KLM

Napsal David Eiselt 2014-05-06T11:43:07+02:00 ve fóru Letecké společnosti
13 odpovědí

KLM nám zase chystá nějakou divočinu smiley Doufám, že tentokrát to bude alespoň publikovatelné. smiley

20 euro slevovej kupon smiley nebo levny letenky do Utrechtu, Bonnu a Bukuresti za 5000 smiley

Ahoj, máte někdo nějaké zkušenosti s KLM s lety do Ameriky? (Z Prahy)

Potřebuji trochu zavěštit z křišťálové koule smiley Potřebuji letět v úterý 1.11. brzy ráno do AMS z PRG, návrat 12.11. KLM dává cenu kolem 4000 Kč. Je vidět dlouhodobý pattern, že kolem víkendu mají dražší letenky a pak to klesne. Ale když se dívám na letenky na březen, tak tam ten pattern není tak výrazný a jdou sehnat letenky za 3200 Kč. A teď CL(M) raď - mám vydržet do října a doufat, že to klesne a nevzroste, nebo dokonce se nevyprodá, nebo zabookovat už teď za vyšší cenu? (ČSA by mě stálo s batohem 4171 Kč)

Osobně bych počkal a průběžně sledoval, dražší už to asi nebude a žádný vzorec tam vysledovat nejde. Aktuálně jsem taky přes KLM hledal letenky a paradoxně třeba přes Velikonoce byly letenky levnější než jindy, někdy je víkend dražší, někdy levnější. A pokud netrváš přímo na KLM lítám tam třeba easyjet.

Pojedu s batohem, v KLM jej mám s Flying Blue zdarma. Odlet z AMS mám před polednem, takže chci první ranní let z PRG. S EasyJet bych musel letět o den dříve za (asi) podobnou cenu jako s KLM (leda bych chytl nějakou akci). KLM akce nemívá? Zatím jsem nic nenašel.

Občas něco jo, teď měli Varšava Amsterdam lehce před 2k zpátečku, tak do té doby se třeba něco vyvrbí. Já teď kupoval Praha - Nice s KLM za 4k.

Zalezi jak sou vypraskany jednotlivy spoje.. Jestli potrebujes letet na konkretni datum a neznamena to ze pri letence za 4k budes jist pastiku a spat pod mostem tak bych to koupil - vzdycky je sance ze to padne, nicmene ja radsi vzdycky vrabce v hrsti .. smiley Na holuba ciham jen v pripade ze mam chut nekam vyrazit a nemam zadnej konkretni cil a datum smiley

No, osm stovek mě nezabije, ale ušetřit by je bylo fajn. Nicméně se jedná o přípoj ke transatlantickému letu, takže manévrovací prostor nemám. A letět o den dříve by mě stálo výrazně více. Ráno ještě lítají ČSA. Oba jsou ve stejné alianci, šlo by na jednu letenku mít tam ČSA a zpět KLM? Koupit dvě jednosměrné letenky by vyšlo dráže.

Koukal jsem přes Expedii a cena by byla 4200 Kč na KLM. Nastavil jsem Price alert. Letadlo je zatím prázdné, jen pár míst je obsazeno. Zkusím vydržet do června. Dík

Když jsem se díval naposledy, letadlo bylo skoro prázdné. Škoda, že jsem se nenapsal adresu, kde jsem to našel. Mezitím cena vzrostla asi o 20 dolarů. Může ten price alert na expedia způsobit nárůst ceny? Pravidelně pinká jednu trasu a KLm kvůli tomu zvedne cenu?

KLM spouští Valentinskou akci 1+1, třeba Kuala Lumpur z Prahy s jedním přestupem za 12173 kč.

Je to trapnej marketing a klamani spotrebitele.. smiley

Chce někdo slevu -15% do KLM shopu? Nevyužiju. Přišel mi kód k narozeninám.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!