KLM nám zase chystá nějakou divočinu  .

KLM

Založil ve fóru Letecké společnosti

KLM nám zase chystá nějakou divočinu smiley Doufám, že tentokrát to bude alespoň publikovatelné. smiley

0

20 euro slevovej kupon smiley nebo levny letenky do Utrechtu, Bonnu a Bukuresti za 5000 smiley

0 Citovat

Ahoj, máte někdo nějaké zkušenosti s KLM s lety do Ameriky? (Z Prahy)

0 Citovat

Potřebuji trochu zavěštit z křišťálové koule smiley Potřebuji letět v úterý 1.11. brzy ráno do AMS z PRG, návrat 12.11. KLM dává cenu kolem 4000 Kč. Je vidět dlouhodobý pattern, že kolem víkendu mají dražší letenky a pak to klesne. Ale když se dívám na letenky na březen, tak tam ten pattern není tak výrazný a jdou sehnat letenky za 3200 Kč. A teď CL(M) raď - mám vydržet do října a doufat, že to klesne a nevzroste, nebo dokonce se nevyprodá, nebo zabookovat už teď za vyšší cenu? (ČSA by mě stálo s batohem 4171 Kč)

0 Citovat

Osobně bych počkal a průběžně sledoval, dražší už to asi nebude a žádný vzorec tam vysledovat nejde. Aktuálně jsem taky přes KLM hledal letenky a paradoxně třeba přes Velikonoce byly letenky levnější než jindy, někdy je víkend dražší, někdy levnější. A pokud netrváš přímo na KLM lítám tam třeba easyjet.

0 Citovat

Pojedu s batohem, v KLM jej mám s Flying Blue zdarma. Odlet z AMS mám před polednem, takže chci první ranní let z PRG. S EasyJet bych musel letět o den dříve za (asi) podobnou cenu jako s KLM (leda bych chytl nějakou akci). KLM akce nemívá? Zatím jsem nic nenašel.

0 Citovat

Občas něco jo, teď měli Varšava Amsterdam lehce před 2k zpátečku, tak do té doby se třeba něco vyvrbí. Já teď kupoval Praha - Nice s KLM za 4k.

0 Citovat

Zalezi jak sou vypraskany jednotlivy spoje.. Jestli potrebujes letet na konkretni datum a neznamena to ze pri letence za 4k budes jist pastiku a spat pod mostem tak bych to koupil - vzdycky je sance ze to padne, nicmene ja radsi vzdycky vrabce v hrsti .. smiley Na holuba ciham jen v pripade ze mam chut nekam vyrazit a nemam zadnej konkretni cil a datum smiley

0 Citovat

No, osm stovek mě nezabije, ale ušetřit by je bylo fajn. Nicméně se jedná o přípoj ke transatlantickému letu, takže manévrovací prostor nemám. A letět o den dříve by mě stálo výrazně více. Ráno ještě lítají ČSA. Oba jsou ve stejné alianci, šlo by na jednu letenku mít tam ČSA a zpět KLM? Koupit dvě jednosměrné letenky by vyšlo dráže.

0 Citovat

Koukal jsem přes Expedii a cena by byla 4200 Kč na KLM. Nastavil jsem Price alert. Letadlo je zatím prázdné, jen pár míst je obsazeno. Zkusím vydržet do června. Dík

0 Citovat

Když jsem se díval naposledy, letadlo bylo skoro prázdné. Škoda, že jsem se nenapsal adresu, kde jsem to našel. Mezitím cena vzrostla asi o 20 dolarů. Může ten price alert na expedia způsobit nárůst ceny? Pravidelně pinká jednu trasu a KLm kvůli tomu zvedne cenu?

0 Citovat

KLM spouští Valentinskou akci 1+1, třeba Kuala Lumpur z Prahy s jedním přestupem za 12173 kč.

0 Citovat

Je to trapnej marketing a klamani spotrebitele.. smiley

0 Citovat

Chce někdo slevu -15% do KLM shopu? Nevyužiju. Přišel mi kód k narozeninám.

