Ahojte, hľadám letenku z okolia Brna (Praha, Bratislava, Viedeň) na Kanárske ostrovy asi na 7-10 dní v časovom období od 1.7. do 15.10. 2014, kľudne s prestupom. Bývajú niekedy akcie na letenky sme Kanáry, alebo mám radšej čím skôr kupovať Ryanair s prestupom v Londýne? Ďakujem  .

Brno/Praha/Bratislava/Vieden -> Kanarske ostrovy

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Ahojte,

hľadám letenku z okolia Brna (Praha, Bratislava, Viedeň) na Kanárske ostrovy asi na 7-10 dní v časovom období od 1.7. do 15.10. 2014, kľudne s prestupom. Bývajú niekedy akcie na letenky sme Kanáry, alebo mám radšej čím skôr kupovať Ryanair s prestupom v Londýne?

Ďakujem smiley

0

Odlet Praha, Brno (5,6k) - http://airixo.com/cs/letenky-seznam/ces ... 5/7-10-dni
Odlet Budapešť (4,4k) - http://airixo.com/cs/letenky-seznam/bud ... 5/7-10-dni smiley

0 Citovat

Ahoj nějaký tip na letenky na Fuerte či Lanzarote na přelom února a března do 2-3k odkudkoliv v okruhu 5hodin z Prahy?

0 Citovat

Mrkni se na azair  a klidne ignoruj nezdarilo se , nebo  opravujeme a klikni na koupit a ono te to presmeruje na Ryanair , Laudamotion ,Wizzair nebo easyJet   a prakticky  kdyz  muze byt do  3 K  tak  najdes   temer vzdycky neco , Lip se hleda ,kdyz zadas  OW  ,jeden prestup a nevadi noc na letisti  ( prespani  v hotelu )  a zadej kolik dnu potrebujes ,tedy rozmezi od kdy do kdy i u toho jednoo smeru

Jinak  asi bude do te doby nejaka  akce minimalne u Ryanairu  K t em letistim Cesko a sirsi okoli  si pridej jeste  Milano (Bergano ) ,a  Brusel Charleroi ,protoze tam se dostanes  za par stovek  z Prahy ,.Dobre ceny  byvaji  s  Barcelony , a s Madridu ,ale to ti vetsinou azair najde sam ten prestup .

Levne Kanary mam tady ja z Irska ,ale Dublin za 500 kc asi netrefis,.nejlevejsi v posledni dobe byl Berlin ,Viden nebo to Bergamo , bohuzel Lanzarote  je z  Berlina stazene  ( Ryanair  ukoncil  bazi  letadla na Lanzarote , tak to asi ma vliv i na ceny 

Z Bergamo je to za  33 euro na ten tvuj termin  ,a kdyz si najdes podobnou cenu i zpet treba jinam ,  tak se vejdes do te ceny  i s priblizenim  z  Prahy  a noclehem v Bergamu .  ,ale mozna to jde  nakombinovat i jinak ,jen je treba si s tim pohrat ,  ale mimo  Silvestra jsme nikdy nemeli Kanary za vic  nez  za ty   2-3 K  RT na osobu  spis   to rozmezi  25-35 euro jedna cesta Madrid nebo Barcelona ma obcas lety na Kanary i za 10 euro ,Pochopitelne nesmi vadit, ze tim zabijes cely den nebo nekdy i dva ,ale nocleh v Madridu, Barcelone ,nebo v tom Bergamu uz lze brat jako bonus  a dovcu ,alespon tak to vnimam  ja


0
3 reakce