Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

Praha-Marseille zatím taky dostatek v 6-7/2017 za 1 nebo 5 EUR

0 Citovat

Celkom pekny okruh na jun/jul... praha - benatky za 1€ a santorini - ateny za 1€, zvysok sa da doskaldat uz teraz za cca 80€ ... no a v historii CL by to bol na grecke ostrovy najlacnejsia varianta v sezone smiley

0 Citovat

mám platné členství, pokud někdo chcete koupit letenky, tak stačí napsat smiley

0 Citovat

Musím na Davea prásknout, že se mu podařilo za 3,11 € vzít tuhle skládačku http://cestujlevne.com/tour-de-france-m ... za-409-kc/, akorát to chce stihnout od pátku do pondělí smiley

0 Citovat

Ahoj Tomáši,
jsem na fóru krátce a proto nemůžu posílat SZ.
Nicméně chtěl bych te poprosit jestli bych si přes tebe mohl vzít letenky od Volotey?
Kdyžtak poprosím o kontaktování na deivkrejcik@icloud.com. Diky

0 Citovat

Ahoj lidi, někdo s členství kdo mi koupí 2 letenky prosím Vás?

0 Citovat

Od rána je tam spousta letenek za 1 EURO i bez členství

0 Citovat

mám k dispozici členství a nyní bych měl být u PC, pokud někdo chcete něco koupit, tak stačí napsat

0 Citovat

nové, krásné letenky z Mykonos do Mnichova ( např 18. července) až pro 5 lidí v nějaké datumy za euro

0 Citovat

Má někdo zkušenosti s letem mimo EU s Voloteou? Podařilo se mi koupit levné letenky do Tirany a k tomu mi dali zdarma Airport chceck in, tak by mne zajímalo jestli to bude povinné a nebo bude možné se odbavit online. Jelikož je tento úsek dílkem do skládačky a nevím, kdy přesně do Benátek přiletíme a jak nám to bude časově vycházet.

Podotýkám, že možnost online check inu mám zobrazenou a asi tedy možnou ( nevím ovšem zda jen pro koupi sedačky) ale vzhledem k faktu, že Volotea po mne nikdy nechtěla doklady, tak si myslím, že by to mohl být u ní problém.

0 Citovat

Zdravim

nekdo se Supervolotea ochotny koupit 3 letenky praha - marseilles 8.9. ?? meli by stat 4,99E???

Kdyztak PM

Diky

0 Citovat

Ahoj,

pokud by byl někdo ochotný se SuperVolotea tak bych se přidal s prosbou na koupi letenek. Kdyžtak PM

Děkuji smiley

0 Citovat

Napište na stanko.kuba@seznam.cz
Díky vám mám letenky na prázky, tak ať se vám odvděčím smiley

0 Citovat

Qvido13 už má letenky koupené, tak klidně může napsat někdo další

0 Citovat

Tak som vcera priletela do Toulouse z Tenerife s Voloteou. Sedeli sme tam slovom desiati smiley Ked este pocitam ze urcite nielen ja som kupila letenku za 5€ tak naozaj neviem dokedy vydrzia smiley

0 Citovat

Tak pred vanocema se kazdy snazi urvat co se da v tech cenach ,ale pokud zacina mozna uz mit problem i Wizzair ( kazdou chvili slevy 20 % ) tak Volotea muze jit ke dnu dost rychle ...co vlastne nabizi z CR ,, jen lety do vecene stavkujici Francie a Benatky ,ze ma odjinud lety do zajimavejsich mist to je jina vec ,,ale jejich akce za 1 euro, kdy se stejne na stranky nejde cely den dostat taky nic moc ,,a renome ma Volotea cim dal horsi asi,,,,ale jeste jsem s nimi neletel ,,,a uprimne ani chut letet nemam i kdyz jsem se kdysi zareistroval a nabidky na email mi chodi

0 Citovat

Neviem mikir, mam pocit ze keby si viac energie vlozil do trpezlivosti so strankami nez do neustaleho stazovania sa, tak by sa ti nejake letenky usli. Minule si sa pod nejakou akciou len rozculoval, mne sa zatial podarilo kupit spiatocne letenky za 6€. Ale kto chce kam, pomozme mu tam. Co sa tyka ceny, kupovala som uz davno takze to nebola ziadna "zimna zlava".

Ja tiez s Voloteou nemam problem. Skor sa divim ci sa im to fakt oplati a ci nepadnu coskoro na hubu ked casto leti poloprazdne lietadlo. A vcera 10 ludi ma uplne dostalo. Zaujimalo by ma cim to je.

0 Citovat

Neni to ani tak vyslovene stezovani si , mam proste nazor na to , ze letecka spolecnost , treba i Ryanair tyto akce dela umyslne kvuli reklame a vlastne ma zajem prodat za tu cenu co nejmene letenek a je logicke , ze kdyz nekdo vypise letenky za euro nebo za dve , ze to lidi budou skupovat ve velkem a tudiz , ze webove stranky budou pretizene . a nemyslim, ze by to pak byl jen muj problem , kdy treba priznavam slaby pc , nebo jiny technicky nedostatek , ale treba kdyz pri takove akci otevres Azair tak tak tam pak taky casto je , cenu se nepodarilo overit....na webovky Ryanairu si stezuje dost lidi , no a s Voloteou to neni o moc lepsi a proc nema renome ? nebo proc tedy leti 10 lidi ? Uvadis ze jsi letela s Tenerife , v predchozi dobe bylo mnoho akci kdy se na Kanarske otrovy dalo dostat i za tech 5 euro ,no a lidi co leteli meli jiste i zpatecni letenky, takze nabidka prekrocila poptavku ..jinak bych za tim vyslovene neco zvlastniho nehledal i kdyz to renome Volotey i to ze slo o Francii to ovlivnit mohlo

0 Citovat

Právě mi volali z Volotei a nabízeli mi zakoupení členství s tím, že mi hned těch 50 € připíšou zpět na kredit. Není špatný deal.. Pro mě ale aktuálně pasé.

0 Citovat

Trošku z jiného soudku.
Stalo se někomu když koupil letenky od Volotea, že mu nepřišlo potvrzení na mail? Mám ty kódy, co se mi zjievily po platbě ale na mail to nepřišlo.
Stejně tak, když jsem se chtěl zaregistrovat, tak mi na mail nepřišla žádná zpráva. Spam jsem kontroloval a jejich úžasné potřebujete pomoct je k ničemu. Akorát mě dohání k šílenství.

0 Citovat

Tak koukni na stránky do manage booking, jestli máš potvrzeno, pokud máš confirmation nr.. Jestli jo, tak bych mail neřešil.

0 Citovat

potřebujete pomoct - je myslím automat.
Pozri do manage booking, tam by si to mal vidieť ak máš tie kody.
Relax, email není podstatný ale kody ano.

0 Citovat

JJ, však se nějak nestresuju smiley Kódy mám tak jsem v klidu.
Spíš mi šlo o tu registraci, že bych jim někoho doporučil a nasosal těch 10e smiley
No a ten automat je fakt na zabití.
Každopádně Dík za odpovědi.

0 Citovat

Tak Volotea mi dnes změnila už 4 lety: květen, červenec a září smiley

0 Citovat

Mne dnes tiez zmenili 2 lety, prislo mi to vhod ... jeden (s posunom +20 minut neskorsi prilet) som refundoval, pretoze na 100% by som ho nepreletel a druhy mam prilet o 45 minut skor, takze stiham verejnu dopravu z letiska a nemusim brat taxi.

0