Nejhorsi nizkonakladove letiste je dle meho nazoru Standsted , pres Londyn litam hodne casto a toto letiste  je vyhodnoceno  prave opacne ,,nejak jsem nepochopil proc  , kdyz sluzby tohoto letiste jsou katasrofalni  wifi pripojeni je prakticky nedostupne , jedine pozde vecer  a to jeste  v hale v costa kafe  kde je taky par zasuvek na dobijeni ,sezeni nedostatecne v noci zaviraji polovinu prostoru,  salonek je jedine  po vstupu do odletu  a tam se nejde dostat , prestup katastrofa ,,cas na prestup  i hodina a pul je obcas malo,  fast track je za  6 liber  duty free hlavne kosmetika a chlast  pak jeste nejake obleceni . sluzby mizerne Nejvetsi spolecnost Ryanair zavira servis desk  po odletu posledniho letadla coz je zrejme Dublin v 22.35  pak uz z letiste odleta  nejake Turecko jine spolecnosti a zustavaji jen opozdene lety a prilety 22.5. byl zrejme dost problemovy den ,ale servis desk Ryanairu se tomu nevenoval pozornost a uzavrel prepazku .nakonec se mi problem tim, ze jsem ignoroval pasku uzavirajici prepazku a upozorneni ze uz je zavreno, podarilo castecne vyresit , stejne  jsem musel    rano znovu vystat frontu  , chaoticky si u prepazky predavali kompetence a dost neochotne reslili  problem , jednalo se o to, ze vecerni let z Brna  byl opozden o vic jak 3 hodiny a  nasledny let uletel a byl mozny az rano , pomoc veskera zadna ... hotely v okoli vsechny obsazene , nocovani na letisti dost katastroficke , neni to jen vec Ryanairu i kdyz ten tam ma hodne velky podil vinny ,ale samotne letiste  je reseno pro tyhle pripady nedostatecne a jeho kapacita a  sluzby vzhledem k poctu odbavenych cestujicich je nedostatecna  .

Standsted Airport

Založil ve fóru Letiště

Nikoho za nos netaham , ale uz to tu resit nebudu , vysledek zminim , az se se mnou Ryanair  vyrovna ,coz  bude asi do mesice

0 Citovat

"porad se spolecnost zavazuje , ze me prepravi z Brna do Corku v udanem case". Nezavazuje. Uzavrel si 2 zmluvy o preprave. Prvou sa zaviazali dopravit ta z BRQ na STN v istom case. Ak ten cas presiahli, mas narok na kompenzaciu. Druha zmluva o preprave zavazovala RYR, aby ta dopravil zo STN do ORK v dohodnutom case. V podmienkach prepravy je, ze sa mas dodstavit k odletu v zmluvne dohodnutom predstihu, to sa vsak nestalo. Preto z druhej zmluvy o preprave pre Ryanair nevyplyva absolutne ziadna povinnost kompenzacie ci asistencie. Vid clanok 17 Vseobecnych prepravnych podmienok Ryanair.

0 Citovat

Jsi tu nový... V pohodě. Jinak by tě u Mikira nic nepřekvapilo, notabene ve spojení s Ryanair. Proto to nikdo moc nekomentoval, je to házení hráchu na stěnu:-)

0 Citovat

Ani ja se k tomu vracet nehodlam , jen jsem slibil ze se vyjadrim az bude doreseno , zatim je doreseno napul , letenka do Corku byla na druhy den zdarma  , prisel dopis od Ryanairu ze mam zaslat  naklady na stravu taxi a pod ,,, ovsem brani se kompenzaci  a svadeji to na stavku Frensch air tafiic control ,, no ona skutecne 22.5, byla jak jsem si nasel ,,ovsem jak souvisi Pariz s letem Londyn -Brno  a zpet,  to me budou muset vysvetlit  Let z Londyna priletel o  30 minut pozdeji ,ovsem pak se cekalo na technika  ktery prijel z Bratislavy a  posleze dal povoleni k odletu, ktery byl  po 21 vecer misto v 17.25 , uz jsem zaslal zadost na cca urad  i na Brno  aby me potvrdili technickou zavadu a prijezd technika , Ryanairu jsem jiz zdelil,  ze  nesouhlasim z jejich vysvetlenim  a ze  slo jednoznacne o technickou zavadu ( udajne nasali do turbiny motoru ptaka )  jestli me urad  pro civilni letectvi  nebo primo letiste Brno potvrdi  skutecnost, ze tam technik prijel , skoda ze jsem si nevyfotil chlapa jak leze do turbiny motoru a kontoluje tam neco ,  ,jsem zvedavy cim budou operovat dal ,za zpozdeni se pisemne omlouvajii a zadaji me abych jim zaslal bankovni ucet ,ovsem jak uvadeji  poze  k nakladum na Stanstedu ,,,s toho je zrejme , ze vlastne uznavaji jakymsi svym zpusobem i ten prestup , v Brne jsem totiz obcerstveni dostali  byt jen oblozenou bagetu a mineralku, pisou z poukazka by zdrzela odlet, o noclehu se nezminuji ,ovsem v predchozim claimu jsem zdelil, ze jsme zustali na letisti a vysvetlil duvody


