Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

Ahoj lidi,

tak využití levných letenek Volotei se nám díky 5 hodinovému zpoždění trochu prodražil. Nechci tady vypisovat detaily k tomu jak neprofesionální jednání bylo na letišti atp. Každopádně nebyli poskytnuty žádné vouchery. Včera nám akorát přišel email že nám nabízejí 20 Euro na další let jako slevu za zpoždění. S čímž samozřejmě nebudu souhlasit. Moje otázka bude znít zda máte nějakou zkušenost s jednáním ohledně kompenzací s Voloteou ? Zda jste zkoušeli jednat sami či jste museli přes agenturu ?

0 Citovat

Odkud kam jsi letěla? Já doposud nevymohl odškodnění za zpoždění na vnitrostátním italském letu. Pokud je to z/do Čech, bude to jednodušší, ale právní cestě se nevyhneš.

0 Citovat

Hele letěli jsme MRS-VIE. Mám vše co je nutné k doložení i dokonce nějaké potvrzení o zpoždění od handlingu v MRS.

0 Citovat

Jo, já mám důkazů taky spoustu :D ale prd platné mi to bylo. Doporučuji tedy nějakou evropskou agenturu, která může podat předžalobní výzvu kdekoliv po Evropě.

0 Citovat

Ok, díky. Očekávám, že to nebude lehký boj, tak jsem přemýšlel zda se do toho pustit sám nebo přes agenturu. Máš nějakou zkušenost s agenturou na kterou odkazuješ tady u Vás na webu ?

0 Citovat

S ní zkušenost mám, stejně jako každá jiná, ale pravda, v současném dravém prostředí je mi nejpříjemnější a proto právě oni mohou mít své místo zde na webu.

Jediná nevýhoda je ta, že se do zahraničních soudních sporů nepouštějí. Nemají právníky v zahraničí.

0 Citovat

Máte nějaké zkušenosti jak funguje systém přidělování sedadel při online check-inu u Volotea? Mám koupené zpáteční letenky do Bordeaux pro dva, ale na cestu tam nás to rozesadilo (mě dozadu a přítelkyni dopředu letadla), na zpáteční let nás to dalo k sobě. Check-in jsem nedokončil a zkusil jsem to znova příští den (=dnes) a nabídka už je jiná - na cestě tam jsme pořád rozesazení (ale už jen o 5 řad od sebe), na cestě zpět pořád u sebe. Mám čekat ještě další den nebo dva, jestli je šance že nás to dá ještě vedle sebe? Nechci ale zase riskovat že nás to rozesadí i na cestě zpátky...

0 Citovat

Tak v tom neporadím. Teď jsme měli 2 přelety v Itálii a vše u sebe. Moc bych se ale nebál, neměli letadla náplněné ani ze 70% a tuším že to není výjimka. Nějak se usadíte

0 Citovat

No, už jsem zjistil jak to u nich funguje... Když checkin nedokončím, po nějaké době (v rozsahu minut až hodin) můžu otevřít checkin znovu a místa to přiřadí jiná. Dostal jsem už přes 10 různých možností, ale vždy nás to na cestě tam rozesadí (asi abychom si připlatili za místo) a na cestě zpět nás to dá k sobě. Sedadla přiřazuje primárně odzadu, takže při ranném checkinu dostanete místo vzadu, ale když ho budete dělat později tak spíše veprostřed nebo vepředu.

BTW ví někdo proč jsou místa ceněná tak, že příplatek za sedadlo je tím vyšší čím je sedadlo blíže dopředu? Mají přední sedadla nějaké výhody, kromě toho že se dostanete z letadla ven o chvilku dříve, a je možná větší šance na úmrtí když letadlo do něčeho nabourá? :-)

0 Citovat

Je to kvůli tomu rychlejšímu výstupu a konkrétně u B717 taky kvůli hlučnosti, jelikož motory jsou vzadu na trupu.

0 Citovat

Ahoj,

možná trochu hloupý dotaz, ale přece jen se zeptám :D, jak Volotea kontroluje totožnost cestujících, právě sem u nich poprvé dělal online check-in a nemusel sem zadávat žádné údaje, rovnou mi to dalo ke stažení BP.

0 Citovat

Ale uz si zadal jmeno a prezvisko... Tohle staci.

0 Citovat

Aha, díky, čekal sem zadávání čísla OP nebo CP a dalších informací jako je u Wizzu a Ryanair :D

0 Citovat

Pokud se nepletu, tak u Ryanairu ani Wizzairu, pokud letiš v rámci Schengenu, tak taky nic takovýho nazadáváš.

