Je někdo ochotný kdo nemá ještě účet se přihlásit podemnou? Pošlu vám pozvánku a tím získám 1.500 mil - další osobu už si pozvete sami, jelikož budete členem programu.  .

Emirates - Skywards míle

Založil ve fóru Frequent flyer programy

Ano, tak to myslím. Díky moc, nikde jsem to nenašel, tak na to kouknu.

0 Citovat

Není to ale žádná výhra, připisuje se jen 20% mílí smiley

0 Citovat

Aha. Tak to nic moc. Ale stejně to tam pořád nemůžu najít. smiley

Taky jsem nikde nenašel, jestli má Emirates ještě referral program.

0 Citovat

Je to tam - Help centre, Family Bonus members only earn Skywards Miles at the rate of 20% of base Miles plus any Business or First Class bonuses.

0 Citovat

Lepší je si založit účet a ostatní přidat s vlastním účtem jako refferal - tím máš tuším za každého 2.000 mil.

0 Citovat

1500 v monkey class

0 Citovat

ja teraz letim z Budapesti do Bangkoku za 600+600 milov v economy, co je woaaaa!! je to normalne?

0 Citovat

ked letis za 600 euro + 600 mil tak ano smiley

0 Citovat

je to 600 tier miles, a 600 skyward miles na Skyward kartu. Co je smiesne malo!

0 Citovat

wut, tam hore vidim ze "will earn", takze ak tomu dobre chapem po piatkovom obede, za absolvovany let obdrzis tolko mil, nie ze tolko treba mil na ten let.

0 Citovat

ano, myslel som to tak, ze tolko (600+600) mil za cca. 11 hodinovy let okolo 10000 milov je smiesne malo

0 Citovat

Keď si kúpiš najlacnejší tarif nemôžeš čakať zázraky smiley

0 Citovat

Hodilo by se nekomu 8.000 mil? Dostal jsem email, ze mi expiruji 28.2. a nemam sanci je na nic vyuzit (teoreticka moznost by byla pouze na jednosmernou letenku s easyjetem). Transferovat je muzu jeste dnes vecer

0 Citovat

Ahoj. Pokud je to prosím aktuální, tak bych měl zájem. Díky

0 Citovat

Za transfer se platí... Mají to vychytralé.

0 Citovat

Vazne? Pujdu to zkusit, co mi to pri pokusu o transfer vyplivne.

0 Citovat

To si delaji prdel... "Skywards Miles can be transferred online to another Emirates Skywards account at a cost of USD 25 per multiple of 1,000 Miles." Tak to se omlouvam, cekal jsem, ze jdou transferovat jen tak. Jsem nekdy moc naivni.

0 Citovat

Kdybys za ty míle našel nějakou letenku s easyjetem z PRG nebo VIE, tak dej vědět, taky bych se jich zbavil :D

0 Citovat

Spíš dej vědět, jestli ta letenka za míle není opět za nějaký poplatek. Taky mám pár mil a chtěl jsem si je nechat pro místní let v Brazílii a z nápovědy a podmínek na stránce jsem žádné bližší informace nedostal. 

0 Citovat

Kdyz jsem zkusil vyhledat letenky od easyjetu, tak vse bylo v cene...za 10000 (pripadne vecerni let okolo 8500 mil) PRG-MXP...je nutne se prihlasit do uctu u emirates a zkouset hledat ;-).

0 Citovat

Easyjet to stupňuje podle ceny. Takže je nutné najít ty nejlevnější letenky, aby sežraly co nejméně mil. 

0 Citovat

romanbrn mohol si tie mile minut aspon tu: http://www.theemirateshighstreet...ice_dollar

...lepsie ako ich nechat prepadnut, nie?


0 Citovat

Nemá někdo na prodej 50000 mil?

0 Citovat

Nevite, funguje porad referral program? Nikde nemuzu najit nejaky odkaz na doporuceni..

0 Citovat

Nevite nekdo? Fakt jsem to nikde nenasel :D

0