Ahoj, nemáte někdo zkušenosti se zrušením letu kvůli bezp. situaci v cílové destinaci? Letíme začátkem července do Nikaragui přes Panamu. Vzhledem k bezp. situaci v Nikaragui v posledních dnech budeme muset asi změnit destinaci, začíná to tam být hodně hustý (stávky, barikády, plno mrtvých a stupňuje se to). Máme letenku přes Go To Gate, změna není možná. Jen se chci zeptat, jestli už někdo něco podobnýho řešil.  .

Zrušení letu z důvodu bezpečnostní situace

Založila ve fóru Letiště

@Sarah - prosím a jak to vypadá na letišti? Děje se tam něco? Našla jsem hotel přímo přes ulici od východu z terminálu, že by jsme tam složili hlavu a ráno do San José.

0 Citovat

goldie napsal(a):

@Sarah - prosím a jak to vypadá na letišti? Děje se tam něco? Našla jsem hotel přímo přes ulici od východu z terminálu, že by jsme tam složili hlavu a ráno do San José.


Letiště funguje normálně, jela jsem i přímo okolo a vypadalo to tam velice klidně, žádné demonstrace a ulice ok :) Myslím, že tam se není čeho bát. 

0 Citovat

No tak horký to asi zase nebylo když jste se vrátila zpět. V Guatemale zase zabíjí sopka...pořád se tam něco děje. Kdo tam něco podobného nezažil, ten jako by tam ani nebyl.

0