Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

2 lety červen, 2 červenec a vše v pohodě

0 Citovat

5 letů za mnou, 2 přede mnou a zatím největší problém bylo zpoždění 1 hodinu

0 Citovat

Tak snad to tak i zůstane, díky za Info :)

0 Citovat

Ahojte, mame buduci tyzden v piatok let PRG - MRS (2 rezervacie).

Pri prvej rezervacii po prihlaseni sa a rozkliknuti bookingu je tlacidlo online checkin a pise, ze este nie je 7 dni pred odletom. Ked ideme cez stranku http://www.volotea.com/en/your-b...n-online/, tak nam to da na vyber povinne sedadla, kedze je to viac ako tyzden pred odletom, to je v poriadku.

Ked sa ale prihlasime na druhy ucet, tak tam to tlacidlo s online bookingom nie je a ked zadame PNR a email cez stranku http://www.volotea.com/en/your-b...n-online/, tak nam vypise nasledovne:

"Online check-in is no longer available for this flight. You can pick up your boarding pass at the airport check-in desk for no additional fee."

Mam tomu rozumiet tak, ze dany let je overbookovany a je sanca, ze neodletime?

Dakujem za pomoc.

Kamil

0 Citovat

Ahoj, měla jsem podobný problém. Zákaznický servis Volotey na mě prdí, napsali mi podrobný návod, na co kde mám kliknout, ale když jsem jim poslala printscreen s tou samou chybovou hláškou (t.j. že online check-in už není dostupný a boarding pass na letišti bude zdarma), tak už se neozvali. Takže to dopadlo tak, že jsem vyměkla a koupila si jedno z posledních míst za 3,50 EUR, abych náhodou nedoplula na letiště a tam mi neřekli, že už mají plno. Ta stovka navíc mi za klid stojí. Ale nějak mám pocit, že to možná bude specifikum pražského letiště - zpátky letím příští týden do Vídně a okamžitě mi to sedm dní před odletem zdarma check-in nabídlo.

0 Citovat

Az letel sem z Benatek v kvetencu, taky nabidlo mi to jen checkin na letisti.

Let NE bol plny, vyplnen tak v 80-90%. A odber letenky na letisti moc jednoduchy, obsluha nic ne rikla o poplatku, etc.; jen vytlasila b.pass.

0 Citovat

Toto som riesil 2 tyzdne dozadu pri odlete zo Santorini, akosi som za tou hlaskou videl to, ako ma na letisku skasiruju, tak som radsej napisal na podporu na fb. Po 4 dnoch sa mi ozval Bruno, ze mam ist na stranku zase a uz to bude funkcne. A veru tlacitko s online check-in sa tam objavilo, pritom den predtym tam urcite nebolo :) Je zvlastne, ze nepodporuju mobile boarding pass, pritom ryanairaci vedla na gate vsetci s mobilami ...

0 Citovat

Proč by nepodporovali mobile boarding pass? Před 14 dny sem s nima letěl a měl letenky v mobilu :)

0 Citovat

Myslene konkretne na Santorini :) Netusim vsak od coho to zavisi a ako je mozne, ze taky Ryan podporuje 99% vsetkych letisk (to 1% su vecsinou letiska v Maroku, kde sa bez peciatky ani mys nepohne :D )

0 Citovat

Aplikaci mají ale jen pro iOS

0 Citovat

Tiez som to nakoniec riesil s podporou cez telefon. Sice hovor do barcelony so spanielom, ktory anglictinu videl len letmo, ale nevedel mi pomoct. Hovoril, ze je nejaky problem v systeme a ze mam radsej ist skor na letisko.

Avsak asi hodinu potom som si vsimol, ze som mal zrazu assignute miesto pri okne a uz stacilo len otvorit zoznam sedadiel, dat potvrdit zmeny (zadarmo) a prehodilo ma to na checkin. :)

Takze nakoniec everything cool :)

0 Citovat

Celkovo to maju riesene zaujimavo :) na rezervacii pre 1 cloveka mi vyber miesta stal 3.50€, ale ked som mal inu rezervaciu pre 2 osoby na ten isty let, tak tam bol poplatok za 1 miesto az 11€ :)

Asi vedia, ze dvojice chcu sediet pri sebe a je to lepsi kseft :-D

Lsd78 napsal(a):

Ahoj, měla jsem podobný problém. Zákaznický servis Volotey na mě prdí, napsali mi podrobný návod, na co kde mám kliknout, ale když jsem jim poslala printscreen s tou samou chybovou hláškou (t.j. že online check-in už není dostupný a boarding pass na letišti bude zdarma), tak už se neozvali. Takže to dopadlo tak, že jsem vyměkla a koupila si jedno z posledních míst za 3,50 EUR, abych náhodou nedoplula na letiště a tam mi neřekli, že už mají plno. Ta stovka navíc mi za klid stojí. Ale nějak mám pocit, že to možná bude specifikum pražského letiště - zpátky letím příští týden do Vídně a okamžitě mi to sedm dní před odletem zdarma check-in nabídlo.

