsi asi něco špatně pochopil někde mezi základní a střední školou :) Mám obavy, aby jsi nebyl tím slabším jedincem ty, zkus se nad tím zamyslet, počítám, že by ti mohlo chvíli trvat a v mezidobí můžeš přestat zasírat tohle téma svými výlevy.

0 Citovat

eremi napsal(a):

A rozesazují ala Ryanair nebo ne, někdo říká, že jo, někdo, že ne....

mozno so stastim, ale checkin 12h, resp 30h vopred a oba lety sme sedeli spolu
0 Citovat

Dík za odpoveď k věci :)

0 Citovat

nie som si isty, ci to bol sarkazmus alebo nie :) btw oba lety boli OE lietadlami.

0