Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

Taky mi posunuli let o hodinu, VCE - ATH 3.7

0 Citovat

Mně by se hodilo posunutí letu v červnu a nic! :D

0 Citovat

Ale mam trochu jinej routing VRN -NAP -TLS -PRG

0 Citovat

Třeba to ještě přijde :D

0 Citovat

Dokud nerušej lety, ale pouze posunujou časy, tak je to ještě v pohodě :D

0 Citovat

ještě MUC-OVD, na to tu byla akce, ale jen půl hoďka, takže taky dobrý

0 Citovat

Dají aspoň vědět např. emailem? Nebo si to kontrolujete sami?

0 Citovat

jo pride email

0 Citovat

Tak už přišel i mě, ale nekoná se změna času, nýbrž letadla na trase BIA-MPL:
"Please be aware that for operational reasons, the following flights on your booking will be operated by a partner airline (Air X Charter)"
Takže je jedinná možnost, a to B737-500 starý 26 let. Z toho nadšenej úplně nejsem, radši bych B717 :)
Dle planespotters to letadlo lítalo loni v létě i trasu PRG-MRS.

0 Citovat

Vidíš, já se zrovna na Air X Charter a jejich letitou 735 těšil, nakonec nasadili "standardní" 717.

0 Citovat

To letadlo je úplně v pohodě, loni jsem s ním z MRS letěl, luxusní odschool sedačky, legroom jako v současným businessu a nevím jistě, ale mám dojem, že i toalety byly nějaký dřevem obložený nebo tak něco, docela jinej zážitek a to v pozitivním slova smyslu :)

0 Citovat

To mě nenapadlo. V tom případě by to mohlo být zajímavý. Ještě lepší by teda bylo kdyby poslali tu jejich all-business A340 :D

0 Citovat

Můžu se zeptat, kdy letíte? My máme koupené letenky na přelom srpen/září tak jeslti mám taky očekávat nějakou podobnou zprávu :))

0 Citovat

Letíme 9.9.
Leg TLS-AJA 3.9. je zatím beze změny.

0 Citovat

Ahoj, prosím letím poprvé s voloteou, jak moc hrotí ty rozměry příručních zavazadel a batohů či kabelek? Díky moc.

0 Citovat

Co se týče letů z Prahy, nezažil jsem nikdy kontrolu příručáků, ve Francii kontrolovali akorát na Korsice, ale šli vyloženě po "loďákách", které se evidentně nevešly do toho zkušebního rámu. Každopádně doporučuji dodržet jejich podmínky, ať nejsi výjimečně překvapený ;-)

0 Citovat

Ja mam tiez taku skusenost ze kontroluju iba tie, co ocividne vyzeraju obrovsky.

0 Citovat

Díky moc za radu. Spíš mně jde o ten batoh či tašku. 20cm na šířku je fakt malý. Přijde mně uhozený, jestli to přeměřují. Kufr mám v rozměrech v pohodě.

0 Citovat

Ahoj lidi, ještě jeden dotaz. Když mám online check-in hotovej a boarding mám v 8:10, tak asi stačí na letiště dorazit třeba v 7:45, ne? Není potřeba tam lelkovat dvě hodiny snad...

0 Citovat

Jo v pohodě, stačí přijít 10 minut před odletem.

0 Citovat

Díky moc

0 Citovat

pokud se nezdržíš hodinu ve frontě na security...

0 Citovat

No, radši bych přišel o trochu dřív. Do letadla pouští poslední lidi 5-10 min. před odletem. A kdo ví, co se stane u rámu :D

0 Citovat

Jo. Boarding, já myslel odlet :D

0 Citovat

Tu hlbku podla mna nikto neriesi. Chodila som s narvanym batohom a do 20 cm urcite nemal, ale zasa keby to bolo nutne tak ho tam asi narvem, pripadne by som si nieco obliekla.

0