0 Citovat

Mám let koupený u KLM do Colomba přes Amsterdam. První segment operuje ČSA. Letecká společnost uvádí, že by to mělo být včetně sendviče. Ale ČSA ho na podobných letech nepodává. Nemá někdo zkušenost, zda ho dostanu nebo ne? :)

0 Citovat

dawve napsal(a):

Mám let koupený u KLM do Colomba přes Amsterdam. První segment operuje ČSA. Letecká společnost uvádí, že by to mělo být včetně sendviče. Ale ČSA ho na podobných letech nepodává. Nemá někdo zkušenost, zda ho dostanu nebo ne? :)

Nic nedostanes :-) vybral sis let s CSA, tvoje chyba :)

1 Citovat

Pošli číslo účtu, se ti na něj složíme. 

0 Citovat

dawve: pokud nevydržíš hodinu a půl bez jídla, tak si ten sendvič kup na letišti nebo udělej na cestu doma.

0 Citovat

dawve napsal(a):

Mám let koupený u KLM do Colomba přes Amsterdam. První segment operuje ČSA. Letecká společnost uvádí, že by to mělo být včetně sendviče. Ale ČSA ho na podobných letech nepodává. Nemá někdo zkušenost, zda ho dostanu nebo ne? :)

prosím okamžitě přesunout do sekce "cestujeme dementně". Také prosím editovat váš teaser o tom, že žádný dotaz není hloupý. Děkuji.

0 Citovat

Jsem pro s tou editací a to okamžitě... Případně o založení paralelní domény cestujdementne.com, kde se můžete v duchu "žádný dotaz není hloupý" realizovat, tady se to začíná opravdu fest plevelit v poslední době!

0 Citovat

troll asik


screenshot-2018-11-12-cestovatel-dawve-navstivil-9-zemi-sveta.png

0 Citovat

dawve napsal(a):

Mám let koupený u KLM do Colomba přes Amsterdam. První segment operuje ČSA. Letecká společnost uvádí, že by to mělo být včetně sendviče. Ale ČSA ho na podobných letech nepodává. Nemá někdo zkušenost, zda ho dostanu nebo ne? :)


Kdybys to kupoval přes cestovní kancelář a měl cestovní smlouvu, kde by byl sendvič uvedený, tak bys měl reálnou šanci. Ale jinak je to nešvar, už i AF nasazují do Prahy Joon kde sendvič nedostaneš. Jestli je nějaká možnost, nech i to změnit na let s KLM. Letos jsem tam dostala nejen sendvič, ale i víno.  

0 Citovat

Ja bych se ho trosku zastal, na Mauritius  jsme meli akci KLM , let do Amstrdamu oparevno KLM male obcerstveni bylo , pak let Air Mauritius noramalni jidlo 2x ,  zpet do Parize totez jen v rezii AF a posledni uskek z  Parize do Prahy  v rezii CSA  hladolet -), nebo tedy obcerstveni za sve ,vedel jsem to , ale stejne jsem se  letusek zeptal , nejde o ten jeden sendvic ,ale o princip  ,stejne jako se zavazadly . KLM krome odbaveneho  2 prirucni  do 12 kg , CSA  1 prirucni 8 kg , zavazadla v Parizi nikdo neresil , stejne jsme  tolik kg ani nepotrebovali , kdyz jsme meli  odbavene ,  ovsem spravne  by vlastne meli ctit  to , ze to neni jejich  akce , ale akce  spolecnosti KLM , tudiz na cely let by mely platit stejne podminky jak se zavazadly , tak i s dalsimi  sluzbami

Nevidel bych nic sloziteho na tom ,ze ten kdo by se prokazal letenkou poradajici spolecnosti by dostal sendvic a piti zdarma
0 Citovat

Mikire opět opakuji, co Ty si myslíš je zcela nepodstatné a rozhodně to není to správné, podstatná je realita. Určující jsou vždy pravidla operující aerolinky a kdo daný let operuje víš vždy při koupi letenky, takže sis tenhle svůj výlev mohl ušetřit, protože je absolutně od věci.

0 Citovat

Mikir to zase nepochopil :( 

0