Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

Taky mi dnes změnili dva lety, jeden o 15 minut a druhý o 4 hodiny smiley

0 Citovat

jj, mě taky změnily 3 lety...
jinak tam jsou zase za 5 EUR lety do Marseille 07,08,09/2017 - na víkendovku jde použít jenom termín 15/9 - 18/9 z5 z Toulouse

EDIT: jdou i Benátky, pouze tam

0 Citovat

Aktuální akce: letenky pro všechny od 7 €

0 Citovat

Akce na letenky z Prahy do Marseille a Nantes i pro nečleny smiley

0 Citovat

Doufám, že během dne něco přiskočí, prvních pár vlaštovek bylo vskutku rychle pryč... Číhám na Lukášův Tour de France (PRG-MRS, MRS-RNS, NTE-PRG). Chybí už jen přelet MRS-RNS za nějakou rozumnou cenu.

0 Citovat

Tak ja tam vidim hodnu kopu terminov, take PRG - VCE cely maj aj jun, to iste MRS smiley

0 Citovat

Je tu někdo s členstvím supervolotea ochotný koupit 2 letenky?

0 Citovat

Ahoj, má někdo zkušenost s využitím jen zpáteční letenky, pokud bylo zakoupeno jako multi city? Nepropadne to, pokud nenastoupím na první let? Podle Volotea FAQ můžu return využít i tak, ale není tam nic o multicity,... tak jen pro jistotu, nechci zjistit, že pak neodletím domů až na letišti smiley smiley

0 Citovat

Dobre , tak jsem to proste jen blbe nazval smiley, navic s muliple moc nepracuju , tak jsem na to chvili koukal , co se to tam s tema cenama vlastne deje ... smiley

0 Citovat

Já mám taky dotaz, nebo vlastně víc dotazů na multicity - když si takhle koupím dvě navazující letenky v jednom dni, tak kdyby třeba změnili čas prvního letu, garantujou nějak návaznost toho druhého letu, kdyby ho pak člověk nestíhal? Jako třeba že by člověka přebookovali na nejbližší další? Nebo by prostě vrátili peníze za oba?
A mají nějak ošetřené, co by se stalo v případě zpoždění prvního letu, pokud je tam třeba kratší čas na přestup? Nebo je to stylem "nízkonákladovka, postarej se sám"? Díky moc, pokud někdo ví smiley

0 Citovat

Je to přesně tak, jak říkáš, takže postarej se sám. Nic negarantujou, nevrací, neřeší, nepřebookujou, časy na přestup jsou v Tvé režii.

0 Citovat

Návaznost přímo ne, ale když jeden let posunou a ten druhý pak nenavazuje, nabídnou přebookování zdarma nebo vrácení peněz

0 Citovat

Ahoj, chci se zeptat, pokud bych letel s pulrocnim ditetem musim kupovat infant letenku nebo mohu normalni kids? Ptam se, pac pro infanty je to drazsi nez pro deti od 2 let.dekuji

0 Citovat

Můžeš oboje, je to na tobě. Rozdíl je v tom, že u dítěte máš sedadlo, kdežta u infanta ne. A na něj se nikdy slevy nevztahují – je prostě za fix poplatek. Důležité je hlavně uvést správný datum narození – občas to mají automaticky bloknuté jen na roky, které splňují věk dané kategorie.

0 Citovat

Zdravím,

měl bych na místní komunitu dotaz. Minulý týden jsem v akci zakoupil letenky z Mnichova na Mykonos. Pročítal jsem si však zdejší fórum ohledně chování společnosti a nyní mám trochu obavy, aby nedošlo ke zrušení letu či výraznějšímu posunu odletu. Zatím máme ubytování zarezervované, ale mám strach ho platit předem, aby nedošlo ke zrušení letu. Přeci jenom je to pro 5 lidí a jde o 47 000 Kč. V případě posunu odletu by se musel vyřešit pouze přesun do Mnichova, což by nebyl zase takový problém.

Prosím někoho, kdo letěl na Mykonos, zda by nemohl poskytnout více info.

Díky moc za každý názor.

0 Citovat

Vždycky je nejlepší rezervovat ubytování s možností zrušení

0 Citovat

PRG > NTE - několik termínů v průběhu roku za 5 € pro členy Supervolotea a zpátky za 22 €!

0 Citovat

Dalsie kolo 5 € leteniek pre vsetkych, najnovsie vam volotea za to ,ze s nimi poletite aj zaplati smiley

0 Citovat

Tak tech -1 euro jsem prehlid smiley prislo mi na email hlaseni o 52 novych letech za 5 euro, jsou tam pak i nejake 10 eurove a 20 eurove ,z tech 5 eurovych je vyber slabsi , z 10 eurovych je tam o neco lepsi vyber .zatim jsem s nimi nikdy jeste neletel ,,zvykam si na jejich system nabidky ze vetsinou jsou vybery zpatecnich letu a pak teprve za par dni daji lety tam , samozrejme posuzovano z hlediska CR nebo jine zeme

0 Citovat

Na webu se objevily sobotní rotace z italského Janova do Vídně, ale ceny zatím velmi nepříznivé (180e ow).

0 Citovat

Super! smiley jak víme, Volotea umí prodávat za 1 € nebo 150 € a více... Divná cenotvorba.

0 Citovat

Přesně jak říkáš. Co jsem tak sledoval ceny po zavedení Nantes a Marseille z Vídně, tak MRS přijatelný okolo 60€ za zpátečku bez členství, NTE o poznání dražší (120€) a tohle je úplnej úlet.
Takže počkáme na tu 1€ smiley

0 Citovat

Volotea ma fakt zvlastnu cenotvorbu, chapem , ze ako novy hrac na trhu chce zaujat s promo cenami, ale tie neakciove ceny su niekedy poriadny ulet. Zatial asi razia strategiu predat menej za viac, ale ako im to bude fungovat oproti modelu ryan a spol si netrufam odhadnut.

0 Citovat

A tady nám Volotea něco málo usmrkne....
http://www.volotea.com/en/offers/promofeb/

0 Citovat

Volotea uz mela letenky NTE - VIE za tech 27Kc. A VIE - NTE nejnezsi cenu videl sem 5€.

0