Ale musim znovu napsat jak mizerne je letiste Stansted ,,vcera opet Brno  zpozdeni 45 minut na odletu  i kyz odjezd na  drahu v 13.50  ale pak napred  hlaseni ze 20 minut pak 10 a nokonec s toho bylo 3/4 hodiny  ,,pustili na pristani 10 letadel nez nam povolili start ,, jinak jako obvykla naproste nefunkcni wifi  , pochvalit se snad da jen  restaurace  Girafe  kde se da slusne najist  , Problem letiste Stansted je v jeho pretizenosti  a nedostatecne kapacite vseho   .vcetne dalkovych pochodu na gate .nemoznost prestupu pri transferu aby clovek nemusel jit znovu do haly a na laser  i kdyz z Irska prochazim alespon bez pasove kontroly na priletiu ,,,


0 Citovat

Ono už chtít i tu náhradní letenku do Corku byl dle mého neuvěřitelně drzý požadavek- nebyl garantovaný přestup= nebyl nárok. A ještě se hádat o kompenzaci?! Mikire, ty sis ve své hlavě povýšil nízkonákladovku na normální leteckou společnost, a stejně tak k ní přistupuješ, ale není to už trochu přehnané?

0 Citovat

@ Mandarinka   asi tak , nikde v v predpise EU 261/20o4  neni napsano , ze by se to tykalo jen klasickych leteckych spolecnosti a ze nizkonakladovky  maji vyjimku proto, ze jejich ceny letenek jsou naprosto odlisne ,..takova situace se mi stala podruhe ,coz pri mem mnozstvi letu s Ryanairem je mizive procento letu , navic tato spolecnost ma jednu z hlavnich reklam to, ze maji 90% letu na cas , nevim tedy co je na tomto drzeho , navic jsem vysel z prvniho  pripadu , kdyz byla naprosto shodna situace  , kdy jsem  zakoupil letenky samostatne ,tedy negarantovany prestup  na Stanstedu bylo zpozdeni tehdy jen 2 hodiny a kompenzaci jsem obrdzel v plne vyssi , jediny rozdil byl ten ,ze jsme leteli jeste tentyz den  a do Corku jsme prileteli jen o 5 hodin pozdeji , tentokrat bylo z Brna uz na Stanstedu  3 hodiny a 20 minut , jestli prokazou , ze tam nebyla zadna technicka zavada, ale opravdu slo o stavku,  prijmu to a  dal to resit nebudu , ale proc bych se mel vzdavat svych prav , kdyz se ukaze , ze je pravda na me strane ? jen proto , ze jsem koupil  4 letenky po 20 eurech a ted mi maji vyplatit  500 Euro ? ( 2 osoby )Nasledny let do toho uz  nepocitam , pripadne uznam , pokud by me kompenzaci kratili  na 50 % ,i kdyz to pouzit primo nemohou ,ale zajistili mi cestu do  cile zdarma , kdyz bych  pripustil ze jsem na ni narok nemel , ale aby me veseli buliky na nos o nejake stavce , kdyz nam personal letiste v Brne  zdelil pricinu zpozdeni a ze se ceka na prijezd technika ...tak to me spis nastve a budu jetste nekompromisnejsi 

S  Ryanairem litam  pomalu 20 let a za tu dobu bych opravdu mohl byt V.I.P. zakaznikem , kdyz by neco takove bylo , Ryanair je kvalitni letevka spolecnost , ktera ma vynikajici managm,ent a pan O Leary  vi vzdycky co dela ,ale jak se rika  kamaradi budme ale z hrusky dou -))   
0 Citovat

Je dobré pravdu znát a píseň o ní zpívat, ale lepší je pravdu znát a zpívat o datlích.

0 Citovat

Hochu už ty cancy tady čtu několik let, ale stále nepřestávám žasnout, jak dokážeš být mimo. Na to, že máš s Ryanairem stovky letů, tak je mi Tě fakt líto, jestli jsi nepochopil princip separátních rezervací, negarantovných přestupů a vůbec způsob fungování Ryanairu a jedné z věcí na které postavili svůj business model.

