Ahojte,hledáme zpáteční letenky na Filipíny (nejlépe Manila, Cebu)v období 1.- 20. 12.2018. Máme to jako svatební cestu, takže pobyt na místě bych viděl mezi 8-12 dny.Jsme ze Zlína, takže nejlépe z těchto letišť:Brno, Bratislava, Ostrava, Praha, Katovice, Vídeň.V ceně bych chtěl mít i zavazadlo, do příručního se nevlezeme :) Délka cesty bych NEchtěl mít třeba 30 hodin...Čím méně tím líp :)S tímhle delším cestováním nemám zkušenosti, proto se ptám tady Vás:1. Má cenu hledat letenku už teď?2. Za jakou cenu by se asi tak dala letenka najít? Mám představu že třeba i za 12 tisíc...Předem díky :) .

Filipíny 12/2018 - svatební cesta

Založil ve fóru Hledám letenku

Jako v kokpitu sedí Mao Ce-tung? Tak pak bychom nemuseli ani podporovat aerolinky absolutistických arabských rodin ze zálivu... Je to myslím stejné zlo.

0 Citovat

A co aerolinky amerických imperialistů a Boeing jako letadla vůbec?

0 Citovat

"Problém v kokpitu" je zřejmě míněn jako problém s ANGLIČTINOU - což je v leteckém průmyslu celkem PRŮŠVIH

Naděždo-Anežko-Padrino, vrať se ke kabelkám, bylo to zábavnější a některými svými komentáři tady chlapcům věru nepomáháš....

0 Citovat

Díky všem za reakce :) Jak říkám jsem zatím dost nezkušený cestovatel a dostal jsem od Vás hodně rad díky kterým mám více možností hledat :)

0 Citovat

cali napsal(a):

Jako v kokpitu sedí Mao Ce-tung? Tak pak bychom nemuseli ani podporovat aerolinky absolutistických arabských rodin ze zálivu... Je to myslím stejné zlo.


Ano, bezesporu. Ditto Rusko. Snažím se být konzistentní....

0 Citovat

já s kamarády letěl 1.3 - 18.3.2018

KRK-AMS-TPE-MNL a zpět - pouze batuzek, kupovano asi 2 mesice dopredu  - 11 500 i s místenkama na osobu s KLM.

lety byly operovány E190 do ams a zpět, samotny let z ams do mnl s B77W.



gptempdownload.jpg

0 Citovat

Píše, že potřebují s manželem zavazadla a to už se do té ceny nevejdou.

0