0 Citovat

Neví někdo jestli stále rozdávají ten 10 Eurový voucher, když se člověk zaregistruje? Viz toto: http://www.volotea.com/en/share-and-win/

Účet nemám, ale rád bych těch 10 Euro :-) Nevím jestli to funguje jen tak, že mi někdo musí poslat link a nebo když si vytvořím novou registraci sám, tak to dostanu taky.

Nemáte případně nějaký jiný tip na nějaký voucher/slevu?

0 Citovat

Ahoj, pořád to funguje. Nicméně když se zaregistruješ sám, tak z toho nic mít nebudeš. Buď tě musí doporučit někdo kdo už je registrovaný a nebo se musíš zaregistrovat a někoho doporučit. Nicméně 10e je připsáno až PO první koupi letenky. Jestli chceš tak mi pošli mail na sleving@centrum.cz. Já tě doporučím a oba budeme mít 10e. To by šlo ne? :)

0 Citovat

Už to trochu podchytili. Sleva funguje, ty jako nově registrovaný máš 10 € hned, ale jen na „neakční“ ceny letenek (nejsou červenou barvou). Občas se poštěstí a chytneš za tu cenu i 5 € letenky, bývá to tak 1-2x do roka.

0 Citovat

Dík. Máte někdo vysledováno jak hýbou s cenama? Mám teď v oku Skiathos v září. Cestou tam je akční cena 19 €, cesta zpět se mi už tak nelíbí a je za 67 €. Když z toho otečtu těch 10 € tak je to lepší, ale pořád by to mohlo být nižší. Vzhledem k tomu, že se musím ještě dostat do Bari odkud to letí.

Na webu mají, že nynější akce na letenky za 19 € vyprší 23.7. Proto přemítám jestli koupit nebo ještě vyčkávat co se stane potom. U wizzu bych asi ještě čekal, tam s cenama celkem hýbou, tady nevím.

Na druhou stranu ten let zpět je jejich poslední v sezóně, takže asi nemají moc motivaci s tím hýbat, jelikož se ti lidi nějak dostat zpět musí. :-)

0 Citovat

ja sem cekal stejne na akcni letenky do Mykonosu po koupe moc levnej zpatecni a sem ne docekal... Proste je to jejich styl ponukania. Koupte v jednu stranu listky za 'nic' a za let 2 smerem zaplatite ako za celej trip.

0 Citovat

Jj, je mi to jasný, že to je takhle schválně. Maximálně ty ceny otočí.

Mykonos jsem měl taky v merku. 13.9. - 20.9. měli za krásných 60 € RT, ale nevyhovoval mi termín. Taky jak jsem viděl skladbu ubytování, tak převažovaly luxusní hotely. Našli jste něco rozumného?

0 Citovat

Teď právě sedím v letadle směr Mykonos. Budu tu jen 1 noc, kterou jsem ošulil přes Booking s bonusem 40 € (i tak jsem na 2tis.). Pak hned přeplouvám na Tinos (13 € zpáteční lístek na loď), kde je ubytování třikrát levnější. Airbnb není problém sehnat do 1.000 Kč za noc.

1 Citovat

Toho roku sa dalo kupit multi-city NAP-JTR-XXX (GOA,NTE a mozno aj ine mesta) za krasnych 21 € tj. let na grecky ostrov stal namiesto zvycajnych 56 € (zacinajucich a uz len rastucich) za 20 €. Co tuto spolocnost sledujem, tak to bolo tusim 1x kedy sa take nieco stalo.

0 Citovat

Dík za zajímavý tip!

0 Citovat

Tak těch 10 € kredit mně šlo použít i na zlevněnou letenku. Kupoval jsem 2 za 29 € :-)

0 Citovat

A mě si připsal 10e, díky

0 Citovat

Já děkuju za referral link ;-)

0 Citovat

Má někdo zkušenost s tím flexible plánem co nabízí volotea? Mám totiž zaječí umýsly. Zpátečka co jsem minulý týden koupil za 107 €, je dneska za 40 €. Flexible plán můžu koupit ještě během 24 hod za 17 €. Čili když připočtu flexible plan k ceně nové zpátečky jsem na 67 €. Při dvou lidech už je to pěkná úspora 80 €.

Jen nevím, jak se ten systém zachová. Když přikoupím ten flexible plan mělo by být možné letenky zrušit s tím, že cena se vrátí do jejich kreditu. Funguje to tak?

Jen nevím, jestli mi systém dovolí koupit ty samé letenky na stejné datumy za novou cenu nebo si bude pamatovat za co jsem to koupil předtím a nijak si nepomůžu jen vyhodím 17 € :-)

0