UIA

Napsal J0x 2018-07-25T23:16:41+02:00 ve fóru Letecké společnosti

Udělat podobné promo na Srí Lanku, letím. Případně tak o 1/3 levnější Kazachstán či Kavkaz. To by mi bohatě stačilo :D

Uvidime, treba se pochlapi SkyUp konecne...

Nevím, jestli je ještě aktuální, tak týden jsem zpátky jsem koukal, že Tbilisi z Prahy přes Velikonoce vychází nastejno jako Kyjev. Má to dvě vady - pátek a pondělí se víceméně stráví na cestě a za nějakých 4,5k je to i tak docela drahý špás.

To je o ničem. Za 2.600 czk měli Praha  - Kyjev - Jerevan a zpět Baku - Kyjev - Praha.

Rudá Marta napsal(a):

To je o ničem. Za 2.600 czk měli Praha  - Kyjev - Jerevan a zpět Baku - Kyjev - Praha.

Vždyť to píšu, že je to drahý špás a chtělo by to aspoň 30% dolů. Rozhodně ale toto radši, než za stejné peníze letět jen do Kyjeva :D

Marta Gottwaldová napsal(a):

To je skandál - čím teď budu létat do východních destinací?

Asi jim konečně došlo, že minimálně Praha je docela drahé letiště a tak nemají s kým soupeřit v lowcostu.

Praha je mi u prdele... jde mi o lety z KBP dále...

Zajímavé je, že když to zadáte jako dvě jednosměrky, tak je KBP za 2k return, místo těch 5 

ano, to tak bolo od zaciatku, lowcost tarif je lepsi separatne ako dve jednosmerky

Zdravím... prosím o radu, názor..

Chci v záři letět do Oděsy z Prahy s UIA.  

Našla jsem letenku , kdy zpáteční přestup v Kyjevě trvá 19 hodin. Chtěla bych toho využít na malou prohlídku aspoň centra a tak....co myslíte, je to reálné? 

Určite áno, na taký základ akurát

Urcite tam vyraz :) stoji to za to

Moc děkuji za odpověď

gavelcikova.marie napsal(a):

Zdravím... prosím o radu, názor..

Chci v záři letět do Oděsy z Prahy s UIA.  

Našla jsem letenku , kdy zpáteční přestup v Kyjevě trvá 19 hodin. Chtěla bych toho využít na malou prohlídku aspoň centra a tak....co myslíte, je to reálné? 

Ahoj, my měli na Kyjev 13 hodin a byť jen omezeně, tak se dá krátká prohlídka zvládnout. Z letiště tě Uber hodí do centra města zhruba do 300 Kč. My přiletěli do Kyjeva v 19:00 h., v 19:30 h. jsme se ubytovali v Bortnychi (na půli cesty mezi letištěm a centrem města)  a po 20 hod. jsme byli v centru Kyjeva.

Reálné to rozhodně je a navíc to stojí za námahu. Z letiště Boryspil je člověk do hodiny v centru, každou chvíli tam něco jede (bus, vlak...). Je tam toho dost k vidění a ještě víc k sežrání. 

Jel bych tam už kvůli chicken kiev :D

https://www.google.com/maps/plac...30.5257326

jakob napsal(a):

Jel bych tam už kvůli chicken kiev :D

V neděli jsem tam snídal a můžu jen doporučit. 😁 Už se těším, jak si to za měsíc zopakuju. Taky není špatný řetězec Menya Musashi, o Puzatě Chatě nemluvě... Byli jsme i v Mafii a Sushiya, ale nenadchly. Zato na Lvivsky Plyatski a Lvivskou maysternyu schokoladu je vždycky spoleh, ale ty jsou i v Oděse. Pro případ návštěvy Hidroparku doporučuji navštívit gruzínskou restauraci Kvevri, která je kousek od stanice metra.

Kurec o té gruzinské jsem měl vědět v únoru. Bydleli jsme přímo u Hidroparku (na tom skoro-botelu). 

Tak zase příště :)

Chicken Kiev mi někdo doporučil tady a za 3 denní výlet jsme tam byli dvakrát :)

Myslíš Bakkaru? My byli v Mini Hotel Fregat. (BTW Bohdan Khmelnitsky je taky super).

Na tŕídenním výletu by mi reálně hrozilo zatažení do Chicken Kiev aspoň 4x. 🤣

:D

jj Bakkara. Měli celkem fajn snídaně. Horší bylo když se borec vysekal v autě a zavřeli most, moc jsme neměli jak se tam dostat. 

Ale to jsme trochu mimo téma

Prosím o radu,  jak s placením letenky,  u UIA samozřejmě. Při placení kartou se cena vyšplhala o tři tisíce . V jiném průvodci (Ryanair) zde na fóru je popis jak to vyřešit. Ale u UIA mi to nejde.... 

gavelcikova.marie napsal(a):

Prosím o radu,  jak s placením letenky,  u UIA samozřejmě. Při placení kartou se cena vyšplhala o tři tisíce . 

Spis musíte napsat, kde to chcete koupit.  Aby se cena při platbě kartou zvedla je blbost. To se děje jen u pochybných prodejců, kterým se vy raději vyhnete a kupte si letenku tady.

Přímo u UIA...

Zkusím to znovu... možná dělám něco blbě....a děkuji za odpověď

Jsem zvědavý, jaké změny vyplynou z tohoto: https://www.flyuia.com/cz/en/new...ht-program

no optimalizuju ... tak velmi nemaju na vyber najma s tymi vychodnymi destinaciami, ked im stoji v ceste Rusko .

Alebo nech nakupia Superjety ako Norwegian a mozno Rusi povolia :D

Čekal jsem, co vypukne 16. listopadu za legraci, a ono to začalo už dnes... Když se nechám přehodit na pozdější let z Vídně, tak budu mít na přestup na let do Kišiněva hodinu a deset minut, to myslím není dobrý nápad. 😓  

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!