Ahoj,prosím o radu. Plánujeme Srí Lanku na přelomu roku 2018/2019, minimálně na 16 dnů. Jsme docela omezeni termínem. Doporučujete koupit letenky teď za 14,5 tis. na osobu nebo ještě čekat na nějakou akci?  .

Letenky Srí Lanka prosinec 2018 - leden 2019

Založila ve fóru Hledám letenku

14 reakcí

Ahoj,

prosím o radu. Plánujeme Srí Lanku na přelomu roku 2018/2019, minimálně na 16 dnů. Jsme docela omezeni termínem. Doporučujete koupit letenky teď za 14,5 tis. na osobu nebo ještě čekat na nějakou akci? 

0

Ahoj, myslím si, že ti lidi rádi pomohou, ale je potřeba poskytnout více informací než jen datum a dobu. Chtělo by to aspoň přibližné info o letištích, kam jste schopni dojet apod.
Pokud tě zajímá například jen Praha a použila jsi nějaký smysluplný vyhledávač, tak toho ostatní moc navíc nevymyslí. A akce nikdo věštit z koule bohužel neumí :D

0 Citovat

Při troše snahy seženeš do 10k.

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Při troše snahy seženeš do 10k.

Prelom 2018/2019 to bude tezky, ja platil loni pres vanoce a silvestra z Prahy 13k a niz jsem nevidel. Ale samo neco se vzdycky muze naskytnout....

0 Citovat

Začátek prosince, konec ledna je to reálné. Přelom roku je 13 k pěkná cena.

0 Citovat

norbic napsal(a):

Prelom 2018/2019 to bude tezky, ja platil loni pres vanoce a silvestra z Prahy 13k a niz jsem nevidel. Ale samo neco se vzdycky muze naskytnout....

A jak dlouho dopředu jsi letenky kupoval? Díky..

0 Citovat

Pro doplnění odlet z Prahy nebo raději z Vídně, tu máme blíž. Ale zatím co jsem hledala, tak je Vídeň dražší o 2-3 tisíce.

0 Citovat

Veronika W. napsal(a):

A jak dlouho dopředu jsi letenky kupoval? Díky..


Asi 7 mesicu...

0 Citovat

Veronika W. napsal(a):

Pro doplnění odlet z Prahy nebo raději z Vídně, tu máme blíž. Ale zatím co jsem hledala, tak je Vídeň dražší o 2-3 tisíce.

Zkus UIA, jeste se zastavite na gorilku v Kyjeve


0 Citovat

v Lvove by ti za "gorilku" dali po hlave :D pekne lubozvucne H, alebo vodku :D

ten prelom 2018/19 je fakt nutny...z BTS sa da v prvej polovici decembra pekne za cca 420 euro..

0 Citovat

Ahoj všem, rádi bychom s budoucím manželem podnikli podobnou cestu. Jsme z Prahy, ale kvůli levnějším letenkám jsme ochotni dojet kamkoliv poblíž jako je Berlín, Mnichov, Vídeň, Bratislava...Koukala jsem po letenkách, ale všechno přes Vánoce (cca 20.12.2018-6.1.2019) je kolem 18 tisíc - paradoxně nejlevněji vychází Praha. Pro nás je to hodně peněz, rádi bychom se dostali na cenu kolem max 10-12 tisíc. Myslíte, že je to reálné? Už i uvažujeme, že klidně pojedeme někam jinam, třeba Thajsko nebo Filipíny, ale i tam jsou letenky dost drahé. Máte prosím někdo nějaký tip, kam za exotikou a teplem takhle přes Vánoce? Potřebujeme na to využít vánoční svátky, protože si jindy nemůžeme vybrat tolik dovolené...

0 Citovat

Každý by chcel využiť vianočné a novoročné sviatky. Preto sú ceny tam kde sú. Ale do tých 15k by sa mohlo niečo objaviť.

0 Citovat

_Kristynka napsal(a):

Ahoj všem, rádi bychom s budoucím manželem podnikli podobnou cestu. Jsme z Prahy, ale kvůli levnějším letenkám jsme ochotni dojet kamkoliv poblíž jako je Berlín, Mnichov, Vídeň, Bratislava...Koukala jsem po letenkách, ale všechno přes Vánoce (cca 20.12.2018-6.1.2019) je kolem 18 tisíc - paradoxně nejlevněji vychází Praha. Pro nás je to hodně peněz, rádi bychom se dostali na cenu kolem max 10-12 tisíc. Myslíte, že je to reálné? Už i uvažujeme, že klidně pojedeme někam jinam, třeba Thajsko nebo Filipíny, ale i tam jsou letenky dost drahé. Máte prosím někdo nějaký tip, kam za exotikou a teplem takhle přes Vánoce? Potřebujeme na to využít vánoční svátky, protože si jindy nemůžeme vybrat tolik dovolené...

To je top sezona s nejvyššími cenami letenek, nezbývá než akceptovat cenu, nebo zvolit něco levnějšího (Kanáry, Egypt). 

0 Citovat

Kristýnka: Viz např. dnešní akce z Mnichova na Mauricius ve vašem termínu za 15 300 Kč. Na Vánoce ještě není pozdě, sledujte akce, nejlépe denně, něco se určitě objeví. Kromě té JV Asie se v zimě rozhodně dá uvažovat i o jižní polokouli - zmiňovaný Mauricius, Madagaskar, Zanzibar, Jižní Afrika, pak třeba Karibik (!), Omán... nebál bych se, že se nic nenajde. Tím spíš, když nejste omezeni na Prahu.

0 Citovat

_Kristynka napsal(a):

všechno přes Vánoce (cca 20.12.2018-6.1.2019) je kolem 18 tisíc - paradoxně nejlevněji vychází Praha. Pro nás je to hodně peněz, rádi bychom se dostali na cenu kolem max 10-12 tisíc. Myslíte, že je to reálné

Není. 

0
14 reakcí