Letel uz nekdo s nimi  ? nekde jsem narazil na zpravu, ze Ryanair dokoupil dalsich  25 %  a uz vlastni  75 %  , myslim . ze to ale podleha jeste   schvaleni Predpokladam,  ze  zatim litaji pujcenymi letadly Ryanairu  , stranky maji shodne  s Ryanairem jen  misto modre  je cervena Zaujal me tam  Kypr z Vidne za  29 euro  OW  na zacatku cervna , sice jsme uz na Kypru byli ale  cena je zajimava nejen pro samotnou cenu ale i pro dobre odletove misto  .

Laudamotion

Založil ve fóru Letecké společnosti

Prosímvás, nemáte někdo křišťálovou kouli nebo jiné zdroje informací o plánech Laudamotion na příští letní sezonu? Zajímaly by mě lety do Řecka z Tegelu o prázdninách. Normálně lítáme s EZY, který ale vypadá, že zaříznul zrovna ty destinace, které jsem zvažovala. Ti zveřejňují letové plány absurdně brzo (pozítří), tak teď váhám, jestli si mám hned koupit něco jiného od nich, nebo čekat na letový plán Laudy a koupit si to pak od nich. A risknout, že pak omezí destinace taky

0 Citovat

Ahoj,


Dnes jsem proletel prvni let Laudamotion z akce za 1€. Prvnim zazitkem bylo letistatko v Linci, od security ke gatu je to tak 5 metru :D. Staci byt tak 30-45 minut pred odletem, kdyz mate jenom prirucaky. Jen pozor, ze jak vlak, tak autobus jezdi jednou za hodinu, ale to mate i napsano tady o letisti v Linci :-) Nastup probihal klasicky pesky, kufriky se ani nevybirali u gatu, normalne sli vsichni s nimi. Letadlo je jak jinak, nez po AirBerlin. Byla to A320 s velmi dobrym mistem i na mojenozky. Byly tam i obrazovky, na kterych bezelo safety video, mapa a Spongebob. Prijemny let, i rychly, zvladli jsme to jen za 1:45. Slozeni letu - 75% Cesi, z kterych tak pulka sla ke goldcaru :) Urcite ale poletim s Laudou i priste.


c65dea5d-435d-4649-9656-d265945d4d0f.jpeg

0 Citovat

Ahojte, prosim vas, viete mi povedat ako je to s batozinou u Laudamotion? Plati to iste, co pre Ryanair? Aj sa niekde oficialne dostanem k tomu, ako to je? Dakujem moc

0 Citovat

Dominik Krizanovic napsal(a):

Ahojte, prosim vas, viete mi povedat ako je to s batozinou u Laudamotion? Plati to iste, co pre Ryanair? Aj sa niekde oficialne dostanem k tomu, ako to je? Dakujem moc

Uz to psali kluci, pro Laudu nova pravidla Ryanu neplati

0 Citovat

Dnešní let OE230 TXL-LPA. Oprava druhého palubního počítače během čekání na start, všichni v letadle, nervozita, brečící děti... Nakonec start po 3h 11m. Jsem zvědavý na přílet, jestli aspoň zaprší...


img-5387.jpg

0 Citovat

@Deny  Laudamotion najdes  na Ryanairu s TXL  jsou na leto  Corfu , Heraklion , Kefalonia  , Kos , Rhodos  uz ted v prodeji ,  ale  myslim ze  hledat  na konci  rijna  letenky nizkonakladovek  na  leto  je blbost, mozna u toho EZY,  ti maji nebo meli cenovou politiku  postavenou na  cim driv tim lip , ale treba letos jsme leteli z EZY do Prevezy  ( dovca  Parga a  Lefkada  ) a nekupoval jsem letenky nijak brzo a  byly za 40 euroz zpatecni , takze uz i EZY  zmenilo asi cenovou politiku

Ty ceny  se daji najit  nekdy  v obdobi  duben  ,kveten  na cerven ,cervenec  a na srpen , zari bych cekal do cervna    vetsinou nachazim dobre ceny  3-5 tydnu  pred datem odletu  , nekdy i  14 dnu , samozrejme kdyz  je nejaka akce a videl bych letenky do  20 -25 euro za jednu cestu  ,tak to zvazim
0 Citovat

@Cali doufam ze uz v pohode  , koukam ze se mam na co tesit  . poprve  vyzkousim Laudamotion , koupil jsem  Dublin -Viden za 10 euro  -)  takze vidim, ze to neni takova slava  jak nekteri  pisou  ,hlavne ze nenabizeji stiraci losy  co ? -))

0 Citovat

mikir napsal(a):