Ale obdivuju Tvou schopnost vytvářet si svůj svět, paralelní reality a naprosto neskutečný výklady všeho možnýho, který pak vydáváš za fakt. Myslím, že nakonce asi budeš v podstatě šťastný člověk, jako Ti blázni.....
0 Citovat

@eremi: klid :-), podle fotografie v profilu nevypadá mikir jako zástupce mileniálů, kteří dovedou nechápat dost, včetně toho jak funguje trh, nebo skutečnosti, že kdyby dvakrát klikli, zjistí všechno, co potřebují  .....

I on pochopí.....doufám 

0 Citovat

@eremi - tlemím se, až se za břicho popadám, ale ty víš, že já vím, že ty víš:-)))

0 Citovat

@ eremi  kazdy ma do urcite miry svuj svet a nejvic pak s techto rozdilnych svetu profituji pravnici , kdyz se jeste zadaly viza do USA , tak ambasador rano prisel , vzal zadosti jako karty  a bylo rozhodnuto,  treba i   kompenzance se resi takovym zpusobem, ta z lonska me vysla asi i proto, ze vetsina cestujicich koncila v Londyne a tudiz jim nemuseli vyplacet nic , tentokrat by museli zaplatit celemu letadlu respektive  tem . co se ozvou,tak se nedivim , ze se to snazi hodit na stavku

Ryanair ma svuj model postaveny skvele ,jinak by nebyl tam , kde je , litovat ,ze mam stovky letu z Ryanairem  me nemusis , ja jsem s touto spolecnosti spokojeny a prakticky jsem na vsechno jiz tak navykly, ze kdyz je neco jinak , nez jak jsem zvykly . tak me to vlastne nevyhovuje  i  kdyby to bylo lepsi

Uz minule jsem se snazil polemizovat o tom jak se da vnimat prestup ,napsal jsi ,ze nemam pravdu ,ano treba ji nemam .nepopiram , ze jde o dva samostatne lety , ale polemizuju s tim , ze nelze rict ,ze za to ze mi uletelo druhe letadlo si mohu sam ... ja uzavrel  2 obchodni smlouvy  kdy v jedne doslo ke zpozdeni a druha tim padem nemohla byt uskutecnena , porad se domnimavam , ze je zcela lhostejne, ze nebyly koupene jako jeden let ,,,treba mas pravdu , ze poskytnuti dalsi letenky zdarma byla jejich dobra vule , pak to ale znamena , ze jsou dobra letecka spolecnost, ktera  o sve zakazniky ma zajem

Vicekrat v zivote se mi uz vyplatilo  zkouset uplatnit sve nazory i v pripade ,kdy to byl tak nejak jak pises muj svet ,bavi me to a uzivam si to i kdyz treba neuspeju , treba pomuze  vic k pochopeni  kdyz napisu  ze jsem narozeny ve znameni panny  -))



0 Citovat

@cali i  ja se tu docela bavim, jak vlakno  o nicem,  ma  stale odezvu ,ale asi budu muset vymenit fotku -))

0 Citovat

Ty vole ale uz. Tema o STN a resite pic*oviny. Pak se nedivte, ze nekdo zalozi tema STN a bude se na neco ptat, ikdyz to je nekde zde napsane. Reste si to v PM nebo si zalozte obecne tema... 

0 Citovat

Hod se do klidu, podivej se co je prvni prispevek v teto diskusi,tohle uz je z povahy veci vlakno na ty pi..iny. Ke STN je tu normalni vlakno. 

0 Citovat

Hrozně, ale hrozně mě zde chybí tlačítko "like" u příspěvku.

0 Citovat

@ Roiman4  eremi ma pravdu  a ja bych to tady tedy tim 40 prispevkem uzavrel , na STN je vlakono jinde , muj  prvni prispevek byl  mou chybou nazvan Standsted , misto Stansted ,, a spis nez Ryanair jsem mel  umysl zdelit nazor , ze Stansted rozhodne nepovazuju za nejlepsi nizkonakladove letitiste  , ale prave naopak za jednoho z nejhorsich , jak dopadl muj spor s Ryanairem o letu  Brno -Cork dam vedet na vlaknu Ryanairu

0 Citovat

@mikir: tvl na Tebe se fakt nejde zlobit, myslím teď fakt bez ironie :)

0 Citovat

Blahoslaveni chudí duchem neboť jejich je království nebeské...

0 Citovat

no a zas je dobře, a tak to má být :-)

0 Citovat

No v jednom jsme se tady schodli, Stansted je debilni letiste, ale chvili trvalo, nez se tu k tomu dospelo :D

0