Dobrý večer všem,prosím o pomoc při hledání letenky někam za exotikou (do tepla) v období od 19.12. -  30.12. (stačí nám 9 dní). Odlet Praha, ideální destinace Karibské ostrovy/Mauritius/Zanzibar/cokoliv podobného s dobou letu max 15-18 hodin. Poradíte prosím něco konkrétního? Cena za letenku by byla fajn do cca 20 tisíc.A případně, má smysl ještě čekat, jestli se něco objeví? Já se už snažil pohledat, ale našel jsem maximálně Martinik za 23... tak kdyby nějaký zkušenější cestovatel měl tip, budu vděčný.David .

Vánoce v teple?

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

7 reakcí

Dobrý večer všem,

prosím o pomoc při hledání letenky někam za exotikou (do tepla) v období od 19.12. -  30.12. (stačí nám 9 dní). Odlet Praha, ideální destinace Karibské ostrovy/Mauritius/Zanzibar/cokoliv podobného s dobou letu max 15-18 hodin. Poradíte prosím něco konkrétního? Cena za letenku by byla fajn do cca 20 tisíc.
A případně, má smysl ještě čekat, jestli se něco objeví? 

Já se už snažil pohledat, ale našel jsem maximálně Martinik za 23... tak kdyby nějaký zkušenější cestovatel měl tip, budu vděčný.

David

0

Jak moc umíš být vděčný?

0 Citovat

Tuze moc! 

Vážně, nemáte někdo odpověď? :)
0 Citovat

Když slíbíš, že vezmeš Naděždu sebou, dostaneš link na lehký FD, kdy tam za tvojí cenu budete oba:-)

0 Citovat

Krabi? (Thajsko)

https://www.kayak.de/flights/PRG...stflight_a

Inak, pozeral  si aj ceny ubytovania v tom termíne? Lebo mne príde na Vianoce v teple už dosť neskoro. Južné Thajsko však môžem odporučiť, ideme tam aj tento rok.
0 Citovat

ZRH - KUL se Singapore Airlines 12.12. - 1.1.2019 za 362,- EUR není úplně špatný deal... 

0 Citovat

cali napsal(a):

Když slíbíš, že vezmeš Naděždu sebou, dostaneš link na lehký FD, kdy tam za tvojí cenu budete oba:-)

Jak je to vůbec s proletitelností FD? Já vždycky tak nějak předpokládal, že to je jen hobby a reálně to nikdo nelítá..
0 Citovat

Já mám sbaleno a chci jen na východ...

0
7 reakcí