@Deny  Laudamotion najdes  na Ryanairu s TXL  jsou na leto  Corfu , Heraklion , Kefalonia  , Kos , Rhodos  uz ted v prodeji ,  ale  myslim ze  hledat  na konci  rijna  letenky nizkonakladovek  na  leto  je blbost, mozna u toho EZY,  ti maji nebo meli cenovou politiku  postavenou na  cim driv tim lip , ale treba letos jsme leteli z EZY do Prevezy  ( dovca  Parga a  Lefkada  ) a nekupoval jsem letenky nijak brzo a  byly za 40 euroz zpatecni , takze uz i EZY  zmenilo asi cenovou politiku

Ty ceny  se daji najit  nekdy  v obdobi  duben  ,kveten  na cerven ,cervenec  a na srpen , zari bych cekal do cervna    vetsinou nachazim dobre ceny  3-5 tydnu  pred datem odletu  , nekdy i  14 dnu , samozrejme kdyz  je nejaka akce a videl bych letenky do  20 -25 euro za jednu cestu  ,tak to zvazim


Dík, nakonec EZY vyhodil, co jsme chtěli a z SXF, tak mám na prázdniny koupeno. Čekám jestli Lauda zas nevyhodí ještě nějaký desetieurovky na Kos nebo tak
0 Citovat

ahoj,


má i lauda nějaká sedadla bez okna? zarezervovala jsem si 27A a za mnou jsou místo tří jen 2 sedadla. není to nouzový východ nebo tak něco? ještě jsem se s takovýmto uspořádáním nesetkala. 

0 Citovat

Edith napsal(a):

ahoj,


má i lauda nějaká sedadla bez okna? zarezervovala jsem si 27A a za mnou jsou místo tří jen 2 sedadla. není to nouzový východ nebo tak něco? ještě jsem se s takovýmto uspořádáním nesetkala. 

Bez mozku má jen 25 C a D

0 Citovat

Tak jsem poprve vyzkousel Laudamotion ,,, letadlo fajn , Airbus , mista na nohy dost ,sedacky pohodlne , dobre rakouske vino , ale to bylo tak asi vsechno ,, jo zavazadla olepovali na gate ,ale to me celkem nezajima ,od urcite doby kupuju priority

Podstata ovsem byla uplne jina vec ,uz do Dublinu priletelo letadlo s 20 minutovym zpozdenim a odliali jsme  s 45 minutama  ,,ktere do Vidne nestahli  ani o tech 10 minut, co maji fora  mezi tim ,co udavjii  na letence a tim co let ve skutecnosti trva

Mel jsem nachystany k tomu vkak..bohuzel smula  a tak poznava krasy  ceske D1 v buse

Jinak klidny let ,az moc klidny ,,v Ryanairu  personal kmita ,,,byt treba s temi vasimi neoblibenymi losy -) Tady mi to prislo , ze letusku se sice hezky usmivaly ,ale hodne doby s tech  2 a pul hodin letu bula necinnost  

No jeste mam cestu zpet  letenky byly po 10 eurech  ...tedy pochopitelne bez priorit a vyberu sedadla
0 Citovat

No tak si představ, že drtivá většina lidí ocení v letadle klid a ne to, že je neustále někdo s něčím otravuje. Copak sis chtěl něco koupit (třeba los:))), neměl od koho a strádal jsi? Víš, že nad tebou je vždykcy takový tlačítko na kterým je piktogram osoby s pohárkem a to když zmáčnkeš, tak letuška přijde?

A "to je asi tak všechno"? Co jinýho bys po lowcostu asi chtěl, šampaňský a kaviár? Navíc když Tvým etalonem kvality je Ryanair, takže laťku máš v podstatě na zemi??? V lowcostu pohodlné sedačky, dost místa na nohy a klid je to absolutní maximum, co si můžeš přát...

0 Citovat

eremi napsal(a):

No tak si představ, že drtivá většina lidí ocení v letadle klid a ne to, že je neustále někdo s něčím otravuje. Copak sis chtěl něco koupit (třeba los:))), neměl od koho a strádal jsi? Víš, že nad tebou je vždykcy takový tlačítko na kterým je piktogram osoby s pohárkem a to když zmáčnkeš, tak letuška přijde?

A "to je asi tak všechno"? Co jinýho bys po lowcostu asi chtěl, šampaňský a kaviár? Navíc když Tvým etalonem kvality je Ryanair, takže laťku máš v podstatě na zemi??? V lowcostu pohodlné sedačky, dost místa na nohy a klid je to absolutní maximum, co si můžeš přát...

