Vánoce v teple?

Založil před 5 lety davidx ve fóru Tipy na levné letenky

7 reakcí

Dobrý večer všem,

prosím o pomoc při hledání letenky někam za exotikou (do tepla) v období od 19.12. -  30.12. (stačí nám 9 dní). Odlet Praha, ideální destinace Karibské ostrovy/Mauritius/Zanzibar/cokoliv podobného s dobou letu max 15-18 hodin. Poradíte prosím něco konkrétního? Cena za letenku by byla fajn do cca 20 tisíc.
A případně, má smysl ještě čekat, jestli se něco objeví? 

Já se už snažil pohledat, ale našel jsem maximálně Martinik za 23... tak kdyby nějaký zkušenější cestovatel měl tip, budu vděčný.

David

0

Jak moc umíš být vděčný?

0 Citovat

Tuze moc! 

Vážně, nemáte někdo odpověď? :)
0 Citovat

Když slíbíš, že vezmeš Naděždu sebou, dostaneš link na lehký FD, kdy tam za tvojí cenu budete oba:-)

0 Citovat

Krabi? (Thajsko)

https://www.kayak.de/flights/PRG...stflight_a

Inak, pozeral  si aj ceny ubytovania v tom termíne? Lebo mne príde na Vianoce v teple už dosť neskoro. Južné Thajsko však môžem odporučiť, ideme tam aj tento rok.
0 Citovat

ZRH - KUL se Singapore Airlines 12.12. - 1.1.2019 za 362,- EUR není úplně špatný deal... 

0 Citovat

cali napsal(a):

Když slíbíš, že vezmeš Naděždu sebou, dostaneš link na lehký FD, kdy tam za tvojí cenu budete oba:-)

Jak je to vůbec s proletitelností FD? Já vždycky tak nějak předpokládal, že to je jen hobby a reálně to nikdo nelítá..
0 Citovat

Já mám sbaleno a chci jen na východ...

0
7 reakcí