Dobrý den, pokud se domnívám správně, tak už téměř měsíc El Al operuje lety z PRG do TLV svou nízkonákladovkou Fly Up. Letíme s nimi za dva týdny a chtěla jsem se zeptat, zda už s nimi někdo máte zkušenost. Zajímalo by mě, zda u gatu (nebo v průběhu pohovorů) kontrolovali hmotnost palubního zavazadla, která je 8kg (původně jsem žila v domnění, že to je jen 6kg, ale při dnešní návštěvě stránky Fly Up jsem se přesvědčila o 8kg). Myslím si, že 8kg nepřesáhnu, ale jen pro info.  .

Fly Up by El Al

Založila ve fóru Letecké společnosti

0 reakcí

Dobrý den, pokud se domnívám správně, tak už téměř měsíc El Al operuje lety z PRG do TLV svou nízkonákladovkou Fly Up. Letíme s nimi za dva týdny a chtěla jsem se zeptat, zda už s nimi někdo máte zkušenost. Zajímalo by mě, zda u gatu (nebo v průběhu pohovorů) kontrolovali hmotnost palubního zavazadla, která je 8kg (původně jsem žila v domnění, že to je jen 6kg, ale při dnešní návštěvě stránky Fly Up jsem se přesvědčila o 8kg). Myslím si, že 8kg nepřesáhnu, ale jen pro info. smiley Mně osobně nikdy nikde palubní zavazadlo nevážili, ale ve svém okolí jsem slyšela opačné zkušenosti. Díky za případné odpovědi!

0
0 reakcí