+1

0 Citovat

Mikire, tak tuhle tvou ‘drsnou’ kritiku moc nechápu. Ty bys je měl navíc milovat, jelikož čtvrtinu společnosti vlastní tebou adorovaný Ryanair a časem by měl mít až 75% podíl. 😉

0 Citovat

Ono se to spatne vysvetluje a  jde o subjektivni pocity ,nevnimam Ryanair jako leteckou spolecnost s kvalitou sluzeb u zeme, ani ze me neco otravuje ,nejde o nejakou tvrdou kritiku , spise bych to rekl asi tak , Ryanair provozuje zapadni styl, nebo snad americky, v duchu toho , ze kazdy musi neco delat i kdyz by mel presovat veci z leva do prava a naopak ,kdo tak nedela riskuje vypoved  ,,proste musi byt videt , to je vse nic vic nic mene

A ano verim ze je hodne tech co tento takovy  klid vnima pozitivne  , tlacitko jsem rad ze pouzivat nemusim , spatne mi v letadle nebyva  nikdy a ,konkretne nic nechci , jen mi proste chybel ten styl na ktery jsem zvykly ,ale uznavam ze nejde porovnavat  100 letu a jeden let

Laudamotion pouziju urcite jeste i jindy nejen za tyden ,ale hlavne me vadilo tech 45 minut zpozdeni , Ryanair ma but zpozdeni na kompenzaci, nebo tak 5-10 minut


0 Citovat

Mikir si naruseny? 

0 Citovat

mikir napsal(a): Ryanair provozuje zapadni styl, nebo snad americky, v duchu toho , ze kazdy musi neco delat i kdyz by mel presovat veci z leva do prava a naopak ,kdo tak nedela riskuje vypoved  ,,proste musi byt videt , to je vse nic vic nic mene

mikir napsal(a): jen mi proste chybel ten styl na ktery jsem zvykly


Mikire, ty jseš opravdu zvláštní případ. Nechci se opakovat, ale to co píšeš je fakt chucpe.  Ale nenech se odradit a prosím tě rozepiš se víc, jak to ve světě chodí... Nikdo z nás tam ještě nebyl, natož aby tam pracoval, tak proto je skvělé že takový weltman tady mezi námi na fóru je.

0 Citovat


Neuveřitelný je, že mikir těmi svými žvásty mě doteď dokáže pořád překvapit tak, že si to musím přečíst ještě jednou, abych se ujistil, že čtu opravdu dobře....

0 Citovat

Ne naruseny nejsem a uz se nejak rozepisovat nechci ,protoze to uz neni k tematu Laudamotion, at si kazdy sam popremysli,  zda je lepsi ,kdyz v pracovnim procesu bude sice plnit sve povinnosti  ,ale bude pritom nevyrazny ,nebo proste bude na pracovisti videt tak, ze bude nepostradatelny i kdyz by to nebyla pravda 

0 Citovat

Tvl to snad ani není možný, to nemůžeš myslet vážně ani ty! To jsou Tvé vlastní zkušenosti z práce mimochodem? Kdyby mi tady takový ptákoviny vykládal někdo, kdo dře od nevidím do nevidím tak ještě dejme tomu, ale že tohle si dovolíš vůbec vykládat zrovna ty, to mi hlava nebere....

0 Citovat

Tvl, pokud ta letuska splnila svoji povinnost behem letu a ma narok na pauzu nebo stoji vzadu v kuchynce ti muze byt jedno. Nebo si myslis, ze budou obchazet kazdeho a ptat se zda-li neco nepotrebuje? Ja myslel, ze na to je to krasne tlacitko... Lauda neni FR ikdyz v tom neco vlastni... policy je jina. 

0 Citovat

cywe, mám s FR pouhé dva lety a tak nepříjemný letušky a tak zaprasený letadla jsem ještě neviděla. Ale s losama letušky chodily, to jo.

Nevěřím, že by to mohlo někde být horší
0 Citovat

Stěžovat si na to, že ho při letu nikdo neotravuje s losy, parfémy a podobnými ********** je už fakt na hlavu (slušně řečeno). Musel sem si to přečíst dvakrát jestli čtu opravdu správně...

0 Citovat

Patrik Černý napsal(a):

Stěžovat si na to, že ho při letu nikdo neotravuje s losy, parfémy a podobnými ********** je už fakt na hlavu (slušně řečeno). Musel sem si to přečíst dvakrát jestli čtu opravdu správně...

Ja to musel cist snad ctyrikrat a pochopil jsem to stejne :D to je nejaka dusevni nemoc asi

0 Citovat

Buďme rádi za mikira. Představte si, že bychom tu jako maskota měli třeba JXD... :-D

0