Tak se pokousim zalozit tema, ale zmizelo mi  nekam a jeste me to vnutilo jiny nadpis nez jsem  napsal  tak nevim kde je chyba....Na zacatku cervna  se roztrhl pytel s ow letenkama za 29 euro, ale hledal jsem na konci cervna a na ty dny, kdy tam je 4 dny volno, prvni tyden v cervenci Nasel jsem zajimavy typ, treba se bude nekomu hodit neni prekvapive od Ryanairu, ale koupil jsem vcera od easyJet  28.6. let z Berlina do Prevezy za  23 euro a zpet 8.7. za 18 euro , cena uz bohuzel skocila asi o 25 euro,  ale mam pocit, ze to muze byt pro nekoho porad jeste zajimave  .

Preveza z Berlina na zacatku cervence

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

0 reakcí

Tak se pokousim zalozit tema, ale zmizelo mi  nekam a jeste me to vnutilo jiny nadpis nez jsem  napsal  tak nevim kde je chyba....

Na zacatku cervna  se roztrhl pytel s ow letenkama za 29 euro, ale hledal jsem na konci cervna a na ty dny, kdy tam je 4 dny volno, prvni tyden v cervenci

Nasel jsem zajimavy typ, treba se bude nekomu hodit neni prekvapive od Ryanairu, ale koupil jsem vcera od easyJet  28.6. let z Berlina do Prevezy za  23 euro a zpet 8.7. za 18 euro , cena uz bohuzel skocila asi o 25 euro,  ale mam pocit, ze to muze byt pro nekoho porad jeste zajimave
0
0 reakcí