Dobrý den.Chci se zeptat, jestli je lepší koupit letenky na zimní výlet do Thajska už teď (nabídky okolo 12k) nebo čekat na nějaké výhodné nabídky aerolinek. Vím, že se takhle dá docela ušetřit po evropě například s Ryanair, ale na tu Asii nevim.. Díky za odpovědi.  .

Letenky (Thajsko)

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

10 reakcí

Dobrý den.

Chci se zeptat, jestli je lepší koupit letenky na zimní výlet do Thajska už teď (nabídky okolo 12k) nebo čekat na nějaké výhodné nabídky aerolinek. Vím, že se takhle dá docela ušetřit po evropě například s Ryanair, ale na tu Asii nevim.. 

Díky za odpovědi. 

0

Výhodné nabídky do Thajska se objevují prakticky neustále, ale poněvadž je nesledujete (jinak byste se neptal), tak kupte klidně hned a budete mít po starostech. Za poloviční cenu nebudou určitě.

0 Citovat

Přesně tak. Pokud teď máš za 12k kombinaci, která ti vyhovuje (rozumné přestupy, společnost, časy, dobré odletové letiště...) tak to kup. Celkem často se objeví nějaká nabídka kolem 10k ale bývíá tam nějaký kompromis. Pod 10k toho moc nebývá. 

0 Citovat

Ahoj ted jsem nasel letenky do Thajska (konkretne Phuket) za 8605,- s ruskou spolecnosti Aeroflot s prestupem v Moskve.

Je tam jen hodina na prestup ale stejna letecka spolecnost.

Celkova doba letu 12,40 hod coz se mi zda super

Mám několik dotazů.

- jaké jsou vaše zkušenosti s Aeroflotem
- když je to jedna společnost a přestup je krytý leteckou společností jaká je pravděpodobnost že se přestup nestihne? Nikdy jsem v Moskve na letisti nebyl




vystrizek.jpg

0 Citovat

Emirates to nejsou, ale do cíle tě dopraví v pohodě. Největší problém můžou být ožralí rusové na palubě. Přestup by měl být v pohodě. 

0 Citovat

Všemu ruskému bych se velkým obloukem vyhnul.

0 Citovat

myslim, ze ozrali Rusi uz velmi nehrozia, na palube sa nenalieva :)

Aeroflot standard, prestup asi tesny, ja mam skusenost len s 10 hodinovym na SVO. Ale vsak je to jeden terminal.
0 Citovat

Stejná letecká společnost, zmeškaný přestup pořeší tedy za tebe. Pokud si dokážeš obstarat zábavu do letadla na let a nepotřebuješ průběžnou obsluhu s pitím, tak dobrá cena. Oproti 12+ cenám jsi čtyři tisíce ušetřil a ty využij na ubytko v Asii.

0 Citovat

No bohužel jsem se k tomu nedostal dřív min rok jsem letěl za 13 200 zpáteční :-) Sice Fly Dubai ale napohodu. Teď se chystám na Phuket a zpět z Bangkoku

0 Citovat

Karel napsal(a):

Stejná letecká společnost, zmeškaný přestup pořeší tedy za tebe. Pokud si dokážeš obstarat zábavu do letadla na let a nepotřebuješ průběžnou obsluhu s pitím, tak dobrá cena. Oproti 12+ cenám jsi čtyři tisíce ušetřil a ty využij na ubytko v Asii.


Za one way letenku toho moc neušetřil ;-)

0 Citovat

@Tracymc 1+

0
10 reakcí