0 Citovat

Není tomu tak. Minulý týden chtěl Ryan číslo pasu/OP z Eindhovenu do Bologni.

Edit: Z Bergama do BTS už to ale nechtěly.

0 Citovat

Ja právě vždy musel zadávat číslo OP/CP i v rámci Schengenu tak sem se teď divil, že sem nic zadávat nemusel

0 Citovat

Zdravím, měl bych rychlý dotaz - má někdo zkušenost s online checkinem na telefonu s Androidem u Volotea? Jestli správně chápu, appku mají jen pro iOS a pro Android doporučují použít web. Ale ohledně online checkinu stále mluví o appce. Proto se chci zeptat, jestli někdo zkusil na mobilním webu udělat checkin, stáhnout PDF a ke gate jít jen s tím staženým PDFkem s kódem? Je to OK?

0 Citovat

Když si stáhneš BP z jejich stránek přes mobil, tak je to v obrázek v png, který pak na letišti ukážeš.


img-20170626-105313.jpg

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Jo, já mám důkazů taky spoustu :D ale prd platné mi to bylo. Doporučuji tedy nějakou evropskou agenturu, která může podat předžalobní výzvu kdekoliv po Evropě.

Ahoj Davide,

tak k mému překvapení se po měsíci se Volotea ozvala sama na moji reklamaci a žádost o kompenzaci. V mailu konstatují, že naše zpoždění bylo způsobeno nepředvídatelnou technickou závadou na letadle s tím, že nám nemohou vyjít vstříc ohledně požadované kompenzace. Těžko říct, zda mají pravdu či nikoliv to jim jde stěží dokázat. Každopádně na konci emailu následovalo další překvapení a to v podobě menší kompenzace ve výši 100 Euro na osobu + 20 Euro slevový kupón na další nákup letenek. Musím přiznat, že je to od nich lákavá nabídka a říkám si lepší vrabec v hrsti než holub na střeše, ale také ve mě hlodá, že dle práva by mi měli náležet více. Myslíš, že stojí za pokus do nich ještě tlačit nebo tohle vzít ? Díky

0 Citovat

nepředvídatelnou technickou závadou - no nic take nie je, maju sa pekne starat o lietadla

0 Citovat

Jde-li o technickou závadu,tak hurá, máte nárok na plnou kompenzaci podle směrnic EU.

0 Citovat

Zcela stejný případ jako u mně, brání se však zuby nehty :(

0 Citovat

rebi"][citace="David Eiselt napsal(a):

Jo, já mám důkazů taky spoustu :D ale prd platné mi to bylo. Doporučuji tedy nějakou evropskou agenturu, která může podat předžalobní výzvu kdekoliv po Evropě.

Ahoj Davide,

tak k mému překvapení se po měsíci se Volotea ozvala sama na moji reklamaci a žádost o kompenzaci. V mailu konstatují, že naše zpoždění bylo způsobeno nepředvídatelnou technickou závadou na letadle s tím, že nám nemohou vyjít vstříc ohledně požadované kompenzace. Těžko říct, zda mají pravdu či nikoliv to jim jde stěží dokázat. Každopádně na konci emailu následovalo další překvapení a to v podobě menší kompenzace ve výši 100 Euro na osobu + 20 Euro slevový kupón na další nákup letenek. Musím přiznat, že je to od nich lákavá nabídka a říkám si lepší vrabec v hrsti než holub na střeše, ale také ve mě hlodá, že dle práva by mi měli náležet více. Myslíš, že stojí za pokus do nich ještě tlačit nebo tohle vzít ? Díky[/citace]

Ja bych to nebral, pokud to vezmes, tak akceptujes tu jejich pravdu. Pokud chces opravdu kompenzaci a nejde s nima hnout, tak bych volil nejakou tu agenturu, ktera se o to postara. Sice nedostanes 250 ecek, ale asi jen 188, ale porad je lepsi mit 188 eur cash, nez 100 eur voucher, ktery ti mozna bude k nicemu a budes nuceny ho vyuzit na jejich lety, nez na ty podle sve libosti.

0 Citovat

2Rebi: obrať se písemně na úřad civilního letectví země, ze které byl let operován (ve tvém případě Francie). Oni už to popoženou, mám s tím osobní dobrou zkušenost. Seznam všech úřadů je zde: https://www.faa.gov/aircraft/air..._avi_auth/

0 Citovat

Zrušila vám někomu Volotea teď v létě nějaký let? :) červen/červenec?

0