UIA

Napsal J0x 2018-07-25T23:16:41+02:00 ve fóru Letecké společnosti
10 odpovědí

Mám dotaz, je běžné, že UIA nefunguje online check-in? Po zadání booking reference a příjmení dostanu, kromě otázky, jestli mám svolení od všech pasažérů blabla atd., už jen hlášku "Sorry, we are unable to retrieve your booking. Please recheck your information and try again."
A pro zasmání přidávám screenshot s akčními cenami. :)

uia-chyba.png

Nedošlo od nákupu k nějaké změně časů? Pokud ano, nech si to přes jejich podporu opravit a pak to půjde.

cali napsal(a):

Nedošlo od nákupu k nějaké změně časů? Pokud ano, nech si to přes jejich podporu opravit a pak to půjde.

Jojo, došlo, už jsem to s nimi řešil, ale nenapadlo mě, že bych je měl rovnou požádat o "umožnění" online check-inu. :D Tak to holt udělám zítra. Mimochodem, asi tak trošku opravili Manage my booking, jsou tam už vidět lety koupené před spuštěním této funkce, ale že by je napadlo dát tam kolonku pro přidání FFP, to né. :)

Pokud jsi kupoval v Low cost tarifu, tak je FFP stejně bezpředmětný, nepřipisuje žádné míle.

eremi napsal(a):

Pokud jsi kupoval v Low cost tarifu, tak je FFP stejně bezpředmětný, nepřipisuje žádné míle.

To samozřejmě vím, ale někde jsem četl o zvýšení váhového limitu pro příruční zavazadlo po několika letech, tak snad je to pravda. :)

No ano, ale najprv tam musis dostat nejake mile, aby si mal vobec karticku

Někde jsem četl, že už to stejně zrušili tu výhodu pro jejich kartičkáře ohledně zavazadla. Jinak je to jak píše cizy, musíš absolvovat aspoň jeden let v jiným než Low cost tarifu, aby jsi měl aspoň nějaké míle - kartičku - vyšší limit.

ale tak vzdy je dobre, ked mas nejake lety v databaze, ze si staly zakaznik, co lieta za 30 euro do kazachstanu :D... aj ked na nejaky op-up neverim :D

Za tarif T máš 10% u TAP Portugal.

Až je spolkne Aeroflot, tak se nabídka výrazně vylepší pro soudruhy co létají častěji.

Tady ma nekdo komplex 😂

Aha, tak nic. Díky za info. :)

Jinak ten problém s online check-inem je asi moje chyba - neuvědomil jsem si, že ten večerní let, na který nás přehodili po zrušení ranního, je codeshare s ČSA, na jejich webu to samozřejmě šlo. Ta hláška na webu UIA mohla být trochu inteligentnější a upozornit na to, podle vzoru normálních aerolinek. :)

Taky jsem si tady v průvodci přečetl, že "Výběr sedačky je možný zdarma během online odbavení.", což teda nešlo, hádám, že se to na lowcost tarif nevztahuje nebo je problém v ČSA? Podle nich je každé volné sedadlo "komfortní" a za prachy. :)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!