Hodne cestovatelu zde uprednostnuje EZY  pred FR , letel jsem ted  po delsi dobe 2 lety z EZY , tak jsem tak trosku srovnaval 1. presnost letu - oba lety  na cas 2. odbaveni na letisti  ( TXL )  bez problemu . nejak mi neni jasne jejich priority .ale nic  navic  jsem nepriplacel , snazili jsme se nacpat veci jen do jednoho zavazadla .jak pozaduji . zene se to moc nevedlo , tak si nakonec nechala tasku pres rameno ,nikdo to neresil 3. zavazadla, neomezena kg jsou prijemnou vyhodou ,stejne jako vetsi rozmer ,ovsem nevyhoda  je jen jedno zavazadlo , ale  asi zalezi na pristupu  lidi na gate  zda se to resi nebo ne 4. let a obsluha , vyber jidla je  slabsi proti Ryanairu , jinak  asi mensi aktivita obsluhy , coz zrejme nekterym stezovatelum na Ryanair vyhovuje 5. pohodli  , sedacky  lepsi  nez v Ryanairu , mista na nohy u starsi verze v Ryanairu stejne, v novejsi  v EZY mene Vseobecne se tedy da rict ze EZY je celkem dobrym  konkurentem Ryanairu , uznavam , ze nejake to ryanairovske prudeni tam neni , pri nastupu do letadla nekontrolovali ani letenku . celkovy pristup mi prijde takovy klidny a laxni .coz z hlediska cestujiciho neni na skodu Osobne me vadi to jedno zavazadlo , kg navic  nebo rozmer me az tak nepomaha , protoze pak treba pri kombinaci letu  stejne musim mit  rozmer i kg V posledni dobe narazim i na vyhodne ceny  ,destinace byvaji podobne  .

srovnani easyJet a Ryanairu

Založil ve fóru Letecké společnosti

2 reakce

Hodne cestovatelu zde uprednostnuje EZY  pred FR , letel jsem ted  po delsi dobe 2 lety z EZY , tak jsem tak trosku srovnaval

1. presnost letu - oba lety  na cas

2. odbaveni na letisti  ( TXL )  bez problemu . nejak mi neni jasne jejich priority .ale nic  navic  jsem nepriplacel , snazili jsme se nacpat veci jen do jednoho zavazadla .jak pozaduji . zene se to moc nevedlo , tak si nakonec nechala tasku pres rameno ,nikdo to neresil

3. zavazadla, neomezena kg jsou prijemnou vyhodou ,stejne jako vetsi rozmer ,ovsem nevyhoda  je jen jedno zavazadlo , ale  asi zalezi na pristupu  lidi na gate  zda se to resi nebo ne


4. let a obsluha , vyber jidla je  slabsi proti Ryanairu , jinak  asi mensi aktivita obsluhy , coz zrejme nekterym stezovatelum na Ryanair vyhovuje


5. pohodli  , sedacky  lepsi  nez v Ryanairu , mista na nohy u starsi verze v Ryanairu stejne, v novejsi  v EZY mene


Vseobecne se tedy da rict ze EZY je celkem dobrym  konkurentem Ryanairu , uznavam , ze nejake to ryanairovske prudeni tam neni , pri nastupu do letadla nekontrolovali ani letenku . celkovy pristup mi prijde takovy klidny a laxni .coz z hlediska cestujiciho neni na skodu

Osobne me vadi to jedno zavazadlo , kg navic  nebo rozmer me az tak nepomaha , protoze pak treba pri kombinaci letu  stejne musim mit  rozmer i kg


V posledni dobe narazim i na vyhodne ceny  ,destinace byvaji podobne
0

@pavelp   nemel jsem to dopsane nejak mi to uteklo . myslim ze v dalsich bodech srovnavam a ac  jsem priznivec FR tak uznavam ze EZY  ma proti FR urcite  prijemnosti ,ovsem tezko  mohu porovnavat  2 lety  oproti  27 ( letos  zatim  27 FR .  2 EZY .3 TUI,

0 Citovat

Však už jsem reakci smazal...

0
2 reakce