Nyní máte možnost rychle shlédnout veškeré ceny na daných linkách společnosti Wizzair. Přehledný kalendář naleznete zde - http://wizzair.com/cs-CZ/Country/CZ .

Kalendář letenek Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Nie je. Len ak tam mas moznost s tym aj hybat terminovo, tak to urob pokial mozno hned. Lebo toto zvyknu potvrdzovat oni za teba.

2 Citovat

No mne uz 2x menili let VIE- DXB-AUH-VIE, jednou o 1 den posun a podruhe zmena na Wizz Malta. A ani jednou tam nebyla moznost hybat terminem, jenom akceptovat nebo refund🤷.

0 Citovat

Tak jsem volal na polskou online a byla "přislíbena" změna místa odletu a příletu.

Údajně přijde do mailu a mám ji potvrdit.

Nicméně bych byl mile překvapen, kdyby se potvrdila, ale moc tomu nevěřím.

Dám vědět, jak jsou Poláci aktivní a ochotni.

0 Citovat

Mluví tam anglicky, nebo musíš polsky?

0 Citovat

Mandre napsal(a):

No mne uz 2x menili let VIE- DXB-AUH-VIE, jednou o 1 den posun a podruhe zmena na Wizz Malta. A ani jednou tam nebyla moznost hybat terminem, jenom akceptovat nebo refund🤷.

Mne uz to taky jednou posunuli o den a mela jsem normalne moznost rebook, kterou jsem vyuzila.

0 Citovat

to 

Sue Ellen Ewing

Je tam volba anglicky, nebo polski. Volal jsem ze zahraničí (Španělsko) takže roaming volání zdarma v rámci tarifu ČR. Polski umím lépe že anglicky.

0 Citovat

Na letní prázdniny 2024 mají stále nahrané mimosezónní ceny. Vzhledem ke změnám z toho můžou být i flexibilní letenky. Z Vídně např. Dubrovník, Split, Podgorica, Corfu ( I bez klubu RT 40-70 EUR.) 

2 Citovat

^^ díky za tip, koupen Dubrovnik, Corfu, Malta a Larnaca vše za 140 euro 

0 Citovat

Da sa v pripade zmeny, zmenit rim za cataniu?

0 Citovat

Mám změněnou letenku Praha-Řím. V nabídce je jen Neapol, Řím a Malpensa. O Catanii by se muselo zkusit zavolat. Bez velké šance na úspěch.

0 Citovat

Vdaka za tip, kupila som letnu dovolenku pre rodicov a vsetky tety a ujov. Cize 12 ludi. 

Inak aj Madeira je za dobru cenu v juni :)

1