Emirates - Skywards míle

Napsal David Eiselt 2014-05-31T21:13:07+02:00 ve fóru Frequent flyer programy

Ano, tak to myslím. Díky moc, nikde jsem to nenašel, tak na to kouknu.

Není to ale žádná výhra, připisuje se jen 20% mílí smiley

Aha. Tak to nic moc. Ale stejně to tam pořád nemůžu najít. smiley

Taky jsem nikde nenašel, jestli má Emirates ještě referral program.

Je to tam - Help centre, Family Bonus members only earn Skywards Miles at the rate of 20% of base Miles plus any Business or First Class bonuses.

Lepší je si založit účet a ostatní přidat s vlastním účtem jako refferal - tím máš tuším za každého 2.000 mil.

1500 v monkey class

ja teraz letim z Budapesti do Bangkoku za 600+600 milov v economy, co je woaaaa!! je to normalne?

ked letis za 600 euro + 600 mil tak ano smiley

je to 600 tier miles, a 600 skyward miles na Skyward kartu. Co je smiesne malo!

wut, tam hore vidim ze "will earn", takze ak tomu dobre chapem po piatkovom obede, za absolvovany let obdrzis tolko mil, nie ze tolko treba mil na ten let.

ano, myslel som to tak, ze tolko (600+600) mil za cca. 11 hodinovy let okolo 10000 milov je smiesne malo

Keď si kúpiš najlacnejší tarif nemôžeš čakať zázraky smiley

Hodilo by se nekomu 8.000 mil? Dostal jsem email, ze mi expiruji 28.2. a nemam sanci je na nic vyuzit (teoreticka moznost by byla pouze na jednosmernou letenku s easyjetem). Transferovat je muzu jeste dnes vecer

Ahoj. Pokud je to prosím aktuální, tak bych měl zájem. Díky

Za transfer se platí... Mají to vychytralé.

Vazne? Pujdu to zkusit, co mi to pri pokusu o transfer vyplivne.

To si delaji prdel... "Skywards Miles can be transferred online to another Emirates Skywards account at a cost of USD 25 per multiple of 1,000 Miles." Tak to se omlouvam, cekal jsem, ze jdou transferovat jen tak. Jsem nekdy moc naivni.

Kdybys za ty míle našel nějakou letenku s easyjetem z PRG nebo VIE, tak dej vědět, taky bych se jich zbavil :D

Spíš dej vědět, jestli ta letenka za míle není opět za nějaký poplatek. Taky mám pár mil a chtěl jsem si je nechat pro místní let v Brazílii a z nápovědy a podmínek na stránce jsem žádné bližší informace nedostal. 

Kdyz jsem zkusil vyhledat letenky od easyjetu, tak vse bylo v cene...za 10000 (pripadne vecerni let okolo 8500 mil) PRG-MXP...je nutne se prihlasit do uctu u emirates a zkouset hledat ;-).

Easyjet to stupňuje podle ceny. Takže je nutné najít ty nejlevnější letenky, aby sežraly co nejméně mil. 

romanbrn mohol si tie mile minut aspon tu: http://www.theemirateshighstreet...ice_dollar

...lepsie ako ich nechat prepadnut, nie?

Nemá někdo na prodej 50000 mil?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!