Ahoj, mám prosbu. Cestuji relativně často a zejména díky cestujlevně.com i levně, nicméně část mojí rodiny žije v USA a často tak kupuji zpáteční letenky opačným směrem a vždy jsem v šoku z cen. Nemáte nějakou radu, kde najít tipy na zpáteční letenky za rozumné peníze nejen z USA do ČR a okolí? Např. teď NY - ČR + okolí na začátek srpna od 20 000 Kč kiwi, 27 000 student agency, ale jakmile to otočím jsem u SA hned na 15 000 za skvěle rychlý let. Nekupuji to moc často, ale vždycky mě to rozčílí a vy jste jediní, koho mě napadlo zeptat se o radu. Díky moc! .

Kde kupovat letenky USA směr Evropa

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

6 reakcí

Ahoj, mám prosbu. Cestuji relativně často a zejména díky cestujlevně.com i levně, nicméně část mojí rodiny žije v USA a často tak kupuji zpáteční letenky opačným směrem a vždy jsem v šoku z cen. Nemáte nějakou radu, kde najít tipy na zpáteční letenky za rozumné peníze nejen z USA do ČR a okolí? Např. teď NY - ČR + okolí na začátek srpna od 20 000 Kč kiwi, 27 000 student agency, ale jakmile to otočím jsem u SA hned na 15 000 za skvěle rychlý let. Nekupuji to moc často, ale vždycky mě to rozčílí a vy jste jediní, koho mě napadlo zeptat se o radu. Díky moc!

0

Skús pozerať flightor.com tam máš podobné akcie jak tu na cestujlevne z celého sveta.. ale z USA sú tie ceny vždy o niečo vyššie než z Európy.. každopádne občas tam sú dobré akcie aj tvojim smerom.. 

0 Citovat

No hlavně je to úplně jiný produkt prodávaný na jiném trhu, kde je jiná cenová hladina. Zkus lowcosty.

0 Citovat

Nejspis jednosmerky Norwegianu  primo od nich , pokyd jde o vychodni pobrezi  tak tam treba i wow aie  bohuzel  wow air ma zajimave ceny jen  s 6 kg prirucnim zavazadlem

0 Citovat

No, sestřenice bydlí v USA v Indianapolis a lítá s dětmi za svojí mámou/babičkou co bydlí v ČR. Minimálně jednou za rok jsem letí na návštěvu, takže ona už kupuje zpáteční z Prahy - USA - Praha, s tím že pak zase za rok si koupí opět zpáteční z Prahy :D

0 Citovat

Jo ale to musíš začít v Praze, nebo mít někoho se stejným jménem, kdo za tebe první cestu proletí. Pří více osobách se pak tito lidé budou v USA zbytečně hromadit.

0 Citovat

Joo, říkám, žije tam už asi 16let, takže jednou koupila z USA jednosměrnou, ale od té doby už jen zpáteční z Prahy s tím že návrat má vždy něco méně než rok zpátky do ČR...

Je to trochu otrava na plánování a koukání po letenkách, ale za ušetřené peníze si udělají nějaký krátký low cost po evropě s ryanairem :D

0
6 reakcí