Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

Tak tak, na oktober mam VIE—NTS—VIE za 10e bez supervolotei

0 Citovat

Dalsie kolo 5€ napr. jul Tenerife-Nantes-Praha/Vieden za 10 € smiley Za tu istu sumu z Fara ... a dalej sa mi uz nechce hladat smiley

0 Citovat

Ještě pořád se dají sehnat letenky po 5eur

Btw já jsem si udělal dvě kombinace a koupil cca 10 letenek, tak jen doufám, že nedojde k rušení letů. Aspon o letních prázdninách by nemuselo.
Přesto, mám čekat a hotely/bus jízdenky si koupit až třeba 14 dní před nebo to risknout a počítat, že to může propadnout.

0 Citovat

Těžko říct jak to bude letos, ale loni mi 2x zrušili let z důvodu stávky. A na podzim 2x včasné zrušení letů. Zrušující sms při stavce přišla v 16.00 hod den před datem letu.

0 Citovat

Další jednoeurovky v systému.

0 Citovat

Pro členy SV

0 Citovat

Ahoj, byl by tu někdo s členstvím ochotný koupit dvě jednosměrné letenky? =)

0 Citovat

PRG - MRS (19.5) a z5 NTE - PRG (21.5.) za 6 EUR

0 Citovat

U toho clenstvi to neni u Volotoea tak ,jak u Wizz ,ze muze clen vzit osobu co nema clenstvi nebo to je stejne ?

0 Citovat

No ja nad tim uvazoval ted ,pri te jejich posledni akci za 1 euro ,ze by se mozna vyplatilo zainvestovat tech 50euro ,ale kdybychom pak mohli letet dva .,. ale kupovat si oba clenstvi za 100 to uz by se nam nevyplatilo , ale na letecke spolecnosti Volotea mi vadi ty jejich caste zmeny a ruseni letu a taky to ,ze tam jde v hodne pripadech o lety z Francie a tam se kazdou chvili na letstich stavkuje ...

0 Citovat

Členství potřebuješ jedno – k sobě pak nabalíš libovolný počet osob.

0 Citovat

Diky no uvidime z Irskem Volotea moc nekamaradi jak tak koukam na ty ceny smiley leda bych nabalil nekoho s O Laearyho rodiny smiley to by se pak treba zacalo litat u Voletey u tyce na stojaka za to euro pravidelne smiley

0 Citovat

Promiňte, tento příspěvek mi nelze smazat.

0 Citovat

Sleva 15€ na jednu letenku, zadejte při vyhledávání letenek Promotion code: OWVOL17 a navíc 10€ za registraci, kredity uplatníte při placení: https://goo.gl/AMJEZd

Ideální akce na koupi zpatecek k již nakoupenym akčním letenkam.

0 Citovat

Opět akce na letenky za 5E

0 Citovat

Kto chce moze sa pridat (mam to uz kupene skor, ale toto je celkom dobra cena ) 20. jun Praha - Neapol s Wizzom za 389 CZK , o 4h neskor na Santorini za 25€ , 29. juna do Toulouse za 25€ a odtial o 14h vecer do Prahy za 25€ . Spolu cca 89€ bez extra zbytocnych prestojov :)

0 Citovat
voughne napsal(a):

Kto chce moze sa pridat (mam to uz kupene skor, ale toto je celkom dobra cena ) 20. jun Praha - Neapol s Wizzom za 389 CZK , o 4h neskor na Santorini za 25€ , 29. juna do Toulouse za 25€ a odtial o 14h vecer do Prahy za 25€ . Spolu cca 89€ bez extra zbytocnych prestojov :)

Nie je lepšie kúpiť priamy spoj z Viedne alebo okolitých letísk? Mám pocit, že bývali ceny aj okolo 100€.

0 Citovat
guessWho napsal(a):

Nie je lepšie kúpiť priamy spoj z Viedne alebo okolitých letísk? Mám pocit, že bývali ceny aj okolo 100€.

To by nebyla ale taková zábava a dobrej pocit z levně nakoupených letenek :D

1 Citovat

neviem nezda sa mi, aby boli take ceny, historia CL vravi o cenach okolo 120-150€ ako o HITe. Ja som kupil JTR-NTE-VIE za 1,96 € a teraz je toto co pisem vyssie za 40€, momentalne za 89 € komplet. Z VIE s Eurowings 80 € jednym smerom, to mi ako lepsie nepride (az na to neprestupovanie)

0 Citovat

250 tisíc letenek za 5E, ale zatím jsem nenašel žádnou dobrou kombinaci :-D

0 Citovat

Bacha, zase čachrují s časy odletů.

0 Citovat
dastr napsal(a):

Bacha, zase čachrují s časy odletů.

Konkrétně? U mě naštěstí zatím beze změn.

0 Citovat

Tak mně zatím změnili o 8 hodin let ATH-JMK a o pár minut JMK-MUC.

0 Citovat

A kdy letíš dastre?

0 Citovat

ATH - JMK 12.7 a JMK-MUC 14.7

0