Ahoj, snažím se vyřešit letenky v nějakých rozumných cenách do Indošky, ale nedaří se mi dostat pod 20 tisíc.  Dosti mi to komplikuje plán,že bychom se rádi se  ženou přidali ke známým v Medanu kol 1.7. a návrat kol. 21.7., klidně ze stejného místa nebo odjinud... Letiště od nás ideálně Budapešť, Vídeň či Praha..Nemáte někdo nějaký fajn Tip?Dikes Zbych .

Indonésie Medan

Založil ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Ahoj, snažím se vyřešit letenky v nějakých rozumných cenách do Indošky, ale nedaří se mi dostat pod 20 tisíc.  Dosti mi to komplikuje plán,že bychom se rádi se  ženou přidali ke známým v Medanu kol 1.7. a návrat kol. 21.7., klidně ze stejného místa nebo odjinud... Letiště od nás ideálně Budapešť, Vídeň či Praha..

Nemáte někdo nějaký fajn Tip?

Dikes Zbych

0

sucha aerolinka Saudia nabizi odlet z Vidne dne 1.7.2018 v 16:00, za 8:10hod pristanes v Jeddah, po 3 hodinove cekacce poletis dalsich 9:50hod do Jakarty. Pokud poletis 3.7. pres Rijad, prestup trva 2:30 a celkove let i s prestupem trva 17hodin (cili o 4 hodiny mene nez let pres Jeddah). Nazpet treba 21.7. v 20:00, za 9:40 v Jeddah, kde po 6ti hodinove cekacce poletis do Vidne 8 hod (A320).  Cena 15 916Kc plus priskok do Medanu.

0 Citovat

pokud chces vse na jedne letence, tak z Prahy primo do Madanu s Emirates 2.7. odlet 21:35, za 5:55hod Dubaj, prestup 4:55hod, dale za 7:25 hodin do Kuala Lumpuru, tam skoro 11hod cekacka, pote za hodinu letu s Malaysian prostanes v Madanu. Nazpet 23.7. z Madanu s Malaysian do KL, cekacka 1:35, pak s Emirates 7 hodin do dubaje, tam cekacka 4,5 hod a pak s flydubai do prahy. Celkem 19 388Kc

0 Citovat

Děkuji Dane za pohotovou reakci a fajn tip, nakonec po dlouhém zvažování jsem to přehodnotil a pořídili jsme s Qatar Air do Kualy Lumpur  za 15500Kc a příjemných 16hod komplet cesta.

Vyhodnotil jsem to jako šikovnější postrknout se z Kualy místňakem hodinový let, než se dvě hodiny vracet z Jakarty proti původnímu směru letu..

Ale i tak moc díky za snahu a Tvůj čas strávený s mým problémem...   Měj se Zbych

0 Citovat

To je taky rozumný nápad.To je totiž nejlepší a i nejlevnější varianta. Jen těch 15,5 tis je celkem dost. Je letěl min rok za 11,6 tis. A na spoj do Medanu se neupinej jen na AirAsii. Já letěl jeden směr s Malajsii A, za stejně peníze jako s AA.

0
4 reakce