Wizzair- platba převodem

Napsal Matej 2018-09-10T10:35:12+02:00 ve fóru Letecké společnosti
4 odpovědí

Ahoj, nemá někdo zkušenosti s platbou na účet u WizzAiru. Hodilo by se mi oddálit si finální rozhodnutí na koupi letenek o 24 hodin (které mám na zaplacení), ale nevím, zda nejde o mezinárodní účet a já neplatil nějaké šílené poplatky. Díky

Já s tím zkušenosti mám. Jaké budeš platit poplatky asi víš ty a tvoje banka, s tím ti moc nepomůžu. Wizz má účet v Maďarsku.

Jinak jestli chceš oddálit své rozhodnutí, dá se stránkách wizzu zmrazit cenu. třeba ti to pomůže.

Z tvé odpovědi mi teda vychází to, že se opravdu o mezinárodní transakci jedná. Trochu jsem doufal, zda mají u Citybank nějaký český účet, nebo tak něco (zvlášť, když tu citybank v Česku je).

Pravdepodobne poplatky budeš platiť, záleží od konkrétnej banky aké. Prevod na zahraničné číslo účtu je vačšinou vždy spoplatnený a často sa jedná o dosť vysoké poplatky.

Takže tak jak píše Jakob, nechaj si zmraziť cenu na stránkach Wizzairu, stojí to pár eur a nemusíš zložito riešiť prevod. Zamknutie stojí 6 eur za jednu osobu na spiatočnú letenku a cenu máš uzamknutú na 48 hodín..

Wizzair má CZK účet u Citibank:

https://wizzair.com/cs-cz/inform...i-prevod#/

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!